14 augustus 2003 82e jaargang nr. 1 11. Verkiezing Technische Commissie De zitting hebbende leden Kees Gehring, Henk Bijlsma en Ronald Koster worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Ad Westerhof is niet herkiesbaar. Rinus van Leijenhorst wordt gekozen als lid van deze commissie. 12. Verkiezing Elftalcommissie A De zitting hebbende leden Henk Bijlsma (voorzitter) en Lex Koekoek worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herko zen. André Wijnand is niet herkiesbaar. Oud 1ste elftal speler- en trainer Henny Kottmann wordt gekozen als lid van deze commissie, die zich met de begeleiding van de TOPama- teurs binnen de vereniging, te weten AFC 1 en 2 en junioren A-l gaat bezighouden. 13. Verkiezing Elftalcommissie B De zitting hebbende leden Frans Jüch (voorzitter) en Jos Willems worden onder dankzegging voor verrichte werkzaamheden herkozen. Speciale dankwoorden zijn er van Machiel van der Woude voor de reeds jaren zittende hebbende voorzitter Frans Jüch. Roel Berghuis en Jeroen Hilbrink zijn niet herkiesbaar. Ronald Ophuis wordt gekozen als lid van de commissie. 14. Verkiezing Elftalcommissie C De zitting hebbende leden Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris), Benno Honsdrecht en Camiel Huisman worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 15. Verkiezing Jeugdcommissie De ziting hebbende Michael Tugendhaft, Rinus van Leijenhorst en Yvonne Steeman worden onder dankzegging herkozen. Ad Westerhof en Roy van Straten zijn niet herkiesbaar. Bas Polling en Peggy van Wijnen worden gekozen als lid van de commissie. Machiel van der Woude dankt Ad Westerhof voor de prima leiding van de jeugdcommissie gedurende de afgelopen jaren. Tevens dankt hij Roy van Straten die helaas vanwege werkzaamheden niet meer deel uit kan maken van de JC. Speciaal dankwoord gaat uit naar duizendpoot Yvonne Steeman die onder luid applaus een boeket bloemen krijgt aangeboden namens het bestuur. 16. Verkiezing Veteranencommissie De zitting hebbende leden Karei van Osch (voorzitter), Paul Koster, Ernst Huisman en Jan-Hein Lans worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 17. Verkiezing Commissie Medische Zaken De zitting hebbende leden Wim Crouwel, Reinier van Dantzig en clubarts Lex Swaan worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 18. Verkiezing Strafcommissie De zitting hebbende leden mr. Ernst Seunke jr. (voorzitter), mr. Ron Limburg en Bas Rachman worden onder dankzegging voor de ver richte werkzaamheden herkozen. Tevens wordt plaatsvervangend lid Jaap Pluim bedankt. 19. Verkiezing Commissie van Beroep De zitting hebbende leden Henk Bijlsma, Frans Jüch en Roy van Dijk worden herkozen. Roy van Straten is niet herkiesbaar. Michael Tugendhaft wordt gekozen als lid van de commissie. 20. Verkiezing Kascommissie Zitting hebben Wim Endel (t/m 2003), Rik de Boer (t/m 2004) en Chris de Valk (t/m 2005). Plaatsvervangende leden zijn Hans Geusebroek en Hans Honsdrecht. Wim Endel treedt statutair af en is niet herkiesbaar. Hans Geusebroek wordt gekozen als lid van de commissie en de vergadering kiest Wim Ringe als plaatsvervangend lid. Max de Bruin sr. geeft aan dat hij van mening is dat de controle van de commissie door tenminste drie leden en/of plaatsvervangende leden dient te geschieden. 21. Verkiezing Kennismakingscommissie De zitting hebbende leden Machiel van der Woude (voorzitter), Ger van Caspel, Edwin Geluk, Ad Westerhof, Roy van Straten, Michel Tugendhaft, Rinus van Leijenhorst, Sebo Woldringh, Frans Jüch en André Wijnand worden onder dankzegging herkozen. Daarnaast wordt Henny Kottmann gekozen als lid van deze commis sie. 22. Verkiezing Commissie Pers, Publiciteit en Evenementen De zitting hebbende leden Hans Elias en Wim Ringe worden onder dankzegging herkozen. Machiel van der Woude, Marcel Koster en Fred ten Nijenhuis zijn niet herkiesbaar. Nicolaas van Ommeren, André Wijnand en Rogier de Boer worden gekozen als lid van de commissie. Zeer speciaal dankwoord gaat uit naar Hans Elias en naar Chris Schroder, die ondanks dat hij geen deel uitmaakt van deze commissie vele werkzaamheden voor zijn rekening neemt. Het bestuur wenst de nieuw gekozen commissieleden veel succes en vindt het zeer positief dat er een jeugdig lid, de 22-jarige Rogier de Boer, welkom mag worden geheten als commissielid. 23. Verkiezing Archiefcommissie De zitting hebbende leden Pim Adriaansz (voorzitter), Rik de Boer en Hans de Wijs worden onder dankzegging herkozen. Speciaal dankwoord gaat uit naar deze commissie die de stukken van heden en verleden samenvoegen. 24. Rondvraag Hans Elias constateert dat de vergadering de penningmeester vaak kritische vragen stelt, maar meldt wel dat de commissies tevens hun verantwoordelijkheden moeten weten om niet over de door de pen ningmeester in samenspraak met desbetreffende commissies gestelde begroting heen te gaan. Hans Elias geeft verder aan dat hij zich afvraagt of de ingestelde rookverboden in het clubhuis wel worden nageleefd. De voorzitter geeft aan dat dit besproken zal worden met de nieuwe pachter. Verder geeft Hans Elias aan dat de afgelastingenlijn meer dan 16.000 maal is gebeld en daarom constateert dat dit een succes is en aangeeft dat hij hieruit concludeert dat wij doorgaan met deze extra service aan de leden. De voorzitter geeft aan dat de commissaris Commerciële Zaken dit in zijn portefeuille heeft en hij hier binnenkort uitsluitsel over zal geven. Hans Elias zou graag willen weten wat er beneden gaat gebeuren met de lockers. De voorzitter geeft aan dat dit in één van de volgende vergaderingen als actiepunt op de lijst zal verschijnen. Hans Elias vraagt zich af of er nog een vervolg wordt gegeven aan de eventueel te ontwikkelen eigen kledinglijn van AFC. Machiel van der Woude meldt dat het nieuw benoemde bestuurslid Materiaal Fred ten Nijenhuis zich hier in zal verdiepen. Hans Elias snijdt het probleem Melkert banen aan. Er zijn naar zijn mening veel problemen beneden en Hans Tier valt niet te benijden. Hans Tier neemt het woord en in een krachtig betoog geeft hij aan dat voor hem de maat vol begint te raken en hij het bestuur vraagt of men hier absolute aandacht voor heeft. Machiel van der Woude geeft aan dat dit punt op de eerstvolgende vergadering zal worden besproken. Hans de Wijs complimenteert het bestuur voor de laatst verschenen Schakel. Op een enkel schoonheidsfoutje na is dit een prachtig na slagwerk en een visitekaartje voor de club. Frans Jüch zou graag willen weten wat de sportparkmanager gaat doen. De voorzitter geeft aan dat wij in gesprek zijn met Pim van de Meent en in een afrondende fase zijn. Hij zal, net als afgelopen jaar, met

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 10