company service Pe Health amsterdam In Amerika is de aanwezigheid van een fitnessgelegenheid meer gewoon dan uitzondering. Bewezen is dat deze faciliteit een toegevoegde waarde heeft op de gezondheid en de werksfeer binnen het bedrijf. Tevens kan een goed opgezet fitnessconcept een bindende factor zijn voor werknemers. Company Fitness Service is hier in gespecialiseerd. Wij kunnen het volgende voor u betekenen: Wij ontwerpen voor u een fitnessruimte die op de specifieke situatie van Uw bedrijf is toegesneden Wij zorgen voor de apparatuur die past bij Uw wensen en uw budget. Wij maken een businessplan voor een gezonde en verantwoorde exploitatie van de fitnessruimte Wij kunnen Uw ruimte voorzien van gediplomeerd personeel voor verantwoorde begeleiding. Tevens kan Company Fitness Service u adviseren over: Werkplek onderzoek ter voorkoming van werkgerelateerde klachten Stoelmassages op de werkplek ter ondersteuning van optimale werkprestaties Optimale samenwerking tussen Uw bedrijfsarts en onze fysiotherapeuten in het kader van arbeids- revalidatie en reïntegratie. Meer informatie: Company Fitness Service Simon van Collemstraat 194 1325 RR Almere tel. 036 5311929 In onze zeer luxueuze en moderne 800 m2 grote sportclub kunt U in een uitermate gezellige en sfeervolle ambiance werken aan Uw gezondheid op afspraak. In groepjes van maximaal 7 mensen kunt u deelnemen aan: fitnesslessen aerobics/step spinning (max 12 skate cursussen loopscholing Dit alles onder professionele begeleiding van gediplomeerde instructeurs. Daarnaast kunt U gebruik maken van: ricochetbaan (variant op squash) sauna, turksbad fysiotherapie massage bar Als service kunt u tijdens de training en na het douchen gebruik maken van onze handdoeken. Wij zijn 7 dagen per week geopend. Wij nodigen U uit voor een rondleiding en maken graag een afspraak met U voor een proefles. Niet alleen als particulier maar ook als bedrijf kunt U lid worden (fiscaal aftrekbaar). Voor meer informatie: Personal Health Club, Breitnerstraat 4, 020 4702067 fatness

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 8