Webmaster's tip
Programma
4 februari 2004 82e jaargang nr. 11
Weet je, dat het wedstrijdprogramma van de AFC teams van de ko
mende en daarop volgende week te zien is op www, afc-amsterdam. nl
op de site laatste nieuwsKlik dan daar op het gewenste in de
bovenbalk.
Eventuele wijzigingen en aanvullingen in het wedstrijdprogramma
worden vermeld op op www.afc-amsterdam.nl en op AT5 pagina 515.
Ook via de AFC website bereikbaar.
Wij verzoeken de leiders van teams die uit spelen de uitslag van de
wedstrijd door te bellen naar AFC Niet doorgebelde uitslagen kunnen
niet worden opgenomen bij de te publiceren uitslagen.
Bel bij slecht weer de gratis AFC afgelastingenlijn: 0800-0235373.
Thuiswedstrijden zaterdag 7 februari 2004
14:45 32730 AFC 1 - Vlug en Vaardig 1
14:45 35180 AFC 2 - RKAVIC 2
12:00 36852 AFC 4 - Abcoude 2
14:45 36984 AFC 5 - RKAVIC 4
14:45 37250 AFC 7 - Swift 5
12:00 97707 AFC VEI - Vlug en Vaardig VEI
12.00 2845 AFC Al - FC Groningen Al
12:00 3263 AFC BI - FC Groningen BI
12:00 52853 AFC Cl - DWS Cl
09:00 125070 AFC C2 - Amstelveen H C2
10.30 61627 AFC Dl - Elinkwijk Dl
10:30 159456 AFC D5 - WA/Spartaan Dl
09:00 159517 AFC D7 - Sporting Martin D2
10:30 162136 AFC D8 - Pancratius D4
09:00 162352 AFC D10 - Sporting Martin D5
Uitwedstrijden zaterdag 7 februari 2004
13:00 36046 CSW 3 - AFC 3
14:00 37119 WV-HEDW 10 - AFC 6
12:00 97974 VVGA VEI - AFC VE2
14:30 44629 Hellas Sport Al - AFC A2
14:30 47514 ARC BI - AFC B2
13:00 47793 Spakenburg SV B1 - AFC B3
09:15 62686 Amstelveen H Dl - AFC D2
13:00 159547 Pancratius D2 - AFC D4
12:00 159637 Blauw Wit D5 - AFC D6
13:00 185526 RKDES MD2 - AFC D9
Karakaya V.
Gefferie II E.C.
Beukers E.J.
Jansen H.
Kuijer J.J.
Medik J.
Bouterse G.R.
Reuver J.A. de
Willems A.
Doeswijk J.M.
Nibbelink F.
Thuiswedstrijden zondag 8 februari 2004
14:30 1082 AFC 1 - Argon 1
14:45 103576 AFC 5 - Sporting Noord 2
11:30 107345 AFC 8 - RKAVIC 5
14:45 153557 AFC 9 - Almere 4
11:30 121400 AFC A3 - Monnickendam Al
14:45 122818 AFC A4-
11:30 122192 AFC A6
11:30 123258 AFC B4
09:00 139103 AFC B5
14:45 124138 AFC B6
09:00 125465 AFC C4
09:00 142840 AFC C8
09:00 151623 AFC C9
- Legmeervogels A2
RKAV Al
-HBCB1
-RKAVIC BI
- AS'80 B3
-SDWC1
- DWS C4
DCG Cl
Eckhardt L.E.M.
Sirach J.
S. van Loggem
H. Elias
Verbrugge E
Beharie K.
Uitwedstrijden Zondag 8 februari 2004.
11:00 102257 Hollandia 2 - AFC 2
11:30 102521 Almere 2 - AFC 3
11:30 102917 HBC 2-AFC 4
14:00 144396 WA/Spartaan 5 - AFC 6
14:30 138003 Geinburgia 4 - AFC 7
11:30 110255 Pancratius 7 - AFC 10
14:30 110387 Arsenal ASV 3 - AFC 11
11:00 114528 WV-HEDW 8 - AFC 12
12:00 121929 TABA Al - AFC A5
Blank L.C.
Benali M.
Schirmann E.A.H.R.
