Beste jeugdspelers. Na een welverdiende Kerstvakantie zijn jullie natuurlijk vol goede moed en uitgerust weer begonnen met school. Op zaterdag 1 februari start de voorjaarscompetitie. Er zijn nieuwe poules samengesteld vooor de D-, E- en F- pupillen. Teams die tot nu toe veel gewonnen hebben zullen moeten rekenen op zwaardere te genstanders en teams die veel verloren hebben zijn nu in een makke lijkere poule ingedeeld. Voor alle duidelijkheid de spelers blijven in hetzelfde team voetballen, de herindeling heeft geen invloed op de teamsamenstelling. Zie voor de nieuwe indeling de laatste pagina van deze Schakel. Spelers van de World Cup en Champions League gaan ook op 1 februari weer starten en vinden onderaan de opstellingen van de voor hen bestemde informatie. De A-, B- en C-junioren mogen komend weekend het veld op voor de rest van de competitie, wij wensen hen alvast veel succes. Voor de jongste jeugd heeft A.F.C. nog het een en ander op de agen da staan. Zaterdag 18 januari is er een 2-kamp tegen Argon en op zaterdag 25 januari hebben de E- en F-pupillen een evenement bij Borchland en de D-pupillen een evenement in Amstelveen. Veel plezier bij deze evenementen en ook jullie veel succes toege wenst met de competitie. De Jeugdcommissie. Ziekenboeg De robuuste verdediger Aaron Grass Vergara uit de E3 heeft helaas zijn pols gebroken en is dus wel enige tijd uit de running. Darryl Bartens heeft zijn pols gebroken tijdens de 4 januari happening en Herman Duba Moran is geblesseerd aan zijn achillespees tijdens de wedstrijd tegen Volendam. Wij wensen hen allen een snel herstel. Bij de oudere jeugd is hij vast wel bekend en dan heb ik het over onze keeper van de Zaterdag 1 t.w. Mare de Hond. Hij ligt al enige tijd in het A.M.C. met een ernstige verlamming. Om hem een steuntje in de rug te geven kunnen we hem helpen door allemaal een kaartje te sturen b..v. namens je zelf of je team. Het adres is: Mare de Hond, p/a A.M.C., Postbus 22660, 1100 DD Amsterdam. Help Mare door hem te steunen. Yvonne. Opstellingen A-junioren Kontaktpersoon Chris Bruystens 020-6121626 e-mail: cbruystens@planet.nl Al selectie: Jeffrey Afriyik, Virgil Cairo, Dennis Darnley, Vincent de Groot, Murat Guzeler, Ernst Immanuel, Sinan Kelebek, August Lagedeau.Wasi Malik, Gregory Martin, Fabrizio Regales, Evron Richardson, Louis Stam, Miquel Tuinfort, Tom Verhagen, Wesley Wolschrijn. Teammanager: Dick Visser 06-55348716, Trainer/coach Ulrich Landvreugd A2 selectie: Bilal Aissoooui, Pieter Bensen, Philip Blokhuizen, Shawn Campbell, Michael Faré, Marco Harleman, Thomas Heemskerk, Giliano Linger, Lucien van Loy, Vernon Plet, Yorden Plevier, Rahmlee Seedorf, Resley Stjeward, Rik Vermeulen, Jermaine Wielkens, Sergio Parris. Teammanager: Trainer/coach Dennis Purperhart 06-22232606 A3: Mathijs Blokland, Dick Bouwman, Pim Brekelmans, Merijn Bruystens, Darneel Cairo, David Caeiro, Jan Mathijs Hardewijk, Mervin Joping, Danny Korving, Alex Markus, Stefan Openneer, Paul Overste, Winsten Polling, Christian Roos. Teammanager: Chris Bruystens 020-6121626 A4: David Blok, Jelle Bruinsma, Sammy