If 2003 AFC Evenementenkalender 2004 iL woensdag 3 december woensdag 17 december vrijdag 19 december Kienen maandag 29 december donderdag 1 januari Nieuwjaarsdag Sixes vanaf 11.00 uur donderdag 1 januari Nieuwjaarsdag Nieuwjaarsreceptie vanaf 17.00 uur zondag 4 januari zondag 4 januari zondag 18 januari zondag 18 januari zaterdag 7 februari lF7 3 december 2003 82e jaargang nr. 8 Nr In de maand december van dit jaar en de maand januari van het nieuwe jaar vinden er traditiegetrouw allerlei evenementen plaats op AFC. Nog niet alle evenementen zijn op dit moment van een datum voorzien of worden nog gepland. In een volgende Schakel leest u er meer over. SINTERKLAAS zal ook dit jaar weer op ons sportpark langskomen en wordt het een groot feest met de Pieten en de zoete kinderen van de F-pupillen, World- en Champions league. Voor de C-junioren wordt op Goed Genoeg een heerlijk Kerstdiner geserveerd en De "traditional" onder de evenementen met de ongekend mooie prijzen en vlotte Kien-masters. Met veel succes en enthousiasme wordt deze heerlijke avond al jaren georganiseerd door het kwintet Ron van Doesburg, Ronald Koster, Lou Hekster, Roy van Dijk en Hans Hulst. Het Goed Genoeg Klaverjastoernooi, dat onder leiding van Elly Coorengel zal worden gespeeld. Wat is er lekkerder dan voetballen op nieuwjaars ochtend? Fred ten Nijenhuis organiseert dit verkwikkende evenement in het nieuwe jaar en daarna Het bestuur van AFC ontvangt u in het rijkelijk versierde clubhuis met een welkomstdrankje en zorgt voor een feestelijk en muzikaal begin van het nieuwe jaar. Het reeds bekende trio Ger Suring zal de muziek verzorgen met daarbij een sensationeel optreden van The Lelystreet Sisters. Het indoortoernooi voor A-en B-junioren. Het traditionele zaalvoetbal toernooi voor alle senioren van AFC in de Emergo Sporthal in Amstelveen. Het jaardiner voor genodigden ter gelegenheid van de 109e jaardag van AFC. Het dames jaardiner in Hilton Hotel. In de sporthal van Amstelborgh Borchland wordt voor de World en Champions league spelers een groot festijn georganiseerd. 9

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 9