Ligging terreinen
Zaterdag
4 februari 2004 82e jaargang nr. 11
Uitwedstrijden zondag 15 februari 2004
14:00 1088 TEC 1 - AFC 1 Franssen F.P.N.A.H.
11:30 103560 Diemen 2 - AFC 5 Breet C.P. de
14:00 107331 KDO 4 - AFC 8
11:15 121384 ZSGOAVMS Al - AFC A3
14:00 122805 Buitenboys A2 - AFC A4
11:30 122176 Pancratius A2 - AFC A6
14:30 139006 Overbos B2 - AFC B4 Pannevis N.
14:00 139100 DCG B3 - AFC B5
09:30 124122 ZSGOAVMS BI - AFC B6
09:30 126088 AS'80 C3 - AFC C6
Thuiswedstrijden zaterdag 21 februari 2004
14.45 36126 AFC Zat 3 - WV-HEDW 6 D. Hamaker
10.00 185604 AFC B3 - Spakenburg SV B1 G.R. Bouterse
10.00 186002 AFC D2 - Zeeburgia D2 (beker)
10.00 185850 AFC F1 -Abcoude F1 (beker)
Uitwedstrijden zaterdag 21 februari 2004
10.00 185882 Sloten/Rivalen Dl - AFC Dl (beker)
13.30 162337 Buitenveldert D7 - AFC D9
10.00 186103 Goldstar/SNA E2 - AFC E2 (beker)
10.00 185942 Zeeburgia F2 - AFC F2 (beker)
Thuiswedstrijden zondag 22 februari 2004
14.30 1138 AFC Zon 1-AFC'34 1
11.30 102224 AFC Zon 2 - Quick 1890 AFC 2
14.45 107086 AFC Zon 6 - DWG/Rombout 4
14.45 157703 AFC Zon 7 - Swift 3
14.45 110222 AFC Zon 10-KLM 2
11.30 122159 AFC A6-Weesp FC A2
14.45 124105 AFC B6 - SDW B3
09.00 125451 AFCC4-SDZC1
09.00 153341 AFC C5 - Legmeervogels C2
09.00 156272 AFC C8 - Legmeervogels C4
Uitwedstrijden zondag 22 februari 2004
14.30 153544 Almere 4 - AFC Zon 9
11.30 124826 Weesp FC B3 - AFC B7
09.30 151613 DCG Cl - AFC C9
Almere, Sportpark De Marken, Hofmark, 1355 ES Almere, 036-
5310005
Amstelveen/Heemraad, Sportlaan, 1185 TB Amstelveen, 020-
6452443
Argon, Sportpark Gemeentecomplex Hoofdweg, 3641 PR Mijdrecht,
0297-281886/286078
Arsenal, Sportpark De Schinkel, IJsbaanpad 50, 1076 CV Amster
dam,020-6794226
AS '80, Sportpark Klein Brandpark, Eilandendreef, 1312 Almere,
036-5331335
Blauw Wit Amsterdam, Sportpark Sloten, Sloterweg, 1066 CD
Amsterdam,020-6171944
Buitenboys, Sportpark Polderkwartier, Daniel Stalpaertstraat 1, 1333
NA Almere-Buiten, 036-5320561
Buitenveldert, Sportpark Buitenveldert, De Boelelaan, 1081 HZ
Amsterdam-Zuid, 020-6445577
CSW, Sportpark CSW, Pieter Joostenlaan, 3648 XR Wilnis,0297-
285247
DCG, Sportpark Ookmeer, Han Hollanderlaan, 1067 BB Amster
dam-West, 020-6139209
De Bilt, Sportpark Weltevreden, Weltevreden, 3731 AL De Bilt, 030-
2204575
Diemen, Sportpark de Diemen, Sportlaan, 1111 PX Diemen, 020-
6992048
DWS, Sportpark Spieringhorn, Seineweg, 1043 BG Amster
dam-West, 020-6881627
Fortius, Sportpark Middenmeer, Radioweg bij Kruislaan, 1098 NG
Amsterdam,020-6927955
Geinburgia, Sportcomplex B. de Vries, Seizoenenhof 5, 1109 CA
Amsterdam Z-O, 0294-411094
Germaan De, Sportpark De Eendracht, Bok de Korverweg, 1067 HR
