W edstrij d v erslagen Champions League Verzamelen om 8.45 op AFC, wij spelen op het Wetra veld aan de rechterzijde van de ingang. Afschrijven op vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij de leider. De leider van het eerstgenoemde team is scheidsrechter. Graag meteen na de wedstrijd de uitslag komen opge ven bij de wedstrijdtafel, boven in het clubhuis aan de rechterzijde, door de leider van het eerstgenoemde team. Bel bij slecht weer de gratis AFC afgelastingen lijn: 0800- 0235373. Mededelingen: Op woensdag 3 december is er gewoon trainen en komt Sinterklaas langs. Op zaterdag 6 december is er geen programma. De finale wordt ge speeld op zaterdag 13 december in de Sporthallen Zuid. Kontaktadressen World Cup en Champions League: Jean Bollen06-53878379 e-mail: jbollen@nebig.nl Joris de Wijs 06-30449023 e-mail: jorisdewijs@chello.nl Speelschema week 10 22 november 2003 Veld 1Juventus - Manchester United Veld 2: Glasgow Rangers - Real Madrid Veld 3: Borussia Dortmund - Inter Milan Veld 4: Bordeaux - F.C. Porto Veld 5: Bayern Munchen - Ajax Veld 6: Barcelona - Dynamo Kiev Speelschema week 11 29 november 2003 Veld 1: Dynamo Kiev - Juventus Veld 2: Manchester United - Glasgow Rangers Veld 3: Real Madrid - Borussia Dortmund Veld 4: Inter Milan - Bordeaux Veld 5: F.C. Porto - Bayern Munchen Veld 6: Ajax - Barcelona Opstellingen: Ajax: Phil Citroen, Chistiaan Gielen, Salomon Hogers, Nathan van Kooperen, Yarden Ockhuijsen. Leiders: Fulco van Kooperen tel. 020-6460497 en Danny Hogers Barcelona: Jesse Bollen, Marius Ceulen, Joram Cohen, Navin Keizer, Noah Stolte. Leider Jean Bollen tel. 020-4044009 Bayern Munchen: Harry Bosschen, Rick Egbers, Kwakoe Etwi, Brian Loman, Peter Vriens. Leiders: Tom Egbers tel. 020-6799398 Bordeaux: Quinten van den Bergh, Danny Gyasi, Sam Jesse, Victor Lam, Thymo Samson. Leider Alex Lam tel. 020-6443398 Borussia Dortmund: Sem Bergkamp, Nathan Bierman, Daniel de Campos, Max Knap, Jelle de Lange. Leiders: Barbara de Lange tel. 020-6755343 en Steve Bierman Dynamo Kiev: Didier van de Horst, Alexander ter Kuile, Luca Mole naar, Sander Nieuwenhuis. Leider heer ter Kuile tel. 020-4713442 F.C. Porto: Sam van Hees, Maxence Luneau, Max Massaut, Canni Oguz, Tamir Thémans. Leider Henk Jan van Hees tel. 020-6650979 Glasgow Rangers: Lawrence Allick, Hidde van den Brekel, Aart Reijn, David Stegenga, Paul Stuijt. Leider Mark Allick tel. 020-6629335 19 november 2003 82e jaargang nr. 7 Inter Milan: Yaron Frambach-Boeken, Flip Goosen, Armana Leilis, Arnon Spanjaard, Jamil Tholen. Leider Gérard Spanjaard tel. 0654-230530 Juventus: Hidde Floberg, Ido Prins, Diamo Vermeer, Bas de Vos. Leider Hans Floberg tel. 020-6702033 Manchester United Tim Goudswaard, Stijn de Haan, Sacha Pardo- vitch, Ruben Roedema, Sam Verkerke. Leider Jan Roedema tel. 020-6441457 Real Madrid: Bas Bijholt, Arthur Bodenes, Bart Brandjes, Thomas Lantman, Darko Nieuwenhuys. Leider Jos Lantman tel. 0651520508 1 november: Ajax B2 - AFC BI 2-1 Op sportpark De Toekomst trapten we om 12.00 uur af op een uitste kende grasmat met lekker voetbalweer. We begonnen goed en drukte Ajax volledig terug op eigen helft. Ajax werd overrompeld en raakte als snel in paniek. Dit resulteerde uiteindelijk in een strafschop omdat Ben in de zestien onderuit werd gehaald. Het was keeper Armando die a la Neeskens de bal keihard binnen ramde. Lekker zo een scherp begin en na twee minuten voor te komen. Daarna was het Ajax dat een behoorlijk overwicht had, maar niet echt kon uitdrukken in uitgespeelde kansen. Behalve dan die keer dat de geweldige nummer 4 vrij voor Armando kwam nadat hij door onze defensie heen sneed. Gelukkig gleed hij op het beslissende moment uit. Tot de rust konden we behoorlijk stand houden en bleef het bij een paar halve kansen van Ajax die niet werden uitgedrukt in doel punten. Ruststand 0-1. Na rust ging Ajax meer en sneller druk zetten waardoor we nog min der aan voetballen toekwamen. Na vijftien minuten ging de linkerspits van Ajax goed door en kwam vrij voor Armando en scoorde beheerst de 1-1. Daarna waren we een beetje de kluts kwijt en gaven teveel ruimte weg, waardoor Ajax makkelijker ging voetballen. Het was uiteindelijk een vrije trap vanaf 18 meter die de beslissing bracht in het voordeel van Ajax. Deze vrije trap werd schitterend in de verre hoek geknald. De laatste tien minuten hebben we op het tandvlees getracht nog de gelijkmaker te forceren. Jammer genoeg is dit niet gelukt, maar toch kregen we het voor elkaar dat er lichtelijk paniek onstond in de defensie van Ajax. Het bleef uiteindelijk bij 2-1. Vandaag speelden we toch wel tegen de tot nu toe sterkste tegenstan der, die bij vlagen prachtig voetbal liet zien in een hoog tempo. On danks het verschil in kwaliteit hebben onze jongens met veel strijd het tot het einde spannend weten te houden. Indien volgende week tegen Veendam met dezelfde strijd en concen tratie word gespeeld, heb ik vertrouwen in een goede afloop! Jan Portengen 8 november: AFC BI - Veendam BI 3-1 Vandaag moesten we aantreden tegen Veendam. Veendam had tot dusver geen enkel punt behaald. Om een grote marge te slaan (8 punten) was het daarom noodzakelijk om vandaag te winnen. Belang rijk was dan ook om vanaf het begin scherp te zijn en in een hoog baltempo te spelen. Helaas bewezen we het tegendeel in de eerste helft. Geen scherpte, beleving, concentratie en communicatie. Tech nisch was het ook dramatisch. Helaas hebben we een ploeg die zich ook in negatieve zin kan aanpassen aan de tegenstander. Na twintig minuten kwam Veendam op voorsprong uit een mooi uitgespeelde aanval waarbij voorafgaand de uitstekende nummer 8 makkelijk door ons middenveld slalomde en een medespeler vrij voor de goal zette die makkelijk afrondde. Gelukkig kwamen we vlak voor rust op gelijke hoogte door een goede kopbal van Nes uit een corner. Rust stand 1-1. Na rust kwam gelukkig een ander AFC op het veld. Nu werd Veen dam sneller onder druk gezet, werd er beter gecombineerd en gecom municeerd. Het was wachten op de voorsprong. Na 10 minuten was 18

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 18