(gg, ralteam Creatief 8t Modern Sterk van één- tot vierkleurendrukwerk van visitekaart tot bedrijfsprofielbrochure.. keurig op te lossen. Onze keeper Cappie had diverse prima reddingen en zorgde daarmee duidelijk voor enige rust in het team wat daardoor toch redelijk gemakkelijk op de been bleef. Er was enige angst bij de sterk meelevende ouders dat de krachts inspanningen van de eerste helft hun tol zouden eisen na rust. maar niets was minder waar. Ajax wist eigenlijk maar weinig echte kansen te creëren en dat was de verdienste van de hard en geconcentreerd werkende verdedigers en middenvelders. Toch lukte het Ajax om voor de tweede keer te scoren. Daarna kwam voor AFC het mooiste moment van de wedstrijd. AFC brak uit en wist na een goede combinatie Bob in stelling te brengen. De bal kwam voor zijn favoriete linkerbeen en daarmee weet Bob wel raad. Zonder te aarzelen haalde hij voor een droog hard schot; de bal krulde de bovenhoek in en de 2-1 was een feit. Bob was inmiddels zijn doelpunt aan het vieren zoals het hoort: in een volle sprint met het shirtje over het hoofd (gelukkig voor hem was er geen doelpaal in de buurt). Even knielen, pijl uit de koker op de rug enHelaas voor Bob had op dat moment de rest van F1 hem al ingehaald en kon de pijl niet meer worden afgevuurd. AFC probeerde hierna aan te dringen, maar werd niet meer echt gevaarlijk. We wachten in spanning af hoe de thuiswedstrijd zal gaan verlopen. Robert Haye 7 september: Ajax-Dynamo Kiev Eindelijk was het zo ver; onze le CL wedstrijd! Om 8.30 uur hoorden we van Joris/Donald in welk team we dit seizoen spelen. Wij zijn heel blij met Ajax natuurlijk en onze le wedstrijd moesten we spelen tegen Dynamo Kiev. Helaas waren we maar met 3 spelers omdat 2 team genoten niet kwamen opdagen... Hopelijk zijn ze er allebei vanaf volgende week iedere keer bij.'Toch konden we met 3 man heel leuk spelen en wisten we onze le wedstrijd met 16-0 te winnen, wel een beetje jammer voor de jongens uit Kiev na zo'n lange reis. Volgende week gaan we naar FC Porto en hopen we weer veel Ajax fans langs de kant te hebben Groeten uit de Champions League! Fulco van Kooperen 17 september 2003 82e jaargang nr. 3 Michael op weg naar het doel van SVVSMC. Drukkerij Palteam BV Rozenburglaan 12 1115 BS Duivendrecht Tel 020 - 495 04 35 Fax 020 - 495 04 39 Internet: www.palteam.nl -j-k •«DRUKKERIJ 14 september: FC Porto-Ajax Onze 2e wedstrijd van het seizoen was tegen FC Porto en dit werd voor de vele meegereisde Ajax fans een hele spannende wedstrijd. Gelukkig hadden we vandaag een 4e speler; Salomon! Vanaf het begin van de wedstrijd ging het gelijk op en viel er veel te genieten aan beide kanten! Uiteindelijk wisten we net te winnen; 5-6 Volgende week wacht het lastige Inter maar met hulp van onze trouwe fans moet dit ook weer een spektakel kunnen worden. Tot zaterdag! Groeten uit de Champions League! Ajax: Jardin, Chris, Salomon, Nathan en hopelijk volgende week een 5e speler?? v .r.'„ •- Michael Sonneborn, pupil van de week bij AFC-SWSMC. AFC Ai 24

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 24