W edstrij d v erslagen 1 oktober 2003 82e jaargang nr. 4 Juventus: Bas de Vos, Hidde Floberg, Jesse Cohen. Ido Prins, Diamo Vermeer. Leider Hans Floberg tel. 020-6702033 Manchester United Tim Goudswaard, Stijn de Haan, Sacha Pardo- vitch, Sam Verkerke, Ruben Roedema. Leider Jan Roedema tel. 020-6441457 Real Madrid: Darko Nieuwenhuys, Bas Bijholt, Arthur Bodenes, Bart Brandjes, Thomas Lantman. Leider Jos Lantman tel. 0651520508 World Cup: Verzamelen om 9.15 uur op AFC, wij spelen op het Wetra veld aan de rechterzijde van de ingang. Afschrijven op vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij de leider. De leider van het eerstgenoemde team is scheidsrechter. Graag meteen na de wedstrijd de uitslag ko men opgeven bij de wedstrijdtafel, boven in het clubhuis aan de rechterzijde, door de leider van het eerstgenoemde team. Bel bij slecht weer de gratis AFC afgelastingen lijn: 0800- 0235373. Programma 4 oktober 2003: Verzamelen 9.15 uur Veld 1: Peru - Uruguay Veld 2: Portugal - Nigeria Veld 3: Argentinië - Nederland Veld 4: België - Mexico Veld 5: Brazilië - Italië Veld 6: Engeland - Frankrijk Zaterdag 11 en 18 oktober geen programma Op de zaterdagen rondom de herfstvakantie is er geen competitie voor de World Cup Woensdag 15 oktober Hefstvakantieactivteit Tijdens de herfst-3-daagse wordt op de woensdagmiddag voor World Cup en Champions League spelers een Voetbal- en Spelprogramma aangeboden. Alle spelers, die niet op vakantie zijn, worden om 13.00 uur verwacht. Er wordt een voetbaltoernooi gehouden en daarnaast zijn er allerlei voetbalspelenOm 15.45 uur is de prijsuitreiking en om 16.00 uur is het feestprogramma beëindigd. Opstellingen: Argentinië: Branco Bolsius, Jim Heeresma, Luca Piantanida. Hanne Rijkschroeff, Willem Clumpkes. Leider: Wouter Bolsius tel 0653- 109687 België: Lucas Brouwer, Senna Bottse, Mick Hellenberg Hubar, Kees Noomen, Nicolas Quarles van Ufford. Leider: Edwin Hellenberg Hubar tel. 020-4235534 Brazilië: Harly Collé, Dan Huijser, Ditmer de Vries, Roy Paulus, Ruben Vink, Steye van Kaersenhout. Leider Henk de Vries tel. 020-6648518 Engeland: Bas Endstra, Quincy Wekker, Krystian Zwaga, Duco Stoffer, Philip Ackermans Leider: Heer Stoffer tel. 0654-246724 Frankrijk: Derek Uleman, Floris Sombeek-Eigenbrood, Daniel Ham, Jordan Triton, Ohad Levy. Leider: Eric Uleman Tel. 020-5132940 Italië: Jamie Hijmans. Hamish Leyer, Gilles Marwijk van Kooy, Alexander Blomjous, Rikke Jelier Leider John Hijmans tel. 020-6462363 Mexico: Frederik Lodijzen, Sam Alexander, Boris Polderman, Deli- vio Schmeltz, Matthijs de Gooijer. Leider: Michel Polderman tel. 0629048680 Nederland: Dillon Bijlsma, Sjoerd Woudstra, Danny Staats, Sergi Wilhelm, NN. Leider Bob Woudstra tel .020-4535373. Nigeria: Zino Meijer, B. de Groot. Rogier Lap, Cas Teeuwen, Sem Witteveen. Leider: Guido Lap tel. 020-4200253 Peru: Thomas Pluim, Max Koetsier, Renzo Macknack, Daan van Dinther, Tom van Ierland. Leider: Hans van Ierland tel. 020-4798988 Portugal: Michael Sonneborn, Tom van den Berg, Jonathan Oost veen, Levy Huijsen, Daan Kottmann. Leider: Onno Sonneborn tel. 020-4420932 Uruguay: Roel van de Burght, Thomas Hall, Marten Visser, Youri Berentsen, Roy Lansdorf. Leider: Michiel van de Burght tel. 0622-487103 27 september: AFC A2 - Roda'46 Al 3-4 A2 Ongelukkig