Zaalvoetbaltoernooi senioren op 4 januari
14 j anuari 2004 82e j aargang nr. 10
AFC Pup F 3 2e
Klas 019 KAMPIOEN
AFC Pup F 4 3e Klas 025
AFC Pup F 5 3e Klas 026
AFCF3
12
12
0
0
36
81-8
DCGF2
11
10
1
0
31
49-8
s Graveland F 1
12
11
1
0
34
69-13
Sloten/Riv. F1
13
9
1
3
28
48-22
RKAVIC F 1
11
7
2
2
23
27-15
Sloterdijk F 1
12
8
1
3
25
61-34
TOB F 1
10
8
0
2
24
40-12
NFCF1
10
6
1
3
19
40-18
Ouderkerk F 2
12
6
3
3
21
30-24
RKDESF 2
11
5
3
3
18
27-19
Amstelveen F 2
10
5
1
4
16
21-20
Sloten/Riv F 2
13
5
3
5
18
30-33
GoldStar/S F 1
13
5
1
7
16
24-37
DWSF2
12
5
0
7
15
25-33
Pancratius F 4
13
4
4
5
16
20-22
OSCF 1
12
2
2
8
8
18-59
AFC F 4
11
2
1
8
7
15-37
AFC F 5
12
3
1
8
10
21-38
TurkiyemsporF2
12
2
1
9
7
16-49
Swift F 4
11
0
0
11
0
4-50
Blauw Wit F 4
13
3
1
9
10
20^19
Sp.Martinus F 3
13
0
2
11
2
5-53
KDOF2
13
1
4
8
7
12-50
AFC Pup F 6 3e Klas 027
AFC Pup F 7 3e Klas 028
AFC Pup F 8 4e
Klas 053
SDWF 1
10
6
1
3
19
22-11
ZSGO/WMS F1
13
11
1
1
34
74-8
DCGF3
13
12
0
1
36
89-14
De Dijk F 1
6
6
0
0
18
14-2
Sp.Maroc F 1
12
8
4
0
28
56-8
Swift F 6
13
10
1
2
31
54-26
AGBF1
9
5
0
4
15
21-17
RKAV F 2
13
8
2
3
26
44-27
Roda'23 F 7
13
8
1
4
25
39-27
AFC F 6
9
3
4
2
13
19-21
Arsenal F 1
12
5
5
2
20
43-14
Buitenveldert F4
13
5
1
7
16
41-47
SDZF3
10
3
3
4
12
12-11
Legmeervog.F 4
12
4
1
7
13
26-37
Legmeervog.F 5
13
5
0
8
15
41-50
Pancratius F 5
10
2
0
8
6
17-32
AFC F 7
12
3
1
8
10
15-49
AFC 8
13
4
1
8
13
35-61
RKDES M F 1
8
1
2
5
5
7-18
Swift F 5
12
1
1
10
4
16-61
Sp.Martinus F 5
13
4
0
9
12
22-42
Samenstelling door Clubstatisticus Chris Schroder
NFCF2
12
1
1
10
4
12-82
Sloten/Riv F 3
13
2
0
11
6
11-65
voorste rij v.l.n.r.: Peter Hof, Wikfred Hunsel, Wallace van der Bogt
achterste rij v.l.n.r.: Maurice Blank, Duncan Stuttenheim, Fred ten
Nijenhuis, Igor Beuker en Anton van Broeckhuysen
De ochtendprijswinnaars
voorste rij v.l.n.r.: Michael Rikse: de beste speler (zon.4), Peter Kan: de
topscorer (zat. 2), de mooiste actie: Suhail Bahusan (zon. 4)
achterste rij v.l.n.r: Koen Straver: de meest opvallende keeper (zond. 4),
Marc van de Valk: meest opvallende speler (zat. 6), Nathalie Thijssen: de
beste coach, Machiel van der Woude (voorzitter AFC), Han Trimbach: de
beste keeper (zat. 2)
De middagprijswinnaars
staand v.l.n.r: Jos Kemna: de beste coach, Fred ten Nijenhuis: de beste
keeper, Johan Dol: de topscorer (I2x), Walace v.d. Bogt: de beste speler,
Henk Foppe: op één na beste coach, Rogier de Boer: de mooiste goal
geknield: Efraim Bloch als 'stand-invoor de meest opvallende keeper
Michel de Hond
De meest opvallende speler Robby Lobatto staat niet op de foto
Zondag 5: winnaar zaalvoetbal ochtendprogramma
voorste rij v.l.n.r.: Jasper Wegman, Suhail Bahasun, Stephan Openneer
achterste rij v.l.n.r.: Paul de Herder, Rogier de Boer, Lex Wolderingh,
Sirian Bruystens.
zaterdag 3: winnaar middagprogramma
20