V 3 december 2003 82e jaargang nr. 29 november: AFC F3 - OSC F1 10-1 "overwinning op de kou" 09.00 uur en de tegenstander is niet voltallig, gaat de wedstrijd wel door? Gelukkig komen er nog wat spelers van OSC en kan de wed strijd om 09.20 uur beginnen. AFC trapt af, Tommy krijgt de bal en passeert vier man. Hij gaat op de keeper af en scoort met een mooi schot, 20 seconden gespeeld, 1-0. Vrij snel maakt Otto de tweede, 2- 0. OSC komt er niet aan te pas. Benjamin maakt er voor rust 3-0 van. Maarten, die de le helft op doel staat, krijgt niets te doen. De tweede helft staat Tommy op doel en hij heeft welgeteld twee ballen gehad. In de tweede helft komt de doelpuntenmachine goed op gang. Van tegenstand is geen sprake meer. Maarten maakt met een mooi schot 4- 0. Vervolgens scoort Tom met een harde knal de 5e, Daniël na een mooie solo de 6e, Maarten wederom met een droog schot de 7e, Tom met een intikkertje de 8e, Otto op de doellijn de 9e en Benjamin maakt met een mooie beweging de 10e goal. OSC scoort vlak voor tijd een tegentreffer, hiermee komt de eindstand op 10-1. Omgaan met het koude weer is lastiger dan onze tegenstander. Glessandro is er vandaag niet bij, beterschap en tot volgende week. Ik wil onze jongens wel complimenteren, jullie zijn er altijd weer of geen weer (alsmede de trouwe fans) dit zegt veel over jullie mentaliteit. TOP TOP. Scheidsrechter Eric Tempels floot een strakke en prima wedstrijd bedankt een 9. Tot volgende week tegen Goldstar en reken dan maar op meer tegenstand. Ga zo door dappere strijders, we zijn bijna kampioen. Peter Dekkers 22 november: SDW F1 - AFC F 6 6-1 S.D.W. uit altijd lastig. Als een trouwe A.F.C.'er de uitslag leest dan is misschien wel de eerste gedachte nou, de F 6 heeft er flink van langs gekregen. Het tegendeel is waar. Er zijn wedstrijden waarbij een factor genaamd geluk om de hoek komt kijken. Geluk is ook iets wat je kunt afdwingen. De wedstrijd; S.D.W. begint fel. S.D.W. speelt de bal goed rond. A.F.C. speelt bekeken misschien iets te afwachtend. Het positiespel begint er aardig in te komen. Maar het geluksfactor is iets wat je soms ook kan afdwingen. S.D.W. komt vrij snel op 1 - 0 en 2 - 0. Op het moment dat A.F.C. na een hoekschop met een schitterend afstandsschot de aansluitingstreffer scoort, is het S.D.W. die in dezelfde minuut 3 - 1 maakt. De posities worden goed bezet maar A.F.C. durft het duel niet echt aan te gaan. In bal bezit worden mooie combinaties gemaakt maar op het moment dat S.D.W. aan de bal is, lijkt het of de angst er weer insluipt. Jongens een duel aangaan is niet alleen meelopen. Een duel aangaan is ook alles proberen wel binnen de grenzen van tolerantie) om in bezit van de bal te komen. Zet je schouders er maar in, dwing je wil op aan de tegenstander enz. enz. Het laatste gedeelte van de le helft is een fase waarin A.F.C. de tegenstander echt mooi vastzet. Net als tegen Pancratius wordt de bal mooi overgespeeld en kan de tegenstander alleen maar van links naar rechts lopen. Jammer genoeg wordt er niet gescoord. De 2e helft waar A.F.C. weer erg bang is voor S.D.W. Op het moment dat het dan weer redelijk gaat scoort S.D.W. binnen zeer korte tijd 3 doelpunten. En op dat moment wordt A.F.C. agressief dwingt de tegenstander ver op hun eigen helft maar jammer genoeg wordt door A.F.C. niet meer gescoord. Jongens kom op het gaat echt goed en de goals komen echt wel weer. Tot de volgende keer. Jerry Reingoud 29 november: AFC F7 - ZSGO/WMS F1 1-4 Jongens wat kunnen jullie goed spelen! De eerste helft was fantas tisch. Koploper ZSGO stond er bij en keek er naar. En alle ouders ook. Zoals jullie samen voetbalden en met z'n allen de aanval zochten en samen mee verdedigden. Grote klasse. De aanval, die tot 1-0 leidde was er een uit een boekje. Jarmo schoot de bal uit naar Diederik, die twee man passeerde en Tim in stelling bracht. Het leek wel of Tim Sjakie's wondersloffen aanhad. Tim bedacht zich geen moment. Een een-twee met Mees bracht hem helemaal vrij op links. Met een prach tig schot kwam de bal bij Jamey, die meteen Jack aanspeelde. Julius vroeg en kreeg de bal vervolgens op rechts en kon vanuit die positie goed schieten. De bal werd echter door een verdediger van ZSGO van richting veranderd, maar kwam voor de voeten van Mees, die 1-0 op het bord zette. 