C2 Krukken... 16 maart: AFC C2 - Legmeervogels Cl 0 - 0 Staat je trainer na een zaterdag opgelopen ernstige blessure toch op zondagochtend langs de kant. Speel je tegen de nummer twee waar schijnlijk om het kampioenschap. Waren een aantal van hun spelers ook aan krukken toe en hielden ze er maar 10 in het veld over. Dus dan ren je je natuurlijk helemaal de pestpokken om de wedstrijd te winnen. Kom je desnoods kruipend van het veld, maar winnen zullen je! Deze beelden berusten helaas niet op werkelijkheid. Zonde; zoveel ruimte, zoveel kansen. En dé kans om een gat te slaan op de ranglijst en we laten het zo liggen. Heel spijtig. Legmeervogels verdedigde het slim en goed in de tweede helft, maar dan moet er net dat beetje extra energie zijn om ze stuk te spelen. Dat misten we bij velen. Kenneth zal na zijn operatie wel even uitgeschakeld zijn, zou het wel leuk zijn om hem elke zondag te kunnen bellen met het nieuws over een klinkende overwinning! Frank de Munnik C2 een groeiend elftal 23 maart: AFC C2 - WA/Spartaan Cl 6 - 0 Tegen de Spartaan was het een beetje het verhaal van de boom die steeds dikker werd, want om de aanvangstijd van 9.00 uur stonden er pas 5 man en waren er twee nog onderweg. Geen trainer, geen leider, waarop de wel aanwezige vader maar weer wilde opstappen met zijn jongens. Nou ja om een lang verhaal kort te maken; tegen half tien stonden er 7 man op het veld, met een van ons geleende keepersoutfit en zowaar groeide dit nog uit tot een negental. Zeven was natuurlijk eigenlijk niet te doen geweest voor ze, maar met 9 man kun je nog heel aardig verdedigen. Voor ons dus de taak om ze stuk te spelen door in hoog tempo de bal van links naar rechts te laten circuleren. Dat ging niet al te best. En zo duurde het nog behoorlijk lang voordat de wel verdiende en verwachte voorsprong er was via gastspeler Gideon die in de tweede helft nog vaker zou scoren waaronder uit een penalty. Toen kwam er langzamerhand ook wel meer ruimte, de ver moeidheid speelde bij hen mee tenslotte. Maar geen monsterscore zoals een beetje in de lijn der verwachting lag. Eigenlijk maar een magere 6-0 tegen zo'n samengeraapt zooitje, wat jammer is want Argon ligt wat betreft doelsaldo behoorlijk op ons voor. Beetje paro die op een voetbalwedstrijd. Maar wel een compliment voor Robert uit de Dl die zeer verdienstelijk meedeed en vooral in de tweede helft voor gevaar op links wist te zorgen. Verder maar snel vergeten, er zijn leukere wedstrijden. O, ja, en Spartaan was niet de enige met te laat komen; dan konden een paar jongens van ons ook. Domme reden om je basisplaats te verliezen! Waren we zelf verdeeld over verschillende teams in het laatste vrije weekend, was er toch goed nieuws: concurrenten Argon en Legmeer vogels speelden tegen elkaar gelijk waardoor we alles weer in eigen hand hebben en trots bovenaan staan! Frank de Munnik 8 maart: Overbos Dl - AFC D2 0 - 0 15 maart: AFC D2 - Bloemendaal Dl 4 - 0 Vorige week tegen Overbos bleven we op 0 - 0 steken. Door de harde wind was het moeilijk voetballen. Toch wisten we een paar kansen te creëren. Ralph schoot tegen de binnenkant van de rechterpaal, de bal rolde over de lijn (of was het toch achter de lijn?) tegen de linkerpaal zo in de handen van de keeper. In de tweede helft drongen we aan en een solo van Justin werd onterecht niet beloond met een penalty nadat zijn standbeen werd aangetikt op het moment dat hij wilde inschieten. Tegen Bloemendaal speelden we in de eerste helft goed alleen druk ten we dit niet uit in doelpunten. Bloemendaal had een zeer grote en goede keeper dus gingen we met 1 - 0 rusten, doelpunt Fedor. In de tweede helft drukten we het overwicht ook uit in doelpunten, Justin die nu in de spits speelde scoorde 3 x na goed voorbereidend werk van Gautham en Ivan. Jongens ook namens de andere supporters bedankt voor weer een mooie wedstrijd. Ga zo door! Maikel Sporkslede 2 april 2003 81e jaargang nr. 16 22 