Promotie/degradatieregeling
2003/2004
Almere D2 - AFC D3 0-3
Pancratius D2 - AFC D4 1-1
Legmeervogels D4 - AFC D6 1-1
Blauw Wit Amste D4 - AFC D7 5-1
Roda '23 D6 - AFC D10 3-5
Buitenveldert El - AFC El 2-1
Arsenal ASV El - AFC E4
2-2
RKDES E3 - AFC E6
0-0
RKDES E4 - AFC E8
1-2
Sporting Martin E8 - AFC E12
0-16
Swift F2 - AFC F2
3-1
OSC F1 - AFC F3
0-8
Roda '23 F6 - AFC F6
vervallen
ZSGO/WMS F1 - AFC F7
0-9
zondag 26 oktober 2003
AFC 2 - HFC Kon. 2
0-1
AFC 3 - Hercules 2
1-0
AFC 4 - ADO 20 4
3-1
AFC 6 - Eendracht'82 2
1-2
AFC 7 - Swift 3
Swift n.o.
AFC 10 - RAP 9
2-3
AFC 11 - Swift 5
afgelast
AFC 12 - Pancratius 8
afgelast
AFC A5 - A'dam Seref Sport Al 1-0 gestaakt
AFC B2 - Haarlem B2
2-2
AFC B7 - Roda '23 B2
1-6
AFC C3 - Fortius C2
6-0
AFC C5 - Legmeervogels C3
vervallen
AFC C7 - AFC C8
1-1
Turkiyemspor 1 - AFC 1
2-3
AGB 2 - AFC 5
8-2
DCG4 - AFC 9
3-2
Swift Al - AFC A3
2-6
SDZ Al - AFC A4
16-1
Swift A2 - AFC A6
1-7
Sporting Maroc B1 - AFC B4
2-2
Pancratius B2 - AFC B5
3-1
Chabab B1 - AFC B6
2-0
Kolping Boys Cl - AFC C2
2-1
United/DAVO Cl - AFC C4
2-1
RKAVICC1 - AFC C5
2-2
Legmeervogels C4 - AFC C6
0-8
AFCC7-AFCC8 1-1
AFC 1 Hoofdklasse
kampioen speelt om Kampioenschap Zondagamateurs
3 periodekampioenen spelen voor beker Amstel Cup
een periode gaat over resp. 8, 9 en 9 wedstrijden
3 andere verenigingen spelen in Amstel Cup, die hoogste in de eind
stand zijn en die dus geen periodetitel bezitten (in de praktijk blijken
dat de eerste zes van de eindstand te zijn)
de nummers 13 en 14 degraderen; nummer 12 speelt nacompetitie
tegen periodekampioenen van le klasse A en B
AFC 2 Reserve Hoofdklasse A
kampioen speelt om kampioenschap van Nederlandse Reserve Klasse
kampioen plaatst zich voor (amateur) Amstel Cup
periodekampioenen plaatsten zich voor (amateur) Amstelcup
een periode gaat over resp. 8, 7 en7 wedstrijden
nr. 10 speelt degradatiewedstrijd tegen periodekampioenen 2C klasse
nummers 11 en 12 degraderen
AFC 3 Reserve le klasse 102
kampioen promoveert naar Reserve Hoofdklasse
periodekampioen tegen nr. 10 van de Res. Hoofdklasse voor promotie
een periodetitel gaat over resp. 8, 7 en 7 wedstrijden
nummers 11 en 12 degraderen
29 oktober 2003 82c jaargang nr. 6
AFC 4 Reserve 2e klasse 203
kampioen promoveert naar Reserve le klasse
periodekampioen tegen nr. 10 van de Reserve le klasse voor promotie
nummer 11 degradeert (nummer 12 teruggetrokken)
een periodetitel gaat over resp. 8, 7 en 7 wedstrijden
AFC 5 Reserve 3e klasse 304
kampioen promoveert naar Reserve 2e klasse
nummers 11 en 12 degraderen
AFC 6, 7 en 8 Reserve 5e klasse (resp. 510, 511, 512)
kampioen promoveert naar Reserve 4e klasse
nummer 12 degradeert naar Reserve 6e klasse
AFC 9, 10 en 11 Reserve 6e klasse (resp. 611, 612, 613)
kampioen promoveert naar Reserve 5e klasse
nummer 12 degradeert naar Reserve T klasse
AFC 13 Reserve T klasse 718
kampioen promoveert naar Reserve 6C klasse
nummer 12 degradeert naar Reserve 8e klasse
Zaterdag 1 3C klasse B
kampioen promoveert naar 2e klasse
periodekampioen speelt tegen nr. 10 van de 2e klasse voor promotie
een periodetitel gaat over resp. 8, 7 en 7 wedstrijden
nr. 10 speelt degradatiewedstrijd tegen periodekampioen van de 4e
klasse nummers 11 en 12 degraderen
Zaterdag 2 Reserve 2e klasse 202
kampioen promoveert naar de Reserve le klasse
periodekampioen speelt tegen nr. 10 van de le klasse voor promotie
een periodetitel gaat over resp. 8, 7 en 7 wedstrijden
nummer 10 speelt degradatiewedstrijd tegen periodekampioen van de
Reserve 3e klasse
nummers 11 en 12 degraderen
Zaterdag 3 Reserve 3e klasse 305
kampioen promoveert naar Reserve T klasse
nummers 11 en 12 degraderen
Zaterdag 4, 5, 6 en 7 Reserve 4e klasse (403, 404, 405, 406)
kampioen promoveert naar Reserve 3e klasse
nummer 12 degradeert
Junioren Al le Divisie A
kampioen promoveert naar Eredivisie
periodekampioen speelt tegen nr. 12 van de Eredivisie voor promotie
periode gaat over resp. 8, 7 en 7 wedstrijden
nr. 10 speelt degradatiewedstrijd tegen periodekampioen 2e Divisie
nummers 11 en 12 degraderen naar 2e Divisie
Junioren A2 2e Divisie A
kampioen promoveert naar le Divisie
periodekampioen tegen nummer 10 van de 1e Divisie voor promotie
periode gaat over resp. 8, 7 en 7 wedstrijden
nr. 10 speelt degradatiewedstrijd tegen periodekampioen 3e Divisie
nummers 11 en 12 degraderen naar de 3e Divisie
Junioren A3 l1' klasse E
kampioen promoveert naar de Hoofdklasse
periodekampioen speelt voor extra promotieplaatsen
periode gaat over resp. 8, 7 en 7 wedstrijden
nummers 11 en 12 degraderen naar 2e klasse
Junioren A5 en A6 V klasse C en E
kampioen promoveert naar le klasse
geen degradatie
Junioren A4 3e klasse F
geen promotie en degradatie
8