1-0 tegen de lijstaanvoerder! En we bleven aanvallen. Tot een paar minuten voor rust. Aangemoedigd door de wanhopige ouders van ZSGO zette de tegenstander de aanval in. Het lukt niet om goed uit te verdedigen, waardoor de bal voor de voeten van een aan valler van ZSGO kwam, die de bal achter Jarmo kon frommelen. 1-1. De tweede helft bleek ZSGO het betere team en kwamen wij er niet meer aan te pas. In de verdediging vielen gaten, waardoor onze keeper in de tweede helft, Ate, het heel druk kreeg en niet kon voorkomen, dat ZSGO de eindstand op 1-4 wist te brengen. Jongens, de eerste helft was top, de tweede helft was niet goed. Daar gaan we aan wer ken. 29 november: AFC F7 - ZSGO/WMS F1 1-4 Jongens wat kunnen jullie goed spelen! De eerste helft was fantastisch. Koploper ZSGO stond er bij en keek er naar. En alle ouders ook. Zoals jullie samen voetbalden en met z'n allen de aanval zochten en samen mee verdedigden. Grote klasse. De aanval, die tot 1-0 leidde was er een uit een boekje. Jarmo schoot de bal uit naar Diederik, die twee man passeerde en Tim in stelling bracht. Het leek wel of Tim Sjakie's wondersloffen aanhad. Tim bedacht zich geen moment. Een een-twee met Mees bracht hem helemaal vrij op links. Met een prachtig schot kwam de bal bij Jamey, die meteen Jack aanspeelde. Julius vroeg en kreeg de bal vervolgens op rechts en kon vanuit die positie goed schieten. De bal werd echter door een verdediger van ZSGO van richting veranderd, maar kwam voor de voeten van Mees, die 1-0 op het bord zette. 1-0 tegen de lijstaanvoerder! En we bleven aanvallen. Tot een paar minuten voor rust. Aangemoedigd door de wanhopige ouders van ZSGO zette de tegenstander de aanval in. Het lukt niet om goed uit te verdedigen, waardoor de bal voor de voeten van een aanvaller van ZSGO kwam, die de bal achter Jarmo kon frommelen. 1-1. De tweede helft bleek ZSGO het betere team en kwamen wij er niet meer aan te pas. In de verdediging vielen gaten, waardoor onze keeper in de tweede helft, Ate, het heel druk kreeg en niet kon voorkomen, dat ZSGO de eindstand op 1-4 wist te brengen. Jongens, de eerste helft was top, de tweede helft was niet goed. Daar gaan we aan werken. Rene Toonen 29 november: Glasgow Rangers - Real Madrid 3-2 Eigenlijk stond voor vandaag Dortmund op het programma, maar vanwege de plensbuien van vorige week waardoor de wedstrijd was afgelast hebben we als het ware vandaag de wedstrijd tegen Glasgow ingehaald. Het hele Real Madrid team was zoals altijd aanwezig en iedereen had er na de afgelasting van vorige week, nu weer zin in om een lekkere partij voetbal te spelen. Dit was duidelijk te merken aan ieders inzet. Bart jaagde op de bal bij de tegenstanders als nooit te voren, ga zo door Bart! Bas en Arthur hielden zo goed mogelijk de verdediging en het middenveld onder controle, wat tegen Glasgow geen gemakkelijke opgave was. Vanwege de kou is besloten om alle 5 spelers te laten spelen, zo stond niemand te koukleumen. Jongens het was dit keer een harde wedstrijd, Glasgow Rangers staat danwel lager genoteerd op de ranglijst van de Champions League, maar wilde zich absoluut niet door de Spaanse Furie laten inpakken. Sterker nog ze verzetten zich met hand en tand. Dit gaf jammer genoeg ook een beetje de toon aan hoe deze wedstrijd is verlopen. Trekken, duwen en een klein opstootje is niet de reden waarom onze supporters naar het voetbal komen kijken Het zat ons deze keer niet echt mee, sommigen onder ons waren een beetje kwakkelig, een griepje onder de leden? En ballen gingen tegen de paal van Glasgow Rangers. Glasgow wist ons flink onder druk te zetten waardoor we de eerste helft met 2-0 achter kwamen te staan. Na de pauze kwamen we via een harde doeltrap genomen door Thomas over het middenveld aan Darko, die met een paar mooie schijnbewegingen met de bal door kon lopen naar het doel van Glasgow op 2-1. Glasgow knalde daarna vanaf afstand op het doel van Real, wij konden de bal nog maar nauwelijks tegenhouden waardoor het een doelpunt werd 3-1. Later in de wedstrijd ging Thomas na een ralley langs de tegenstanders en kon komende vanaf links mooi de bal in de rechterhoek van het doel lanceren 3-2. Dit was dan ook de einduitslag. Jongens we hebben ons goed verzet, volgende keer weer beter tegen Borussia Dortmund op 13 december in de Sporthallen Zuid, denk om het juiste schoeisel. De trainingen op 3 dec. met Sinterklaas? En op 10 dec. gaan gewoon door. Groeten, Jos 20

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 20