ralteam Creatief Modern (ïï^Gj Sterk van één- tot vierkleurendrukwerk van visitekaart tot bedrijfsprofielbrochure... CC 15 januari 2003 81e jaargang nr. 11 zoals de eerste zin van dit verslag reeds zegt, veel mogelijkheden en (bijna) kansen in de eerste helft, maar niemand 'die de moed had ze af te maken". Rusten met 0-0 derhalve. Wat Jan Pelsma de jongens in de rust heeft "ingefluisterd", hebben we niet vernomen, maar het moet stimulerend zijn geweest. Want voordat de vele ouders en belangstellenden terug waren gekomen uit de kantine, had Henk uit de eerste de beste AFC-aanval reeds een mooie pass op Danny gegeven. Danny had zijn directe verdediger uitgekapt en de bal hard en zuiver ingeschoten. Hoe is het mogelijk in de eerste minuut na de rust. De hele tweede helft blijft TOB proberen en krijgt een aantal mogelijkheden, met als hoogtepunt een 100% kans die gelukkig uitstekend door Siewerd wordt gered. AFC weet van geen wijken en het blijft 1-0. Prima jongens, in de race gebleven aan de kop! Zondag 8 december 2002: B3 oefenen tegen de BI van Volendam Met de winterstop in aantocht ging de B3 naar Volendam om te "oefenen" tegen het hoogste B-team van deze vereniging. Weer voorzien van Merijn, die eindelijk weer was hersteld van twee maanden rugleed. Tegen de B1 die drie afdelingen hoger speelt dan de B3 op een lekker strak 'rubber' kunstgrasveld, dat uitsteken geschikt bleek te zijn voor snel combinatiespel. Volendam, blijkbaar gewend aan deze veldsnelheid, scoort reeds in de eerste minuten van de wedstrijd. AFC is nu pas echt goed wakker en weet dat het 40 minuten zeer alert moet blijven voetballen om het snelle goed verzorgde aanvalspel te kunnen weerstaan. Dit lukt bij vlagen zeer goed en AFC weet daarnaast tussen neus en lippen door met een lekker schot van Danny de stand halverwege de eerste helft gelijk te trekken. Na de rust een ander AFC én een ander Volendam, dat blijkbaar toch wel verrast is door het spel van deze eersteklasser uit Buitenveldert. Volendam scoort wederom weer snel de 2-1. Gelukkig laat AFC zich hierdoor niet uit het veld slaan en probeert met steeds beter combinatievoetbal en slimme 'driehoekjes' afgewisseld met snelle counters de wedstrijd terug te pakken. Dit lukt, want nadat Norbey de wedstrijd op 2-2 heeft gebracht, bepaalt Danny de eindstand op 2-3. Jongens, een prima wedstrijd van een team met veel inzet! Zaterdag 11 januari: zaalvoetbaltoernooi in Sporthallen Zuid Vers in het nieuwe jaar was er voor de A en B junioren van AFC een zaalvoetbaltoernooi georganiseerd. De teams waren in tweeën gedeeld, hierbij rekening gehouden met de individuele aanvallende - en verdedigende kwaliteiten van de spelers. De B3 teams waren ingedeeld in de poule met de teams van de BI en de B2. Beide teams van de B3 leverden afwisselend zeer goede en wisselvallige wedstrijden af, waarbij in een aantal gevallen een gelijkspel het resultaat was en anders net werd verloren. De B3 kan terugkijken op een geslaagde zaalvoetbaldag, waarbij de inwendige mens op een lunch werd getrakteerd en iedere deelnemer na afloop een mooie AFC-sjaal als aandenken kreeg. Jongens van de B3, blijf in de 'winterstop' in ieder geval aan voetbal 'denken' en probeer op welke manier dan ook tevens fysiek met voetbal bezig te blijven, zodat straks de returns geen verassingen kunnen opleveren voor jullie! Boy Smits C2 Frisse start 12 januari: Volendam C2 - AFC C2 1-1 vr. Korte winterstop maar, want de eerste wedstrijd is al weer gespeeld. Dankzij de gastvrijheid van Volendam op hun voortreffelijke kunst grasveld. Want verder zal er vandaag weinig buitensport op een gras veld hebben plaatsgevonden. Wel even slikken 's ochtends, al om INI kwart over acht verzamelen in toen nog een flinke kou. Maar gelukkig stond er geen wind en kwam er een zonnetje bij, dus viel het allemaal wel te doen. En we speelden zeker een hele behoorlijke partij, met grote delen van de wedstrijd een veldoverwicht. In de eerste helft hadden we daar een of twee doelpuntjes meer uit mogen halen, hoewel het aantal kansen nu ook weer niet overdreven groot was, en ook Volendam af en toe gevaarlijk wist te zijn. Een heel snelle aanval door het centrum gaf Xaverio de gelegenheid de voorsprong binnen te schuiven. Helaas leverde een misverstand in de verdediging na een terugspeelbal de tegentreffer op, en erger, want door deze actie raakte Herman ook nog geblesseerd aan zijn achillespees. De tweede helft moesten we wat afraffelen vanwege het drukke programma en bracht ook wat minder. Maar het was toch lekker om weer te kunnen voetballen en de prestatie tegen zo'n sterk team was bepaald niet verkeerd. En tot slot, we kennen het fenomeen Man of the Match niet, maar Mitch kwam daar vandaag wel voor in aanmerking! Op de voet gevolgd door Joey en Philip, maar, en dat is het belangrijkste, het hele team heeft een goede prestatie neergezet. Volgende week voor het "echie" tegen Zeeburgia, dan gaat het er dus echt om als we boven aan willen eindigen! 0 Drukkerij Palteam BV Rozenburglaan 12 1115 BS Duivendrecht Tel 020 - 495 04 35 Fax 020 - 495 04 39 Internet: www.palteam.nl *-<p*° - |DRUKKERIJ Pallium 19

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 19