Commandeur, Willem Dooijes, Daan aan de Kerk, Cilian King, Mischa Klerk, Karlo Kuz- 15 januari 2003 81e jaargang nr. 11 manic, Jonathan de Lieme, Branco de Smit, Suria Steijlen, Huib Tijken, Edwin van de Wijngaard, Joost Wiskerke. Teammanager: Tom Blok 0297-530124 A5: Kasper van Beek, Koen Bos, Christiaan Evers, Olaf den Hartigh, Rik van der Hoven, Sjors Kaaks, Liran Kroonenberg, Tommy Mar kus, Olivier Masson, Flip Nieuwenhuys, Alexander Peters, Istvan Schiering, Seth van Straten, Teun van Waesberge, Ruben van der Woude, Teammanager: Roy van Straten 020-6429168 B junioren Kontaktpersoon Bas Polling 020-6796288 e-mail: b.w.m.polling@planet.nl BI selectie: Kalid Aulad El Faddil. Jeroen Bertens, Armando Catsburg, Nicky van Cittert, Jermain Collé, Ben Ebu-Mordi, Paul Harleman, Kalid Harrak, Joey van Leijenhorst, Immanuel Louhenapessy, Olivier Poederbach, Virgil Refos, Martijn Scheen, Mark Schol, Renato Steffens, Yechi Wijk. Teammanager: Michael Riksen 06-15344036, Trainer/coach: Kenneth van Coblijn 06-53400103 B2 selectie: Jeroen Acda, Sylvano Comvalius, Brice de Groot, Tyrone de Groot, Lamin Jaiteh, Toni Korsten, Naikson Maduro, Marouane Malouk, Joppe Out, Laurens Samson, Ernest Sarpong, Edmund Sno, Silvian Prade. Teammanager: Mark Janssen 06-26698974, Trainer/coach Martin Verburg B3: Tomas Bleker, Merijn Halsema, Danny Hij zeiendoorn, Wouter Kloes, Hylke Krikke, Thomas de Leth, Jasper Pelsma, Ronald Pieters, Norbey Siepman, Jeroen Smits, Sieuwerd Teerink, Erik Verhagen, Henk van Weerd, Thomas Weijl. Teammanager: Marjan Stoop 06-21218281, Trainer/coach Jan Pelsma 020-6233264 B4: Sam Bakker, Jim Brakel, Joost Delsing, Daniel Dresden, Nicky Guijarro, Tommy van Kampen, Marijn ten Kroode, Floris Kloes, Jimmy Manasse, Chemano Martherus, Manus Polling, Chiel Rouwendaal, Christian van Westerloo, Geza Weisz. Teammanager Bas Polling 020-6796288 B5: Mordechai Biallosterski, Stefan van Eck, Laurens Gijsen, Jack Huiman, David Langenberg, Tim Leeman, Peter Lek, Nils van Lingen, Kenneth Provacia, Lee Sieradzki, Laurens Soenen, David van Tiel, Carl Wobma. Teammangers: Len Langeberg 06-50693601, Erik Wobma 06- 24906840 B6: Vincent Heit, Lucas Jonker, Sven Meuleman, Vincent Nijhout, Timon van der Put, Kevin Read, Stijn Reurs, Jesse Rommerts, Lorian Rotstein, Jeffrey Schaap, Victor Versteegh, Robbin Wielinga, Thomas Wiewel. Teammanager: Wim Meuleman 020-6732030 B7: Thomas Abeln, Darryl Bartens, Jurdao de Fretes, Boris Guntenaar, Philip Hes, Oscar Kemps, Adam van der Maat, Thomas Opdam, Marc Pullens, Steven Rubenstein, Victor Schiering, Alex van Stokkum, Elbert Waller, Thomas Wissink. Teammanagers: Enrico Bartens 6157338, Ton Pullens 6769759 C-junioren Kontaktpersoon Thea Verhoeven 020-4961106 e-mail: r.teerink@chello.nl Melden bij de jeugdcommissie: Jonas Cueni, Luca Cueni, Issam Darib, Jesaja Haumahu. Cl selectie: Lorenzo Claver, Hatim El-Abbassi, Patrick Erchiah, Dennis Frijn, Gideon Heres Diddens, Bandy Jacobs, Yannick Lans, Gideon Muller, Furdjel Narsingh, Dave van Nielen, Irishar de 14

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 14