V W edstrij d ver slagen Champions League 3 december 2003 82e jaargang nr. Nederland: Dillon Bijlsma, Sjoerd Woudstra, Danny Staats, Sergi Wilhelm, Just Grapperhaus. Teammanager: Bob Woudstra tel.: 020-4535373. Nigeria: Zino Meijer, Bo de Groot, Rogier Lap, Cas Teeuwen, Sem Witteveen. Teammanager: Arnold Meijer tel.: 020-6990150 e-mailarnold visionbeeldvormers.nl Peru: Thomas Pluim, Max Koetsier, Renzo Macknack, Daan van Dinther, Tom van Ierland. Teammanager: Hans van Ierland tel.: 020-6798988. Portugal: Michael Sonneborn, Tom van den Berg, Jonathan van Oostveen, Levy Huijsen, Daan Kottmann. Teammanager: Onno Sonneborn tel.: 020-4420932. Uruguay: Roel van de Burght, Thomas Hall, Marten Visser, Youri Berentsen, Roy Lansdorf. Teammanager: Michiel van de Burght tel.: 06-22487103. Mededelingen: Op zaterdag 6 december is er geen programma. De finale wordt gespeeld op zaterdag 13 december in de Sporthallen Zuid. E-mail adressen Willen de teammanagers hun e-mail adres opgeven aan de administratie van AFC: afc@hetnet.nl Kontaktadressen World Cup en Champions League: Jean Bollen06-53878379, e-mail: jbollen@nebig.nl Joris de Wijs 06-30449023, e-mail: jorisdewijs@chello.nl Opstellingen: Ajax: Nathan van Kooperen, Chistiaan Gielen, Yarden Ockhuijsen, Salomon Hogers, Phil Citroen. Teammanager: Fulco van Kooperen tel.: 020-6460497 en Danny Hogers Barcelona: Jesse Bollen, Marius Ceulen, Joram Cohen, Navin Keizer, Noah Stolte. Teammanager: Jean Bollen tel.: 020-4044009. Bayern Munchen: Harry Bosschen, Rick Egbers, Kwakoe Etwi, Peter Vriens, Brian Loman. Teammanager: Tom Egbers tel.: 020-6799398. Bordeaux: Victor Lam, Quinten van den Bergh. Danny Gyasi, Sam Jesse, Thymo Samson. Teammanager: Alex Lam tel.: 020-6443398. Borussia Dortmund: Jelle de Lange, Sem Bergkamp, Nathan Bierman, Daniel de Campos, Max Knap. Teammanagers: Barbara de Lange tel.: 020-6755343 en Steve Bierman Dynamo Kiev: Bo ten Kate, Luca Molenaar, Alexander ter Kuile, Sander Nieuwenhuis, Didier van de Horst. Teammanagers: heer ter Kuile tel.: 020-4713442. F.C. Porto: Canni Oguz, Sam van Hees, Maxence Luneau, Tamir Thémans, Max Massaut. Teammanager: Henk Jan van Hees tel.: 020-6650979. Glasgow Rangers: Hidde van den Brekel, Paul Stuijt, Lawrence Allick, Aart Reijn, David Stegenga. Teammanager: Mark Allick tel.: 020-6629335. Inter Milan: Flip Goosen, Yaron Frambach-Boeken, Arnon Spanjaard, Jamil Tholen, Armana Leilis. Teammanager: Gérard Spanjaard tel.: 06-54230530. Juventus: Bas de Vos, Hidde Floberg, Jesse Cohen, Ido Prins, Diamo Vermeer. Teammanager: Hans Floberg tel.: 020-6702033. Manchester UnitedTim Goudswaard, Stijn de Haan, Sacha Pardovitch, Sam Verkerke, Ruben Roedema. Teammanager: Jan Roedema tel.: 020-6441457. Real Madrid: Darko Nieuwenhuys, Bas Bijholt, Arthur Bodenes, Bart Brandjes, Thomas Lantman. Teammanager: Jos Lantman tel.: 06-51520508. 29 november: AFC BI - Volendam BI 0-2 Vandaag voor de BI een inhaalprogramma. De wedstrijd van vorige week was afgelast en zodoende wederom Volendam op het program ma. Eigenlijk kunnen we stellen dat gedurende twee keer veertig minuten het net niet was. We grossierden in foutieve keuzes en tech nisch was het ook niet best. We deden wel ons best en qua werklust valt niemand iets te verwijten, maar het was gewoon te tam en met te weinig overtuiging. De rust gingen we in met een 0-0 stand omdat ook Volendam niet echt kansen creëerden. Na de rust een licht veld overwicht van Volendam, wat uiteindelijk na 20 minuten in de tweede helft leidde tot een treffer uit een onmogelijke hoek. Vanaf 5 meter van de achterlijn schoot de spits van Volendam de bal in de verre hoek. Na deze 1-0 hebben we getracht aanvallend meer een vuist te maken, helaas bracht dit niets op. Vlak voor tijd maakte Volendam de beslissende 2-0, na een prachtige volley van opnieuw de spits van Volendam. Volgende week zullen we uit een ander vaatje moeten tappen om Stormvogels Telstar thuis te verslaan. Hopelijk kunnen we dan de vele toeschouwers wel weer een aantrekkelijke leuke wedstrijd voorschotelen. Jan Portengen 22 november: Hoofddorp BI - AFC B2 2-4 Vandaag spelen de bovenste zes uit de competitie tegen elkaar, be langrijk dus om te winnen. Een heerlijk Hollandse druilerige dag en natuurlijk weer eens te laat. Bij aankomst staat er al 0-2 op het scorebord op het hoofdveld. Na vraag leert, dat Joppe hiervoor verantwoordelijk is. AFC voetbalt mooi, maar zakt tegen het eind van de eerste helft wat in en zo wordt voor rust niet meer gescoord. De heren van Hoofddorp schijnen in de rust een flinke peptalk te hebben gekregen, want ze starten de tweede helft furieus. AFC heeft dan ook een overtreding nodig bij de zestien en dat resulteert in een vrije trap. Muur en keeper goed opgesteld, maar de vrije trap wordt zeer goed genomen en verdwijnt over de muur in de linkerbovenhoek. Een geschrokken AFC zet alles weer in op de aanval en Shai scoort. Hij vliegt onmiddellijk naar de kant en springt in de armen van onze eigen Lamin van Hooidonk. Na een mooie actie van Allon weet Oli vier de 1-4 op het scorebord te brengen. Hoofddorp is echter nog niet van plan het hierbij te laten zitten en zoekt weer naar de goal. Als een inzet nog net gekeerd wordt door Sieuwerd is er helaas geen AFC-er in de buurt om assistentie te verlenen en de Hoofddorp-aanvaller schiet hem cross in de goal 2-4. AFC blijft echter ook knokken en een inzet van Joppe gaat maar net naast. Gerard telt hem al en ik heb nog nooit iemand zo geloofwaardig zien juichen voor een net niet doel punt. De fans van Hoofddorp achter mij stinken er dan ook bijna in. De wedstrijd loopt echter minder fraai af, als de al gehavende Gideon onzacht in aanraking komt met de als twaalfde veldspeler geposteerde Kliko. Even goed schrikken, maar wat bleekjes zien we hem na de wedstrijd toch weer in de kantine. De douchemutsen werden in dank ontvangen en man of the match ook dit keer weer een pechvogel: Gideon. Thea V. 30 november: AFC B2 - Blauw-Wit B2 (beker) 7-1 Dankzij de vervroegde Ajax- wedstrijd, was het bijna onmogelijk mijn dorp uit te komen. Het als parkeerplaats en aanvoerroute functio- 17

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 17