ralteam Creatief Modern V L™SgfaanTBV f ■LjijXiU, Sterk van één- tot vierkleurendrukwerk van visitekaart tot bedrijfsprofielbrochure... 15 oktober 2003 82e jaargang nr. 5 gespeeld. Als je dan kansen krijgt en de bal gaat er niet in jammer dan. En dan de vraag als de stand 9-0 is, gaan we 10-0 halen? Een nog steeds gedreven AFC, fanatiek op jacht naar de 10-0. Hetgeen ook lukte in de laatste minuut van de tweede helft. Ik als objectieve supporter (vandaag ook nog aangewezen als scheidsrechter), was tevreden en ging met een voldaan gevoel naar huis Joseph we zullen je missen. Ik denk vooral aan de momenten nadat jullie tijdens de trainingen een doelpunt hadden gescoord. Het leek wel een ritueel om met z'n allen tegelijkertijd het shirt over het hoofd te trekken, met de armen wijd gespreid een liedje te zingen. Joseph wij hopen dat je snel je draai in Zuid-Afrika zult vinden. Wij zullen je missen als voetballer maar ook als vriend JOSEPH BEDANKT, VOOR JE INZET EN HUMOR HET GA JE GOED. Jerry Reingoud 4 oktober: Legmeervogels F4 - AFC F7 Dierendag 4 oktober 2003, de jonge honden van de F7 maken er een mooie voetbalpartij van tegen de vogels in Uithoorn. Onder een prachtige strakke regenboog doet aanvoerder van de dag Jarmo de toss. De le helft, prachtige passes door heel goed positiespel van de F7, ze laten de vogels alle kanten van het veld zien. Doeke en Jarmo houden de vleugels voor de vogels potdicht en Ate houdt middenach ter de deur op slot. Opeens vliegt een vogeltje richting doel, hij haalt uit Gelukkig op de lat en keeper Diederik kwam met de schrik vrij! Op het middenveld speelt Mees de bal goed naar voren. De voorhoede, Julius, Jack en Tim (met wissels Jamey en Erik) schieten regelmatig op het doel. Helaas, de goede vogelkeeper houdt de ballen tegen, ook de paal en de lat zitten regelmatig in de weg. De 2e helft, de F7 blijft aanvallen en de passes richting doel zijn prachtig maar helaas pindakaas, de vogelkeeper is te goed. Wat is dat nu, een vogeltje laat zich kermend vallen vlak voor zijn doel. Hij was niet eens aangeraakt maar kreeg toch een vrije trap. Baf, hoog in de hoek, onhoudbaar voor keeper Erik, 1-0. Oh jee, AFC speelt heel goed maar met pech toch 2-0 en 3-0 tegen. Maar dan, Mees wordt heel mooi aangespeeld, verrast de vogelkeeper en schuift de bal in het doel, 3-1. Vlak voor het einde, een knal van de vogels op het doel. Doeke heeft een prachtige reflex maar met de handen, dus een vrije trap voor de vogels en weer hard en hoog in het doel, 4-1. Doeke heeft heel goed gespeeld, hij stopte veel aanvallen, had een 100% inzet en werd terecht The Man of the Match. De F7 groeit in het positiespel, laten volle inzet zien en tonen alle respect voor hun coach. De toekomst belooft veel! Kari Buchel (moeder Jarmo) Helaas hebben we de komende 2 weken geen Champions League wedstrijden maar we blijven lekker trainen zodat we na de herfst vakantie met veel plezier de wedstrijden zullen hervatten. We hopen en rekenen ook dan weer op veel publiek want daar houden we van! Groeten uit de Champions League!! Yarden, Christiaan, Salomon en Nathan 4 oktober: Bordeaux - Borussia Dormund De mannen van Borussia Dortmund hebben er deze zaterdag weer veel zin in. Ze staan tweede op de ranglijst en moeten vandaag een topper spelen tegen de nummer drie: Bordeaux. Groot was dan ook de schrik toen