Koninklijk Kienen Klaverjassen Sixes Nieuwjaarsreceptie Senioren Zaalvoetbal toernooi TgJ Zaterdag 20 december a.s. treedt onze aanvoerder van het eerste elftal, Daniël van Meer, in het huwelijk met Mariëlle van Jaarsveld. Ma- riëlle is geen onbekende op Goed Genoeg, want zij volgt trouw de wedstrijden van het eerste elftal en is tevens vaste deelnemer aan het jaarlijkse damesdiner. Daniël heeft echter een tijd van blessures achter de rug en kon niet altijd van de partij zijn. Namens de club wensen wij het bruidspaar veel geluk en een fantastische trouwdag. Daar dit de laatste uitgave van de Schakel in dit jaar is verwijs ik u beste lezers gaarne nog even naar de Evenementenkalender, die elders is opgenomen. B-junior Ronald Pieters heeft tijdens de training een blessure aan zijn enkel opgelopen en onze E-pupil Yves Lassally is al een tijdje geblesseerd aan zijn knie. Namens de AFC wensen wij beide jeugdspelers een spoedig herstel. Via AFC-Ridder Piet Vaal kwam ik in het bezit van de Twentse Courant Tubantia, in welke krant een uitvoerig interview plus foto was opgenomen over Arend van der Wel, die van Ajax kwam en van Wim Feldmann, die van AFC kwam en die in 1955 samen bij het toenmalige Sportclub Enschede gingen voetballen. Ook de legen darische Abe Lenstra was daar in 1955 gaan spelen. In genoemd artikel wordt uiteraard de naam van AFC genoemd. Wim Feldmann is geen lid meer van onze club, maar wel lid van de ACC, waar hij in de zomermaanden vele vrienden van vroeger tegenkomt. Bij mijn bezoeken aan de wedstrijden van de Zaterdagteams werd ik op de hoogte gesteld van het feit, dat keeper Peter Kuin van het 4e Zaterdagelftal al ongeveer 7 maanden niet meer meespeelt, daar hij getroffen is door een ongeneeslijke ziekte. Daar voetballen de grote passie van Peter is, volgt hij de verrichtingen van AFC en speciaal die van zijn elftal nog altijd zeer nauwkeurig. Namens de AFC zenden wij Peter onze groeten, wensen hem sterkte en zeggen hem dat onze gedachten bij hem zijn. Op zondagavond 7 december jl. was op de televisie een ingelast muziekprogramma ter gelegenheid van de geboorte van het prinsesje Amalia, dochter van Willem Alexander en Maxima. In dit pro gramma was een optreden van Trijntje Oosterhuis, die op de vleugel werd begeleid door ons lid John Ewbank, speler van het 3e Zaterdagelftal. Beste lezers u weet wat ik wil gaan zeggen over het tegenkomen van AFC-ers. Recent bereikte mij het bericht van het overlijden van ons ex-lid Cas Klein op een nog veel te jonge leeftijd. Cas speelde in de tachtiger jaren een groot aantal jaren in het 2e en 3e elftal. Vele oud-spelers van onze vereniging en speciaal die leden, die nog in de veteranen spelen bewaren een prettige herinnering aan Cas. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. En dan nu de verjaardagen van de leden van de Zilveren Ploeg te weten André van den Bor (17/12) - Nicolaas van Ommeren (18/12) - Ger Bogaers (21/12) - Ernst Werner (23/12)-Jan Benoni (2/1 - 76 jaar) - Jacques Mellegers (6/1 - 79 jaar) - Tom Swart (6/1) - Karei de Graaf (8/1) - Roel Ridderikhoff (8/1) - Henk Dik (11/1) - Ron Limburg (13/1) - Edwin Geluk (16/1) - Jacques v.d. Glas (16/1- Jos Kemna (16/1 - 60 jaar) - Hans Rodenburg (16/1). Aan al deze jarigen onze welgemeende felicitaties. Zilveren Ploeger Jos Kemna viert op 16 januari 2004 zijn 60e verjaardag. Jos speelde van 1962 t/m 1975 in het eerste elftal en is nog steeds actief als lid van de Veteranen. Jos volgt trouw de verrichtingen van onze club en is een vaste bezoeker van het Herenjaardiner en de bijeenkomst van de Zilveren