■m. 12 februari 2003 81e jaargang nr. 13 Uitslagen van de wedstrijden Ondanks vele verzoeken van de jeugdcommissie aan de team managers, komt het steeds vaker voor dat de administratie van AFC geen uitslag van de wedstrijd heeft ontvangen zodat er in de Schakel veel lege plekken zijn. Ook voor de clubstatisticus is het van belang de uitslag door te krijgen om een zo'n goed mogelijke stand op de borden in de hal te kunnen plaatsen. Iedere speler wil graag weten op welke plaats zijn team staat. Dus hierbij willen wij U nogmaals dringend verzoeken na de wed strijd de uitslag door te bellen, te mailen, of zoals bij de teams van A, B, C en D het kopie-wedstrijdformulier voor zondagavond in te leve ren in het groene brievenbusje in het clubhuis. U kunt bellen (soms inspreken op het antwoordapparaat) of mailen naar Yvonne Steeman, 020-6673431, e-mail: ysteeman@hotmail. com. Het nummer van de administratie van AFC is, 020-6611513, e- mail: afc@hetnet.nl. Bedankt D3 Alle spelers van de D3 en natuurlijk niet te vergeten Frank wil ik bedanken voor de mooie bos bloemen en kaart met alle namen die ik afgelopen zaterdag mocht ontvangen. Ik zal jullie missen. Yvonne Steeman Ziekenboeg Ulli Landvreugd is aan zijn enkel geopereerd, Philip Blokhuizen en Mark Janssen zijn al sinds lange tijd geblesseerd. Wij wensen hun een voorspoedig herstel toe. CHAMPIONS LEAGUE Uitslagen 8 februari: F.C. Porto- Bordeaux 3-3 Inter Milan - Bayern Munchen 2-4 Juventus - Barcelona 3-4 Manchester United - Ajax 0-10 Real Madrid - Borussia Dortmund. 2-2 Programma Zaterdag 15 februari 9.00 uur. S.V.P. aanwezig om 8.45 uur! Veld 1: Ajax - Real Madrid Veld 2: Barcelona - Manchester United Veld 3: Bayern Munchen - Juventus Veld 4: Bordeaux - Inter Milan Veld 5: Borussia Dortmund - F.C. Porto. Zaterdag 22 februari geen programma i.v.m. de Krokusvakantie! De training gaat gewoon door. Afschrijven op vrijdagavond tussen 7 en 8 uur bij de leider! De leiders van de eerstgenoemde team zijn scheidsrechter! De scheidsrechter wordt verzocht om de uitslag na afloop te melden in de bestuurskamer. Opstellingen: Ajax: Marten Visser, Roel v/d Burght, Kees Noomen, Cas Teeuwen, Lucas Brouwer Teammanager: Vaders Visser en van der Burght Barcelona: Senna Bottse, Krystian Zwaga, Navin Keizer, Sem Witteveen, Levy Huijsen Teammanager: Alex Bottse Bayern Munchen: Hanne Rijkschroeff, Floris Sombeek. Sjoerd Woudstra, Branco Bol- sius, Thibo te Groen Teammanager Richard Rijkschroeff Bordeaux: Arnon Spanjaard, Daniel Oved, Jaïr v/d Reis, Renzo Macnack, Daan v/d Plas Teammanager: Gerard Spanjaard Borussia Dortmund: Michael Sonneborn, Thomas Pluim. Frederik Lodeizen, Jim Heeres- ma, Quincy Wekker Teammanager: Onno Sonneborn F.C. Porto: Mick Helleberg, Dan Huijser. Tom Waller, Erik Penris, Jonathan van Oostveen Teammanager: Edwin Helleberg Inter Milan: Nanne Tempels, Gilles van Marwijk Kooy, Ditmer de Vries, Zino Meyer, Nicolas Quarles van Ufford Teammanager: Erik Tempels Juventus: Philip Ackermans, Thomas Webbers, Philippe Sandler, Hamish Leyer,Ruben Roedema Teammanager: Mike Ackermans Manchester United: Daan Kottmann, Boris Polderman, Thomas Hall, Jordi Claassen. Duco Stoffer Teammanager: Arno Kottmann Real Madrid: Dillon Bijlsma, Derek Uleman, Delano Rruiter, Daniel Ham, Matthijs de Gooijer Teammanager: Dennis Bijlsma WORLD CUP Pupil van de week: 16 februari: AFC - Nieuwenhoorn: Thom Ebbers 9 maart: AFC - ADO'20: Max Friedberg 23 maart: AFC - Westlandia: Stijn van Dalen 27 april: AFC - Argon: Douwe Koopmans Uitslagen 8 februari: Argentinië - Peru 1 -1 Brazilië - Nederland 0-0 België - Nigeria 3-2 Programma Zaterdag 15 februari 9.45 uur. S.V.P. aanwezig om 9.30 uur. Veld 1: Nederland - België scheidsrechter: Frank Ebbers. Veld 2: Peru - Brazilië scheidsrechter:Shawn Cox. Veld 3: Nigeria - Argentinië scheidsrechter: Roel van Dalen Zaterdag 22 februari geen programma i.v.m. de Krokusvakantie! De training gaat gewoon door. Afschrijven op vrijdagavond tussen 7 en 8 uur bij de eerstgenoemde leider! De leiders van het eerstgenoemde team worden verzocht de uitslag na afloop te melden in de bestuurskamer! Opstellingen: Nederland: Zenno Bruinsma, Hugo Slort, Nino Stoffels, Guillermo Klijnoot, Niek Prast, Matthijs Jesse, Quincy Speelman, Guido Bos, Thom Ebbers, Gino Corstjens. Leiders: René Bruinsma tel.: 020-6948492 en Brian Speelman Engeland: Tyler Cox, Tom Rinat, Yuri Groeneveld, Max Aken, Cappie Wefers Bettink, Jack van Asbeck, Diederik Blankestein, Otto van Wasse naar, Erik Westra Douwe Koopmans. Leiders: Robert Jan Wefers Bettinck tel.: 020-6795349 en Rutger Koopmans Nigeria: Jamie Hijmans, Benjamin Ermia, Joseph Human, Marco Melchiori, Samuel Leftin, Stijn van Dalen, Buck van der Kolk, Mick van Dijk, Allard v/d Bergh Mats Ouwehand,. Leiders Kobus Human tel.: 020-4701339 en Ulbe van Dijk. Argentinië: Mischa Goudsmit, Jamie van Luijk, Stephan Brouwer, Ludo Thörig, Dale de Metz, Skip de Metz, Fario Schram, Gino Weytboer, Davey Porsius, Jarmo van Kampen. Leiders: Louis Thörig tel.: 0645 222219 en Kari Buchel. Brazilië: Maarten de Lange, Tim Burger, Calvin Reingoud, Mees Toonen, Julius Sauers, Nino Kolthek, Jamey Blazer, Joel Thémans, Ate van Bodegraven, Philippe Vischjager. Leiders: Olav de Lange tel.: 020-6755343 en Daniel Smit. 9

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 9