12:00 124774 RKDES B2 - AFC B7
10:00 125203 DWS C2 - AFC C3
09:30 153354 ZRC/Herenmarkt Cl - AFC C5
09:00 126815 Almere C10 - AFC C7
10.00 184477 Omniworld D7 - AFC Dl 1
Thuiswedstrijden zaterdag 14 februari 2004
15.00 AFC Vet - Kon. HFC VET
14:30 32716 AFC 1 - Kadoelen sv. 1
14:30 35166 AFC 2-SMS 2
12.00 36838 AFC 4 - Pancratius 3
14:30 36970 AFC 5 - TOB 2
12:00 97693 AFC VEI - Weesp FC VEI
14:30 52839 AFC Cl - Stormv./Telstar Cl
12:00 61613 AFC Dl - Houten Dl
10:30 62801 AFC D3 - Amstelland Dl
10:30 159549 AFC D4 - Legmeervogels D3
12:00 159639 AFC D6 - Aalsmeer D2
09:00 162334 AFC D9 - Legmeervogels D8
09:00 184455 AFC Dl 1 - Zeeburgia D6
10:30 164369 AFC El - Buitenveldert El
10:30 164398 AFC E2 - Legmeervogels E2
12:00 166079 AFC E3 - Ouderkerk E2
10:30 166198 AFC E5 - DCG E3
10:30 170370 AFC E10 - ZRC/Herenmarkt E3
12:00 170310 AFC El 1 - RKAV E3
09:00 173388 AFC F1 - Legmeervogels F1
09:00 176160 AFC F4 - DWS F3
09:00 176069 AFC F6 - SDZ F3
09:00 176158 AFC F7 - KDO F2
Uitwedstrijden zaterdag 14 februari 2004
14:45 36085 Argon 3 - AFC 3
14:00 37097 Volewijckers 3 - AFC 6
12:00 37232 GeuzenM'meer 4 - AFC 7
14:30 97952 Fortius VE3 - AFC VE2
14:30 44607 DWS Al - AFC A2
12:30 47774 Bilt De BI - AFC B3
13:30 125054 Ouderkerk Cl - AFC C2
09:30 62664 Blauw Wit Amste D2 - AFC D2
09:00 159459 Buitenveldert MD1 - AFC D5
11:15 159520 KDO Dl - AFC D7
10:30 162139 Swift D5 - AFC D8
11:00 162354 Roda '23 D7 - AFC D10
10:00 166170 RKDES E2 - AFC E4
12:00 166260 Blauw Wit Amste E5 - AFC E6
11:30 170158 Germaan de E2 - AFC E7
09:00 170099 Swift E4 - AFC E8
11:30 170188 Amstelveen H E4 - AFC E9
12:30 170369 Sporting Martin E7 - AFC E12
09:30 174270 Roda '23 F2 - AFC F2
12:30 174298 Buitenveldert F1 - AFC F3
09:30 176099 DWS F2 - AFC F5
10:45 179750 Blauw Wit F9 - AFC F8
Thuiswedstrijden zondag 15 februari 2004
11:30 102236 AFC 2 - ADO 20 2
Ingen R.J. van
Dambrink A.
Rozenblad E.D.
Gaffar M.R.A.
Verkerk J.M.
Zijlstra H.
Spermon F.G.
Kerkhof C.G.L.
Kleef R. van
Kuijer J.J.
14:30 102500 AFC 3 -
11:30 102896 AFC 4-
14:30 107098 AFC 6-
14:30 134689 AFC 7 -
14:30 110083 AFC 9-
14:45 110234 AFC 10
11:30 110366 AFC 11
Meern de 2
EDO hfc 2
Sporting Maroc 5
Meteoor 3
Meer de 3
- Swift 6
- AGB 5
11:30 121908 AFC A5 - AGB Al
12:00 47495 AFC B2 - Abcoude B1
09:00 124748 AFC B7 - Pancratius B4
09:00 153351 AFC C5 - Sporting Martin Cl
09:00 126798 AFC C7 - Muiden Cl
09:00 142837 AFC C8 - Almere C9
09:00 142859 AFC C9 - Hoofddorp C5
Roeleveld V.C.
Apeldoorn M. van
Hond M. de
F.Jüch
H. Fritzsche
H. Elias
S. van Ixjggem
A. Springer
Meiman W.J.T.
12