Zaterdag 19 november 2003 82e jaargang nr. 7 Halfweg, Zwanenburg, Gem. Sportpark Zwanenburg, Populierenlaan, 020-4975888 Hoofddorp, Hoofddorp, Sportcomplex Leenderbos (wijk Overbos), 023-5637961 HYS, Haarlem, Sportpark Boerhavelaan Oost, 06-21486758 IJmuiden, IJmuiden, Sportpark Schoonenberg, V.L.van Themaatlaan, 0255-517170 KDO, De Kwakel, Sportpark KDO, Vuurlijn 51, 0297-564538 KSJB, Sportpark De Toekomst, Borchlandweg, 06-28473475 Legmeervogels, Uithoorn, Sportpark Randhoorn, Legmeer, Rand- hoornweg 0297-563681 Muiderberg, Muiderberg, Complex De Negen Morgen, Dijkweg, 0294-263781 NFC, Amstelveen-Zuid, Sportlaan, 020-6412696 Omniworld FC, Almere-Stad, Sportpark Fanny Blankers Koen, Competitieweg 22, 06-20602316 OSV, Amsterdam-Oostzaan, Sportpark Oostzanerwerf, Oostzanerdijk, 020-6311476 Ouderkerk, Ouderkerk a/d Amstel, complex NEA, Jan Persijnstraat, 020-4963502 Pancratius, Badhoevedorp, Sportpark Schuilhoeve, Wijnmalenstraat/ Lindberghlaan, 020-6593507 Real Sranang, Sportpark Middenmeer, Radioweg/Kruislaan, 020- 6332935 RKAV, Aalsmeer, Sportpark RKAV, Beethovenlaan 120, 0297- 321587 RKAVIC, Amstelveen, Sportpark Escapade, Escapade 5, 020- 4961737 Roda '23, Amstelveen, Sportpark Bovenkerk, Noorddammerweg, 020-6451835 SDW, Amsterdam-West, Sportpark Spieringhorn, Seineweg, 020- 6882127 Sloten/Rivalen, Sportpark Sloten, Sloterweg, 020-6153213 Sporting Martinus, Amstelveen, Sportpark Overburg, Amsterdam- seweg 251,020-6413882 Swift, Amsterdam-Zuid, Olympiaplein, 020-6764074 Turkiyemspor, Amsterdam, Sportpark Spieringhorn, Seineweg, tel. 6869040 VVY, IJsselstein, Sportpark Groenvliet, Heemradenlaan, 030- 6887646 WVHEDW, A'dam-O., Sportpark Middenmeer, Radioweg bij Kruis- laan, 020-6926188 3 november 7 wedstrijden beschreven door Victor de Vries Na een desastreus seizoen, een succesvol trainingskamp op Mallorca en een wisselende voorbereiding, trapten we het seizoen af in en tegen Aalsmeer. Zoals zo vaak demonstreerden we beter veldspel zonder dat dit punten opleverde. Mede dankzij een complete offday van onze goalie, we zijn wel wat gewend, maar drie giga-fouten is zelfs voor Cas aan de hoge kant, stonden we na negentig minuten wederom met lege handen. Robberto El Driessi deed waar hij vorig seizoen mee geëindigd was, namelijk scoren en redde de spreekwoordelijke eer. Zoals te doen gebruikelijk veranderde AFC7 na deze teleurstellende ouverture in een debatingclub en wonnen we verbaal wel van onze tegenstander. De tweede pot vond plaats op onze thuisbasis en de oppositie bestond deze keer uit de stadgenoten van Geuzenveld/Middenmeer. Deze heren hadden hun huiswerk gedaan en het plan getrokken om het met 10 man tegen ons te proberen. In een zeer slechte, edoch doelpuntrij ke wedstrijd slaagden we er toch in om meerdere keren een achter stand goed te maken en tegen uiteindelijk 9 opponenten een 4-4 uit het vuur te slepen. De ban was gebroken, de akelige nul van het sco rebord; we stonden op de kaart. Wedstrijd drie vond plaats in het weinig aantrekkelijke Nieuw Ven nep: S.M.S. Vorig jaar waren we daar bestolen door een thuisfluiter met extreme antipathieën voor alles wat uit de hoofdstad komt en de sfeer was bij aanvang van deze match dan ook weer geladen. Met de nodige lokale Feyenoord-sympathisanten (lees: geen voetballief hebbers) aan de zijlijn stapelden we de eerste helft kans op kans. De rust werd bereikt met slechts een magere 1-0 voorsprong door een knappe actie van Totti. Vlak na rust liepen we uit naar 4-0 door goals van de Beer van de Bospurus, de TV-dokter en Robberto El Driessi. Deze grote achterstand werd nogal matig verwerkt door de thuisploeg gezien het agressieve spel dat ze vervolgens op de mat legden. Eerst werd de maagwand van goalie Cas gebruikt als trappelzak voor ge frustreerde volwassen baby's