JM) Onze Schakel Sixes 2003 15 j anuari 2003 81e j aargang nr. 11 Het clublied wordt gezongen door het bestuur De Surink Brothers in actie Het nieuwe jaar vervolgen wij onze Schakel met uitgave nummer 11. Dit komt omdat de publicatiejaargang parallel loopt met het voetbal seizoen, dat in augustus start en in juni met de Algemene Leden vergadering eindigt. Wat wel per kalenderjaar loopt zijn de advertenties die in onze Scha kel opgenomen zijn. Dit hield in dat in de afgelopen maanden no vember en december al onze 35 adverteerders benaderd moesten worden om te vragen of zij bereid zijn hun advertentie in 2003 te continueren en zo ja of deze gewijzigd diende te worden. Een flinke noodzakelijke prijsverhoging van de advertentietarieven maakte onze werkzaamheden er niet gemakkelijker op. Een aantal adverteerders haakte om diverse redenen af maar gelukkig kon deze leemte weer opgevuld worden. Onze 31 'oude' en 9 nieuwe adverteerders zullen ons clubblad in 2003 sieren. Wij zijn onze adverteerders dan ook bijzonder dankbaar. Zij verdienen het dan ook om in het redactionele deel van de Schakel eenmaal genoemd te worden. Als nieuwe adverteerders begroeten wij: Kottmann Co Accountancy, To Serve and Protect Security, Party- Organisatie Ad Eweg, Huiswerk Instituut Amsterdam, City Bag kof fers en lederwaren, Nick-Tax Edwin van Holten, Henk Burger Make laardij, Nautiek Vaaropleidingen en Café Restaurant Cobra. De adverteerders die wederom het vertrouwen in onze Schakel gesteld hebben zijn: Lutz Fashion, Bergler ICT, Stadion Sport, Bellini Risto- rante Italiano, Accuraat Verhuur, Lou Hekster Agenturen, Damstaete Beleggingsgroep, Bronwasser Collection, Sama Sebo Indonesisch Restaurant, Hergo, Smit-Cruyjf, For Fellows, Troostwijk Taxateurs, Stergam Automobielbedrijven, Festina, Paul Gehring Lijsten, Wage naar Poelier Traiteur, Ruud van de Ruit, Small Talk, Gant USA, All- In logistics, Bloemsierkunst Anggrek, André Tabak- en Kadoshop en B.J. de Logie Wijnkopers. Bovenstaande bedrijven steunen met hun advertentie AFC. Wilt u ook eens denken aan onze adverteerders? Over onze Schakel willen wij u enkele cijfers geven: In het verenigingsjaar verschijnt ons clubblad 19 maal. De oplage is bijna 1600 exemplaren per nummer; totaal dus meer dan 30.000 exemplaren per seizoen. De kosten van de Schakel inclusief de omslag en 12 advertentie pagina's waren in 2002 naar mijn berekening ongeveer 35.300.- 77.660,-) De porti bedroeg ongeveer 10.400,- 22.880,-). Totaal dus 45.700,- 100.540,-). Hiertegenover staat de opbrengst van de advertenties ter grootte van 14.520,- (ƒ31.944,-). Voor het kalenderjaar 2003 taxeer ik de Schakel en portikosten op 47.800,- (ƒ103.400,-). De opbrengst van de advertenties zal 18.865,- 41.503,-) bedragen. Uit bovenstaande blijkt dus dat de Schakel en porti een zeer grote uitgavenpost van AFC is. De verwachting is dat deze in 2003 mini maal 29.000,- 63.800,-) netto zal bedragen. Een opmerking voor de trouwe bezoeker van de Algemene Ledenver gadering: genoemde bedragen stemmen niet overeen met de vermelde bedragen in het financiële jaarverslag daar ons boekjaar loopt van 1 juni t/m 31 mei (dus niet als kalenderjaar). Zaak om kritisch te blijven over het aantal pagina's in ieder Schakel. Hoe minder pagina's per Schakel hoe lager de kosten. Hans Elias Een positief begin van het nieuwe jaar De deelnemers aan de Sixes De deelnemers aan de Sixes Eindelijk! Nadat een aantal jaren de sixes door de weersomstandig heden moest worden afgelast kon men op 1 januari weer in alle vroeg te de wei in. Een gelukkige omstandigheid, want was is er leuker dan het nieuwe jaar voetballend te beginnen? De sixes kennen bij AFC een lange traditie. In vroeger tijden deden een groot aantal spelers aan dit evenement mee, de laatste jaren is de deelname beperkt tot de echte liefhebbers. Dit keer hebben 18 club genoten de gang naar Goed Genoeg gemaakt. De spelers worden ingedeeld in 4 teams. Fred ten Nijenhuis, Frans Juch, Ad Westerhof, Ronald Koster en Dennis de Wit komen uit voor de positivo's, Benno Honsdrecht, Steve Bierman, Maurice Koster en Max Flam voor de Tsjaka's, Sebo Woldringh, Machiel van der Wou- de, Fred Berrier, Dave Berrier voor de Luckies en David Westerhof, Ab Springer, Jos Kemna, Jan van Tiel en Ron Susan voor de Beau ty's. Na de loting, appelflappen en oliebollen (met dank aan de fami lie Van de Meent) gaat de bal om 11.30 uur echt rollen. Terwijl de regen en kou het uiterste van de spelers vergen loopt de spanning steeds verder op behalen de Positivo's na een geweldige finale tegen de Beauty's de eerste prijs.

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 5