Ploeg. Namens de AFC feliciteren wij hem en wensen wij hem samen met zijn echtgenote Elma nog een groot aantal gelukkige en gezonde jaren. Deze uitgave van de Schakel is al weer de laatste in het jaar 2003. Gaarne wil dan ook van de gelegenheid gebruik maken om u allen met degenen die u dierbaar zijn Prettige kerstdagen, een prettige jaarwisseling en een gezond en sportief 2004 te wensen. Johan de Bie Op vrijdag 19 december a.s. vindt op AFC weer het traditionele kienen plaats en wel ten zevende male onder de bezielende leiding van het kien dream team' bestaande uit Ron van Doesburg, Ronald Koster, Lou Hekster, Roy van Dijk en Hans Hulst. 17 december 2003 82e jaargang nr. 9 Op die dag kunt u zich overigens te AFC vanaf 18.00 tot 19.30 uur te goed doen aan een buffet nieuwe stijl met de keuze uit een uitgebreide kipsaté of boerenkool met worst voor 8,50 per gerecht. Meldt u dat wel even van te voren aan onze nieuwe sociëteituitbaters (020- 6445575). Er is ook een inschrijflijst bij de bar. Namens de Kiencommissie, Lou Hekster Voor uitgebreide informatie zie vorige Schakel Ook dit jaar wordt het jaarlijkse kiaverjastoemooi georganiseerd. Op maandagavond 29 december bent U van harte welkom in ons clubhuis, alwaar wij om 20.00 uur gaan beginnen. Inschrijven zoals gebruikelijk op de lijst in het clubhuis of telefonisch bij Elly Coorengel, 020-6419463. Donderdag 1 januari staan de traditionele Sixes op het programma. Natuurlijk hebben we allemaal staan te popelen om de Sixes weer te kunnen spelen. Eindelijk is het zo ver. Om 11.00 uur begint het voorprogramma. Natuurlijk met koffie, oliebollen en andere lekkernijen, maar ook metOm 11.30 sharp (in verband met de nieuwjaarsreceptie later op de dag) starten de wedstrijden. Na afloop de wel zeer aangeklede prijsuitreiking. Maar voor de mooie prijzen alleen wordt natuurlijk niet alleen gespeeld. Het gaat om de eeuwige roem. Wie heeft ooit de Sixes gewonnen? Wie werd, buiten Ap Springer, gekozen tot beste speler? Wie heeft ooit meegedaan? Nooit? Dan wordt het hoog tijd. De Sixes, voor alle piepjonge en iets minder jonge senioren. Voor het meest complete team een extra prijs. Uiteraard zijn alle supporters ook van harte welkom. Het bestuur van AFC ontvangt u donderdag 1 januari vanaf 17.00 uur heel graag in het rijkelijk versierde clubhuis voor een feestelijk en muzikaal begin van het nieuwe jaar. Het reeds bekende trio Ger Suring zal de muziek verzorgen met daarbij een sensationeel optreden van The Lelystreet Sisters. Mis deze happening niet!!! Wegblijvers zullen spijt hebben, dat zij niet gekomen zijn. Op zondag 4 januari zal in de Emergohal in Amstelveen (Langs de Akker 3 tel. 020-6454255) het traditionele nieuwjaar zaalvoetbal toernooi worden gehouden voor senioren teams. 16 teams zullen in 32 wedstrijden strijden om de fel begeerde prijzen. Reputaties staan op het spel als het gaat om de prijs voor beste speler, mooiste actie of opvallendste speler. Het belooft een groot spektakel te worden. Er wordt weer gespeeld in een ochtend en middag sessie. De zaterdag- en zondagcommtssie hebben de volgende indeling gemaakt: Tussen 10.00 en 14.00 uur spelen - zaterdag 3, 4, 6, 7 en zondag 4, 5, 6,7 Tussen 14.00 en 18.00 uur spelen - Veteranen 1, 2 en Klassieke Vet., zaterdag 2, 5 en zondag 10,12 en combi 8 9 Meld je aan bij de aanvoerder van je eigen team, zodat die weet of hij een compleet team op de been kan brengen. De teams voor de ochtend wedstrijden verzamelen in de Emergohal om 9.15 en de middag teams om 13.00 uur.

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 4