en daarna werd Robberto El Driessi gevloerd in de zestien. Het gevolg van deze laatste actie was een gebroken pols bij onze topscorer, waarop in gezamenlijk overleg maar werd besloten om de wedstrijd te beëindigen. Met een spits minder, maar met de eerste winstpartij op zak stonden we aan de aftrap van wedstrijd vier tegen WV-HEDW GFDSXZCVB. Kilo had een verrassing meegenomen in de vorm van een Hongaarse gastspeler luisterend naar de naam Boldiszar Boldor. Deze geïnvi teerde wordt geacht zich op dagbasis bezig te houden met de voetbal sport en wordt overeenkomstig ook voor deze inspanningen betaald door Germinal Beerschot Antwerp. Aangezien hij het nodig vond om eerst een rondje of 10 om een tweetal velden te lopen als warming-up, was hij te laat om de eerste helft mee te maken. De tweede helft viel hij in en op dat moment stonden we reeds met 1-0 voor. De eindstand was uiteindelijk 2-0, waarbij deze Hongaarse international ons trak teerde op een aantal solo's dat zijn weerga niet kent. Hij was in staat om zo lang de bal bij zich te houden dat de rest van het elftal belas tingformulieren in kon vullen, koffie kon zetten en vakanties naar tropische oorden kon boeken. Uiteindelijk hebben we hem toch moe ten aftesten omdat wij in de persoon van Poulie O. reeds beschikken over een eersteklas linksback en iedereen weet datje niet moet fokken met Oldenziel! Het kunstgras van SWIFT aan het Olympiaplein was het strijddomein voor onze vijfde ontmoeting. Het had trouwens niet veel gescheeld of de volledige AFC- equipe had in Adamskostuum aan de wedstrijd moeten beginnen a.g.v. een foutje in de logistiek. De wedstrijd stond onder leiding van het jongere broertje van Tygo G. Het jeugdige voorkomen van deze scheids en de mogelijk daarmee verband houdende onzekerheid werden met name getest door de grote broer van Kilo. Opmerkingen over borstvoeding en brommerrijbewijzen kwamen veelvuldig over de lippen van onze enige Bewust Onbe- schonken Bestuurder. Careca (ook wel bekend onder de naam Beer van de Bosperus), 2x,en de TV-dokter maakten de goals aan onze kant en omdat wij slechts twee keer hoefden te vissen, wonnen we onze derde pot op rij. Partijtje zes was wederom thuis tegen een ploeg waarvan ik van tevo ren dacht dat het enkel en alleen een volleybalclub was: A.M.V.J. El Salvador was ingevlogen en Peer de Penningmeester haakte voor het begin af door een spierblessure. Zonder echt geweldig te spelen, hob belden we door naar een 6-0 eindstand. M.a.w. deze tegenstander was wel heel erg matig. Toch was dit de vierde overwinning op rij en mochten wij eindelijk weer eens genieten van de tussenstand in de competitie: tweede! Match zeven speelden wij op verplaatsing ergens in Osdorp bij Vlug en Vaardig. Onze voormalige topscorer had als voorbereiding een avondje stappen afgesloten met het gezellig pitten in zijn perfect daar voor uitgeruste auto. Een blik in zijn ogen maakte duidelijk dat zijn bijdrage aan ons voetbalspel van deze middag zeer gering zou zijn. Nadat Totti 5 minuten na de aftrap ook afhaakte, hadden we de twee de tegenslag van de dag te pakken. De 1-0 voorsprong die we kregen, werd binnen de minuut weer tenietgedaan en met 1-1 haalden we de rust. We kwamen op achterstand door een iets te gemakkelijk gegeven penalty en moesten praten als Brugman om zo'n 10 minuten later een tweede pingel tegen te voorkomen. Scheidsrechter 1 vond het toen prima voor die middag en besloot zijn fluit over te dragen aan een willekeurige voorbijganger. Onder diens bezielende leiding haalden alle 22 acteurs de slotscène en was het Poulie O. die een punt voor ons redde. In het clubhuis van V&V werden vervolgens de vredes verdragen weer getekend en was het nog erg lang gezellig. 13

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 13