Sixes op 1 januari Nieuwjaarsreceptie 14 januari 2004 82e jaargang nr. 10 Voorzitter Machiel van der Woude houdt zijn Nieuwjaarstoespraak De Nieuwjaarstoespraak wordt afgesloten met het zingen van het clublied met het bestuur als aanjager Het kwartet van Ger Suring hield de stemming er goed in Onze wakkere Sixes-deelnemers in de neervallende sneeuw Staand v.l.n.r. George Versteeg, Jasper Groothuis, Nico laas van. Ommeren, Maurice Koster, Machiel v/d Woude, Ronald Koster, Fred Berrier, Mendert Huisman, Dave Berrier, Jos Kemna, Tonnie van Leeuwen, Joey van Leijenhorst, Rogier de Boer en Steve Bierman. Zittend v.l.n.r. Joris Scheepers, Barry v/d Glas, Max Flam, Benno Honsdrecht, Frans Juch, Appie Springer, Sebo Woldringh en Rinus van Leijenhorst AFC kan terugzien op een zeer geslaagde Nieuwjaarsdag. Begonnen werd 's morgens met de Sixes en daarna in de namiddag tot avond de eveneens traditionele Nieuwjaarsreceptie. Ondanks het minder goede weer kan van een grote opkomst gesproken worden. AFC leden en hun partners wensten elkaar een gezond en voorspoedig 2004 toe onder het genot van drankjes en heerlijke hapjes. Voor een program ma was eveneens gezorgd. Optredens van de verrukkelijke Lelystreet Sisters en de geweldig goede band van Ger Suring. Op hun muziek werd door velen gedanst. De niet-dansers konden heerlijk met elkaar converseren, doordat de muziek niet iedereen overstemde. Ook traditioneel was de Nieuwjaarstoespraak van onze nieuwe voor zitter Machiel van der Woude. Deze is te lezen op onze website. The Lelystreet Sisters als zingende nonnen adidos' 5

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 5