Amsterdam,020-6137323
Geuzen/Middenmeer, Sportpark Voorland, Voorlandpad 6, 1098 TZ
Amsterdam,020-6927617
Gold Star/SNA, Sportpark Sloten, Sloterweg, 1066 CD Amsterdam,
020-6150402
HBC, Sportpark H.B.C., Cruquisweg, 2102 LS Heemstede, 023-
5280875
Hollandia, Juliana Sportpark, Nieuwe Wal 2, 1621 MB Hoorn, 0229-
215090
KDO, Sportpark KDO, Vuurlijn 51, 1424 NN De Kwakel, 0297-
564538
Omniworld FC, Sportpark Fanny Blankers Koen, Competitieweg 22,
1318 EA Almere-Stad, 06-20602316
Ouderkerk, complex NEA, Jan Persijnstraat 8, 1191 JX Ouderkerk
a/d Amstel, 020-4963502
Overbos, Sportcomplex Overbos, Leenderbos 101, 2134 TZ Hoofd
dorp, 023-5638777
Pancratius, Sportpark Schuilhoeve, Wijnmalenstraat/Lindberghlaan,
1171 ES Badhoevedorp, 020-6593507
RKDES, Sportpark Calslagen,Wim Kandreef 4, (zijweg Bildammer-
weg), 1433 HM Kudelstaart, 0297-321548
Roda '23, Sportpark Bovenkerk, Noorddammerweg, 1187 ZT Am
stelveen, 020-6451835
Sloten/Rivalen, Sportpark Sloten, Sloterweg, 1066 CD Amsterdam,
020-6153213
Spakenburg, Sportpark De Westmaat, Westdijk 12, 3752 AE Bun
schoten Spakenburg, 033-2992140
Sporting Martinus, Sportpark Overburg, Amsterdamseweg 251,
1182 GZ Amstelveen, 020-6413882
Swift, Olympiaplein 31 A, 1077 CL Amsterdam-Zuid, 020-6764074
TABA, Sportpark Drieburg, Kruislaan bij Weesperzijde 1, 1097 EC
Amsterdam,020-6924161
TEC, Sportpark De Lok, Predikbroedersweg 3, 4003 AL Tiel, 0344-
612594
Volewijckers de, Sportpark Buiksloterbanne, Baron de Couber-
tinlaan, 1034 ZK Amsterdam-N., 020 6316433
WA/Spartaan, Sportpark Jan van Galen, Jan van Galenstraat, 1062
BK Amsterdam-West, 020-6188766
VVGA, Sportpark Voorland, Middenweg, 1098 AV Amsterdam,020-
4688750
Weesp, FC, Gem. Sportpark Papelaan, Papelaan 139, 1382 RL
Weesp, 0294-413791
WVHEDW, Sportpark Middenmeer, Radioweg bij Kruislaan, 1098
NG A'dam-Oost, 020-6926188
Zeeburgia, Sportpark Middenmeer, Kruislaan, 1097 EC Amster
dam-Oost, 020-6942741
ZRC Herenmarkt, Sportpark Sloten, Sloterweg, 1066 CD Amster
dam, 020-6178278
ZSGO/WMS, Sportpark Ookmeer, Han Hollanderlaan, 1067 BB
Amsterdam-West, 020-6118707/ 6136672
Programma (zie elders in deze Schakel)
Zaterdagcommissie
De zaterdagcommissie bestaat uit:
Roy van Dijk - voorzitter (023-5248924/06-53288696)
Sebo Woldringh - secretaris (023-5492900/06-14672961)
Benno Honsdrecht- commissaris (020-6701850/06-21262621)
Camiel Huisman - commissaris (020-4004305/06-22978733)
Afschrijving telefoonsnummers
Zaterdag 1
Trainer-coach Dirk Spits (06-11491554); Assistent: Hans Coorengel
(06-54656918), elftalleider: Ger Smit, verzorger: Robin Massier (06-
41370295)
P.A. Tammeling
S. Ooijkaas
H. Elias
F. Jüch
H. Fritzsche
G.A.M. Loogman
R.P. Piquard
13