Zaalvoetbal senioren '"'Rriiu' ivtViti met wie hij tussen de wed- 15 januari 2003 81e jaargang nr. 11 Topscorer Ruben Dekker (zondag 4), coach van het toernooi Nathalie (zondag 4) en de winnaar van de prijs voor het mooiste doelpunt Ramon Schuitevoerder. De prijs voor de beste speler ging naar Martijn Stronks (zondag 3), de prijs voor de beste keeper naar Efraim Blog (zondag 11). Om 14.00 uur startte het middagprogramma met de 2 veteranenteams, zaterdag 2, 5 en 6, alsmede zondag 6, 8 en 9. Ook bij deze wedstrij den werd met bijzonder veel inzet gestreden. Met name de halve finale van het eerste veteranenteam tegen zaterdag stond bol van de spanning en hartstocht. Toen eenmaal alle kruitdampen om 18.00 uur waren opgetrokken was zaterdag 2 de sterkste op de voet gevolgd door het eerste veteranenteam. Zondag 6 legde verrassend beslag op de derde plaats na een overwinning op zaterdag 5. De ranglijst zag er verder als volgt uit: 5. zondag 9, 6. zaterdag 8, 7. zondag 8 en 8. het tweede veteranenteam. Zondag 3 was de verdiende winnaar van het ochtend toernooi. V.l.n.r.: Keeper, Gregory Hellings, Martin Stronks (uitgeroepen tot beste speler van het toernooi), Sandro Pique, Michael HoedStejfan van Slooten, Gilbert Ruis, Raymond Pekel en Ron Mazor. De even bescheiden als trotse coach Martin Verburg ontbreekt op de foto. Zondag 3, op het laatste moment ingevallen voor zaterdag 3, maakte de favorietenrol helemaal waar. strijden onverstoorbaar aan het puzzelen was. Jorgen won met voor sprong de prijs voor de meest opvallende speler. Winnaar werd 'Positivos', bestaande uit v.l.n.r. Frans Jüch, Dennis de Wit, Fred ten Nijenhuis, Ad Westerhof en Ronald Koster Na afloop worden ook vele individuele prijzen uitgedeeld, o.a. aan Dennis de Wit, met voorsprong de meest getalenteerde speler. Tot veler verrassing ontvangt Ron Susan de prijs voor de beste keeper. Maar bij de sixes mag toch niet gekeept worden? Verder wordt wed strijdleider Chris Schroder in het spreekwoordelijke zonnetje gezet. Deze happening wordt besloten met een heuse polonaise door het clubhuis. Met de sixes wordt 2003 dus bijzonder enthousiast ingezet. Jammer dat maar 18 AFC'ers hiervan hebben kunnen genieten. Vol gend jaar weer nieuwe kansen. MvdW Zondag 3 en zaterdag 2 winnen zaalvoetbaltoernooi Zoals te doen gebruikelijk vond in de eerste week van januari weer het nieuwjaarstoernooi in de zaal plaats voor bijna alle seniorenteams van AFC. Omdat het op zondag 5 januari in de ochtenduren behoor lijk sneeuwde bestond even de vrees dat het toernooi in de problemen zou komen, maar gelukkig waren alle spelers voor het ochtendpro gramma ruim op tijd in de gezellige Emergohal aanwezig om het programma om 10.00 uur van start te laten gaan. In de ochtenduren kruisten zaterdag 3, 4, 6 en 7, alsmede zondag 4, 5, 10 en 11 de degens. Na spannende strijd bleek zondag 3 tenslotte, na een 3-1 overwinning op zondag 4 in de finale, de sterkste. De eind stand zag er verder als volgt uit: 3. zondag 11,4. zaterdag 4, 5. zon dag 5, 6. zaterdag 7, 7. zaterdag 6 en 8. zondag 10. Zaterdag 2 won met fantastisch voetbal het toernooi. In de werden zelfs de topveteranen geklopt. V.l.n.r. Jasper Groothuis, Joris Christiaans, Steve Bierman met z 'n allerliefste zoontjes), keeper Han Trimbach, captain Sebo Woldringh, David Westerhof en Benno Honsdrecht. Als beste speler werd Derk Grot uitgeroepen en dat was gezien zijn fantastische spel niet erg verrassend. De prijs voor de beste keeper dit jaar naar Hesdy Sanches. 6

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 6