met lege handen. Na twee wedstrijden te hebben verloren moest AFC A2 op zaterdag 27 september thuis tegen RODA'46 Al een winst boeken, om niet aan het begin van het seizoen al in de problemen te komen. De jongens leken gemotiveerd en met een aantal versterkingen van de Al erbij moest het varkentje gewassen kunnen worden. Maar binnen de mi nuut ging het al fout; een afzwaaiende bal van de rechterkant werd door de onzeker ogende keeper in het eigen goal gewerkt. Zodoende stond de A2 alweer achter voordat de wedstrijd goed en wel was begonnen. Gelukkig pakte de A2 de draad snel en goed op en na twintig minuten werd er een mooie aanval opgezet. De aanval begon op het middenveld en via de rechterflank werd de diepste spits aange speeld, na een prachtige aanname rondde deze blonde en hardwer kende jonge het zeer goed af: 1-1. Helaas kon deze gelijke stand niet lang worden behouden, want wederom door een keepersfout ging een corner vanaf de linkerkant direct het doel in. Wederom wist de A2 de stand weer gelijk te trekken, want door een goede goal van de andere spits (Jeroen) ging AFC met 2-2 rusten. Na rust nam AFC meteen het initiatief en er werden een paar halve kansen gecreëerd, maar er werd een beetje op twee gedachten gehinkt; want aan de ene kant wilde AFC zeker niet verliezen, aan de andere kant konden ze een winstpartij nog beter gebruiken. Er werd gecon troleerd, maar vooral de corners van RODA'46 waren levensgevaar lijk, aangezien het erg grote jongens waren. Toen, vijfentwintig minu ten na de rust, werd er weer rustig vanuit de verdediging opgebouwd, de invaller van de inmiddels gewisselde Renato ging op het midden veld een één-twee aan en met een schitterende pass zette hij de spits die de eerste goal voor AFC had gescoord allen voor de keeper en wederom was hij trefzeker. Maar weer sloeg het noodlot toe, want door een domme overtreding kreeg RODA'46 op een mooie plek een vrije trap, die via de binnenkant van de paal en de lat de 3-3 op het scorebord zette. 1 minuut voor tijd werd er nog slordig balverlies geleden, de rechtsbuiten stond volledig ongedekt en de keeper kon zijn slechte inzet niet keren en zo werd het ook nog 3-4. Conclusie: de A2 speelde het betere spel, maar wederom kwam dat niet tot uiting in de score. Er zit enorm veel potentie in de groep (getuige van o.a. de 3e goal van AFC) en ze hoeven ook zeker niet te degraderen, maar zonder geluk (en concentratie) vaart geen enkele zeeman wel, laat staan een sportman. Jongens: Succes, een supporter 20 september: FC Zwolle BI - AFC BI 1-0 We begonnen de wedstrijd tegen Zwolle niet goed. Ongecon centreerd, niet scherp en geen beweging bij balbezit en niet snel omschakelen bij balverlies leidde in de eerste helft tot matig voetbal van onze zijde. Na 10 minuten was het Zwolle dat terecht scoorde uit een vrije trap. Daarna mochten we van geluk spreken dat we de eerste helft eindigde met slechts een 1-0 achterstand. In de rust een donder- speech van trainer Kenneth die uiteindelijk bleek te werken want een heel ander AFC kwam na rust het veld op. Met pressievoetbal, waar bij wij nu steeds de afvallende bal hadden en met veel overtuiging zetten we Zwolle vast op eigen helft en speelden we stukken beter dan 16

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 16