14 j anuari 2004 82e j aargang nr. 10
België
Teamleider: Wouter Bolsius tel. 06-53109687
Branco Bolsius, Daan van Dinther, Rikke Jelier, Rogier Lap, Hamish
Leyer.
Italië
Teamleider: Dennis Bijlsma tel. 06-22245977
Dillon Bijlsma, Renzo Macknack, Jonathan van Oostveen, Nicolas
Quarles van Ufford, Sem Witteveen.
Groep Rest van de wereld:
Uruquay
Teamleider; Onno Sonneborn tel. 020-4420932
Senna Bottse, Darko Nieuwenhuys, Michael Sonneborn, Ruben Vink,
Marten Visser.
Peru
Teamleider: Arnold Meijer, e-mail: arnold@visionbeeldvormers.nl
tel. 020-6990150
Bo de Groot, Jim Heeresma, Steye van Kaersenhout, Zino Meijer,
Delivio Schmeltz.
Nigeria
Teamleider: Bob Woudstra tel. 020-4535373
Philip Ackermans, Tom vd Berg, Hanne Rijkschroeff, Sergi Wilhelm,
Sjoerd Woudstra.
Mexico
Teamleider: John Heijmans tel. 020-6462363.
Alexander Blomjous, Lucas Brouwer, Jamie Heijmans, Daan Kott-
mann.
Brazilië
Teamleider: Edwin Hellenberg Hubar tel. 020-4235534
Daniel Ham, Mick Hellenberg, Roy Lansdorf, Danny Staats, Krystian
Zwaga.
Argentinië
Teamleider: Hans van Ierland tel. 020-6798988
Matthijs de Groot, Levy Huijsen, Tom van Ierland, Kees Noomen,
Quincy Wekker.
Champions league.
Ajax,
Teamleider Jos Lantman tel. 06-51520508
Sem Bergkamp, Joram Cohen, Danny Gyasi, Thomas Lantman,
Maxence Luneau.
Barcelona,
Teamleider Fulco van Kooperen tel. 020-6460497
Bas Bijholt, Phil Citroen, Yaron Frambach-Boeke, Nathan van Ko-
operen, Luca Molenaar.
Bayern Munchen.
Teamleider Jean Bollen tel. 020-4044009
Jesse Bollen, Christiaan Gielen, Alexander ter Kuile, Sacha Pardo-
vitch, Paul Stuijt.
Bordeaux,
Teamleider Tom Egbers tel. 020-6799398
Arthur Bodenes, Rick Egbers, Yarden Ockhuijzen, Canni Oguz, Flip
Goosen.
Borussia Dortmund.
Teamleider Alex Lam tel. 020-6443398
Tim Goudswaard, Salomon Hogers, Victor Lam, Max Massaut.
Dynamo Kiev,
Teamleider Barbara de Lange tel. 020-6755343
Marius Ceulen. Jelle de Lange, Ido Prins, Noah Stolte, Jamil Tholen.
FC Porto.
Teamleider dhr. Stegenga tel. 020-3640364
Quinten vd Bergh, Daniël de Campos, Darko Nieuwenhuys, David
Stegenga, Diamo Vermeer.
Glasgow Rangers,
Teamleider Henk Jan van Hees tel. 020-6650979
Sam van Hees, Sander Nieuwenhuis, Didier vd Horst, Max Knap
Brian Loman.
Inter Milan
Teamleider Mark Allick tel. 020-6629335
Lawrence Allick, Nathan Bierman, Navin Keizer, Thymo Samson,
Michael Sonneborn.
Juventus
Teamleider Gerard Spanjaard tel. 06-54230530
Harry Boschen, Bart Brandjes, Armano Leilis, Aart Reijn, Arnon
Spanjaard.
Manchester United
Teamleider Hans Floberg tel. 020-6702033
Kwakoe Etwi, Hidde Floberg, Sam Jesse, Thamir Themans, Bas Vos.
Real Madrid
Teamleider Jan Roedema tel. 020-6441457
Hidde vd Brekel, Stijn de Haan, Ruben Roedema, Sam Verkerke,
Pieter Vriens.
Programma Champions league:
Bel bij slecht weer de gratis afgelastingenlijn: 0800-0235373
We spelen weer een hele competitie, alle teams spelen één keer tegen
elkaar.
Wedstrijden 17 januari, verzamelen 8.45 uur.
Ajax - Porto veld 1
Barcelona - Glasgow Rangers veld 2
Bayern Munchen - Inter Milan veld 3
Bordeaux - Juventus veld 4
Borussia Dortmund - Manchester United veld 5
Dynamo Kiev - Real Madrid veld 6
Wedstrijden 24 januari, verzamelen 8.45 uur.
Porto - Dynamo Kiev veld 1
Real Madrid - Ajax veld 2
Glasgow Rangers - Borussia Dortmund veld 3
Manchester United - Barcelona veld 4
Inter Milan - Bordeaux veld 5
Juventus - Bayern Munchen veld 6
Wedstrijden 31 januari, verzamelen 8.45 uur.
Juventus - Ajax veld 1
Bayern Munchen - Madrid veld 2
Borussia Dortmund - Barcelona veld 3
Bordeaux - Manchester United veld 4
Dynamo Kiev - Inter Milan veld 5
Porto - Glasgow Rangers veld 6
Programma World cup:
Bel bij slecht weer de gratis AFC afgelastingenlijn: 0800-0235373.
Er is deze seizoenshelft een andere opzet van de competitie voor de
World cup.
In de poules spelen alle teams eenmaal tegen elkaar, dan voegen we
de bovenste drie en de onderste drie samen in een nieuwe poule. De
teams spelen weer onderling hun wedstrijden met uiteindelijk een
winnaar. Aan het einde van dit seizoen is er dan ruimte om nog een
paar keer op een half veld met grote goals te oefenen.
Wedstrijden 17 januari, verzamelen 9.30 uur
Groep/poule Europa:
Portugal - Nederland
Frankrijk - Engeland
België - Italië
Groep/poule Rest van de wereld:
Uruguay - Peru
Nigeria - Mexico
Brazilië - Argentinië
veld 1
veld 2
veld 3
veld 4
veld 5
veld 6
Wedstijden 24 januari, verzamelen 9.30 uur
Groep/poule Europa:
Nederland - België
Engeland - Portugal
Italië - Frankrijk
Groep/poule Rest van de wereld:
Peru - Brazilië
Mexico - Uruguay
Argentinië - Nigeria
veld 1
veld 2
veld 3
veld 4
veld 5
veld 6
13