Programma
Beker-, Competitie-, Toernooi- en Oefenprogramma
Uitwedstrijden donderdag 14 augustus 2003.
19.00 Omniworld B2 - AFC B3
18.00 DCGD7-AFCD11
Uitwedstrijden zaterdag 16 augustus 2003.
15.00 IJsselmeervogels Al - AFC Al
AFC B2 toernooi bij SHO
13.30 AFC C2 toernooi bij s.c.Voorland
AFC Dl, Dll.Fl toernooi bij Victoria
10.00 AFC D2 toernooi bij Hollandia
10.00 AFC D3 toernooi bij s.c. Voorland
13.30 Diemen D5 - AFC D8
13.30 Diemen D6-AFCD9
13.30 Diemen D7-AFCD10
10.00 AFC F3,F4,F5,F6,F7 toernooi bij Legmeervogels
13.30 AFC F2,F8,E7,E8,E9,E10,E11 toernooi bij Legmeervogels
Uitwedstrijden Zondag 17 augustus 2003.
13.30 AFC A3 toernooi bij s.c.Voorland
10.00 AFC B3 toernooi bij s.c. Voorland
12.00 Roda' 23 B1 - AFC B4/5
10.00 Roda'23 B2 - AFC B6/7
10.00 AFC Cl toernooi bij Hollandia
AFC Dl, Dl 1 ,F 1 toernooi bij Victoria
13.30 AFC D2,D3,D4,D5,D6,D7 toernooi bij Legmeervogels
10.00 AFC E1,E2,E3,E4,E5,E6 toernooi bij Legmeervogels
Uitwedstrijden Dinsdag 19 augustus 2003.
19.00 RKAV Volendam Al- AFC A2
Uitwedstrijden Woensdag 20 augustus 2003.
19.00 Zouaven Al - AFC A3
19.00 Zouaven B1 - AFC B3
19.00 Zouaven Cl-AFC Cl
19.00 Zouaven Dl-AFC Dl
19.00 Volendam D2 - AFC D2
Uitwedstrijden Donderdag 21 augustus 2003.
19.00 RKAV Volendam Cl - AFC C2
19.00 RKAV Volendam B1 - AFC B2
19.00 Omniworld C2 - AFC C3
Uitwedstrijden Vrijdag 22 augustus 2003.
19.00 DWS Cl - AFC Cl
19.00 DWS C2 - AFC C3
19.00 Roda'23 Cl - AFC C4
Thuiswedstrijd Zaterdag 23 augustus 2003.
18.00 1362 AFC Zat 1 - Elinkwijk Zon 2 (beker) DAR Doest
10.00 toernooi D6,D7.D8,D9,D 10 (trainingsveld Buitenveldert)
Uitwedstrijden Zaterdag 23 augustus 2003.
18.00 31633 De Dijk Zat 1 - AFC Zon 2 (beker) MAM Huyboom
14:30 3428 Stormv/Telstar Al - AFC Al (beker) J W vd Wijngaard
12:30 3470 Stormv/Telstar B1 - AFC BI (beker) N J P Homan
14.30 D.W.S. A2- AFC A2
A3 toernooi Ultrajectum
14.00 DWS BI-AFC B2
AFC C3 toernooi Zouaven
AFC Dl, Dll toernooi DCG
12.00 Omniworld D3 - AFC D4
12.30 AFC El, E2 toernooi Olympisch Stadion
10.00 AFC Fl, F2, F3 toernooi Olympisch Stadion
14.00 AFC D3, D5 toernooi s.v. Laren '99
08.30 AFC F4, F7,F8 toernooi s.v. Laren '99
10.00 AFC E5, E6, E7, F5, F6 toernooi s.v. Laren '99
14 augustus 2003 82e jaargang nr. 1
10.45 AFC E3, E4 toernooi s.v. Laren '99
10.30 sv Diemen E7 - AFC E8
12.00 sv Diemen E8 - AFC E9
10.30 sv Diemen E9 - AFC E10
09.00 sv Diemen E10-AFC El 1
09.00 sv Diemen El 1 - AFC E12
Thuiswedstrijden Zondag 24 augustus 2003.
12.30 uur AFC A4 - AFC A5 (trainingsveld Buitenveldert)
11.00 uur AFC C7 - AFC C8 (trainingsveld Buitenveldert)
Uitwedstrijden Zondag 24 augustus 2003.
AFC A3 toernooi Ultrajectum
AFC A6 toernooi Zouaven
AFC B3 toernooi Zouaven
11.30 uur DWS B2 - AFC B4
10.00 uur DWSB3-AFCB5
12.00 uur DWS B4 - AFC B7
12.00 uur DWS C3 - AFC C5
10.00 uur DWS C4 - AFC C6
10.00 uur DWS C5 - AFC C9(kunstgras)
Uitwedstrijd Maandag 25 augustus 2003.
19:00 5777 DCG C2 - AFC C2 (beker)
Thuiswedstrijden Dinsdag 26 augustus 2003
18:30 3429 AFC Al - Argon Al (beker) W H vd Horst
18:30 3471 AFC B1 - Utrecht B1 (beker) M Bakridi
19:00 4853 AFC Zat 2 - Fortius Zon 2 (beker)
Thuiswedstrijden Woensdag 27 augustus 2003.
19.00 31634 AFC Zon 2 - DWSV '61/Biladi Zon 1 (beker)R Floor
19:00 5613 AFC B2 - BlauwWit/A'dam B2 (beker)
19:00 2754 AFC Cl - A'veen/Heemraad Cl (beker)
Uitwedstrijden Woensdag 27 augustus 2003.
19:00 1364 DVVA Zat 1 - AFC Zat l(beker) Th H J Snijders
18.00 Ajax D2 - AFC Dl
18.00 Ajax D3-AFC D2
17.00 Ajax El-AFC D3
17.00 Ajax E2-AFC Dll
16.00 Ajax Fl-AFC Fl
Thuiswedstrijden Donderdag 28 augustus 2003.
19:00 3179 AFC Dl - Ouderkerk Dl (beker)
19:00 3530 AFC D2 - Ouderkerk D2 (beker)
19:00 4085 AFC E2 - B'veldert E2 (beker)
19:00 4343 AFC Fl - B'veldert Fl (beker)
19:00 4601 AFC F2 - BlauwWit/A'dam F2 (beker)
Uitwedstrijden Donderdag 28 augustus 2003.
19:00 3779 Legmeervogels El - AFC El (beker)
Thuiswedstrijden Zaterdag 30 augustus 2003.
14:30 3432 AFC Al - Volendam Al (beker) P Hinke
14:30 3474 AFC B1 - Ajax B1 (beker)
10:00 5778 AFC C2 - Hoofddorp C2 (beker)
10:00 3782 AFC El - RKAVIC El (beker)
12.00
AFC D3 - DWS D3
12.00
AFC D5 - DWS D4
DWSD5 - AFCD9
DWSD6 - AFC D10
12.00
AFC E3 - DWS E3
12.00
AFC E4 - DWS E4
DWSE5-AFC Ell
DWSE6-AFC E12
12.00
AFC F5 - DWS F3
12.00
AFC F6 - DWS F4
DWSF5-AFC F7
DWSF6-AFC F8
14