Nathan en Jelle met z'n tweetjes op de rest stonden te wachten. Gelukkig konden we Didier 'terugkopen' van Ajax en bleek de papa van Sem bijzonder hard te kunnen fietsen op een lekke band. Op de valreep compleet en zowaar brak een mager zonnetje door. De mannen van Bordeaux begonnen sterk en scoorden 1-0. De fans van Borussia lieten zich horen en de mannen uit Dortmund waren een tijd lang in de aanval. Sem brak regelmatig door de sterke verdediging van Bordeaux en Nathan stond dan te wachten om de bal er in de schieten. Jammer genoeg lukt het ondanks de vele kansen maar niet. Bordeaux scoorde weer, weer van afstand. Duidelijk werd dat we Daniel onze vliegende verdediger missen. We hopen dat hij snel terug komt uit Brazilië!! Jelle en Didier braken vlak voor rust door en Didier scoorde mooi uit een voorzet van Jelle: 2-1. Tijd voor limona de ("bah met prik.."). Na de rust scoorde Bordeaux twee keer, wederom van afstand. Dat was voor Didier het teken om het doel van Borussia eens goed te verdedigen en dat deed hij. Met als gevolg dat er geen tegendoelpunt meer kwam. Nathan stond voortdurend om zijn plek voor de goal en gebaarde druk om de bal, die hij een paar keer mooi aannam en op doel schoot. Sem werkte zoals altijd heel hard, rende het hele veld over, ging de duels goed in en won ze ook vaak. Sem en Jelle hadden nog een paar mooie combinaties en ten slotte scoorde de topscoorder Jelle het tweede Borussia 4 oktober: Ajax - Manchester United Vandaag de eerste echte herfstdag hetgeen te merken was aan de vanaf 08.00 uur gepleegde telefoontjes van bezorgde spelers; het zal toch wel doorgaan? Gelukkig vielen de buien erg mee en konden de Champions League wedstrijden allemaal doorgaan! Onze grote boers hadden woensdag j.l. tegen Club Brugge laten zien hoe het moest. Vandaag was bij ons Manchester Utd te gast en wer den we aangenaam verrast met de komst van onze 5e speler! Had Arie van Eijden dan toch nog, vlak voor het sluiten van de markt, toege- slaan? Didier is de naam en wat wilde hij graag meedoen met dit Ajax maar helaashebben we Didier nog een weekje moeten uitlenen aan Bor. Dortmund omdat zij maar over 3 spelers beschikte. We hopen Didier in onze volgende wedstrijd aan het publiek te kunnen voorstel len (je shirt lig te wachten Didier!) Dus vandaag dan maar weer met de vertrouwde 4spelers; Yarden, Christiaan, Salomon en Nathan. Onze scout nam Manchester Utd zeer serieus en kwam aan de vooravond met nog een aantal zeer nuttige tips! Helaas moesten we ons plan snel veranderen want als vroeg in de wedstrijd moest Salamon met een hoofdblessure uitvallen (beterschap Sam!). Dit betekende dat we de eerste helft met 3 spelers moesten aantreden tegen een goed spelend Man Utd. Met veel moeite wisten we een 1-1 gelijkspel op het scorebord te zetten. In de rust bood Sir. Alex hulp met een 4e speler waardoor er in de 2e helft 4:4 gespeeld kon worden. Het begon direkt goed te lopen en zonder op te scheppen (waarom ook niet eigenlijk) konden we onze fantastische aanhang enkele wonderschone doelpunten voorschotelen waardoor wij deze zeer sportieve en leuke wedstrijd uiteindelijk met 5-1 wonnen. Palteam 111SRS t1iiiironrtrpraV,+ BR g- f ,v, *L 1115 BS Duivendrecht Tel 020 - 495 04 35 Fax 020 - 495 04 39 Internet: www.palteam.nl y^DRUKKERIJ 16

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 16