maart: Neerlandia SLTO Dl - AFC D2 4 - 0 Zaterdag was het eindelijk zover, de wedstrijd tegen Neerlandia is al 4 x afgelast geweest. Neerlandia had in de voorjaar competitie pas 1 punt bij elkaar gesprokkeld en was goed "voorbereid" om het ons zeer moeilijk te maken. Wij waren de trotse koploper en dachten ook dit klusje te klaren maar dat viel even tegen. We hadden afgesproken om elk duel fel in te gaan en kort te dekken want Neerlandia had een paar zeer snelle en sterke spelers en zo stonden we al snel op 1 - 0. De 2 - 0 volgde snel uit een mooi ingedraaide hoekschop, waarbij de organisatie bij ons niet goed was. We gingen na rust op jacht naar de aansluiting maar de doelpun ten vielen aan de andere kant. Mannen kop omhoog en deze week weer hard trainen voor de wed strijd tegen DCG volgende week zaterdag Maikel Sporkslede D3 Bakkeljauw 15 maart: Bijlmer Dl - AFC D3 3 - 2 daar rook het naar in de kleedkamer omdat trainer Joey zich daar al voor de wedstrijd aan tegoed deed. En niet naar angstzweet want dit Bijlmer moest te verslaan zijn. Dat ging lelijk mis dus. Terwijl we al na 30 seconden met een keurige boogbal van Duco op 0-1 stonden. En kansen omdat verder uit breiden waren er best. Maar in de eerste helft lukte dat niet. Sterker nog een uitval van Bijlmer leverde de gelijkmaker op. Kevin, Rick en Randall zaten een beetje in de lappenmand, de laatste kon zelfs helemaal niet spelen, dus we werden aangevuld met keeper Edmar en Dominic uit de D2. En zo zetten we in de tweede helft het offensief voort. Met succes via een mooie actie van Allon. Maar Bijlmer bleef terugkomen. En met succes. Veel kansen kregen ze niet, maar het was wel twee keer raak. Terwijl wij vele kansen bleven missen. Tijd voor een slotoffensief was er niet, want de vermoeide scheids rechter hiel er heel tijdig mee op. Tevreden met de eindstand waar schijnlijk. Maar we hadden deze wedstrijd echt gewoon op eigen kracht al veel eerder succesvol kunnen beslissen. Jammer. Maar het broodje bakkeljauw smaakte er even later niet minder om. Frank de Munnik D3 Geen jeugdsentiment 22 maart: AFC D3 - Swift Dl 2 -1 Trainer Joey is zijn carrière begonnen bij hem op de hoek, bij Swift dus. Maar zonder zich daar iets van aan te trekken stippelde hij een winstgevende strategie uit voor deze ochtend. Met Jordi op doel voor de geblesseerde Randal en het gemis van Duco moest iedereen stevig zijn best doen tegen alweer louter 2e jaars. Dat lukte uitstekend in de eerste helft. Weliswaar had Swift veel balbezit en kwam ook veelvul dig op onze helft, maar onze verdedigers David, Daan, Youri en Oessema zijn inmiddels zo op elkaar ingespeeld dat die niets wegga ven. Terwijl wij wel af en toe mooie combinaties wisten neer te leg gen met op rechts vooral Allon en Rio en op links Rick, Kevin en Maxim. Justin en Roemer in de as voor de verplaatsingen en er stond een stevig team. Resulteerde dan ook in twee goed uitgespeelde doelpunten en nog wel wat kansen. Een prima ruststand dus. In de tweede helft werd het wel moeilijker. Swift liet het er niet bij zitten, kon ook voetballen en het fysieke verschil hielp ze ook. Nu wel een aantal grote kansen voor ze en een prachtig ingeschoten tegentreffer. Pas in de laatste 10 minuten konden we het weer wat terugpakken en meer met de bal op hun helft spelen. Spannend dus, maar met een gunstig resultaat en zo ligt deze competitie weer helemaal open, want alle ploegen blijken van elkaar te kunnen winnen. Girl's Talk (2) 29 maart: Amstelveen/Heemraad D2 - AFC D3 0 - 2 Wat ons het meest bij zal blijven van Amstelveen, die we dit jaar vier maal troffen in competitieverband, is de linksback: een meisje. Rio zal nog weieens van haar dromen. Niet vanwege de looks, maar omdat ze hem eigenlijk elke keer weer knap wist af te stoppen. Als ze bij Amstelveen doen aan een verkiezing van "Man of the Match" is het voor ons wel duidelijk. 18

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 18