Programma
4 december 2002 81e jaargang nr. 9
AFC F3 - Aalsmeer F1
AFC F6 - Sporting Martinus F4
AFC F7 - AMVJ F1
Benschop 1 - AFC 1
HBOK 3 - AFC 4
Amstelveen H 6 - AFC 5
SIZO 3 - AFC 6
Swift 7 - AFC 8
De Graafschap B1 - AFC B1
Haarlem Dl - AFC Dl
KBV Dl - AFC D2
Amstelveen H D2 - AFC D3
Amstelveen H D3 - AFC D5
Legmeervogels D4 - AFC D6
DSOV D2 - AFC D7
Turkiyemspor D3 - AFC D9
Omni world D6 - AFC D10
Blauw-Wit Osdorp El - AFC El
Legmeervogels E3 - AFC E4
Aalsmeer El - AFC E5
Amstelveen H E4 - AFC E7
Pancratius E10 - AFC El 1
RKAVICE3 - AFCE12
Sporting Martinus F1 - AFC F2
DCG F2 - AFC F4
Neerlandia/SLTO F2 - AFC F5
Zeeburgia F4 - AFC F8
Zondag 24 november 2002
AFC 1 - Hollandia 1
AFC 3 - Bilt De 2
AFC 4 - EDO hfc 2
AFC 10 - Sporting Martinus 6
AFC A4 - RKAV Al
AFC B3 - Swift BI
AFC B4 - Blauw-Wit Osdorp B2
AFC B5 - Overamstel B1
AFC B6 - Sporting Martinus B2
AFC C2 - Concordia Cl
AFC C5 - Meer de C2
AFCC6-SDZC1
AFC 34 2 - AFC 2
Almere 3 - AFC 5
AGB5 - AFC 9
ZSGO/WMS 5 - AFC 11
Overbos Al - AFC A3
Almere A3 - AFC A5
Legmeervogels B1 - AFC B2
Sloterdijk B1 - AFC B7
Fortius C2 - AFC C3
Fortius C3 - AFC C4
NEA C3 - AFC C7
Swift C4 - AFC C8
GeuzenM'meer C2 - AFC C9
Zaterdag 30 november 2002
AFC VET - HBS VET
AFC 3 - RAP 3
AFC 5 - Voorland 4
AFC 7 - SMS 5
AFC Al - Quick '20 Al
AFC A2 - KFC Al
AFC Cl - AjaxC2
AFCD3-NFCD1
WV-HEDW 9 - AFC 4
Kadoelen sv. VE3 - AFC VEI
CambuurL. BI - AFC BI (beker)
2-1
5-1
1-5
3-1
7-3
3-3
1-1
5-3
1-7
1-5
3-9
11-1
4-5
4-1
2-3
1-6
2-4
4-4
1-4
0-1
1-0
2-0
0-8
2-0
1-1
6-0
2-3
6-0
2-3
1-0
6-1
4-3
2-2
1-2
1-7
8-5
3-4
0-2
0-8
1-26
0-5
6-0
2-1
8-1
4-3
0-3
3-4
1-0
4-1
1-4
7-0
5-1
0-0 Cambuur w.n.s.
AjaxDl - AFC Dl
uitgesteld
Woensdag 27 november 2002
Haarlem Cl - AFC Cl (beker)
1-1 Haarlem w.n.s.
Zondag
AFC 1 -
AFC 4 -
AFC 5 -
AFC 6 -
AFC 8 -
AFC 10
AFC A3
AFC A4
AFCB3
AFCB4
AFCB5
AFCC2
AFCC4
AFCC5
AFCC6
01 december 2002
Tonegido/Hgs. BI 1-0
Argon 4 1-2
Chabab 2 0-2
Gold star/SNA 2 2-2
Dijk De 4 3-2
- Pancratius 7 3-2
- Fortius A2 6-2
- Swift A2 2-1
- ZSGO/WMS B1 6-1
- Pancratius B2 7-1
- Almere B6 10-0
- HFC Kon. Cl 2-1
- DWV C2 6-0
- JOS/W'graafsmeer Cl 1-7
- Buitenveldert C2
Soest SO 2 - AFC 2
Roda '46 2 - AFC 3
DWG/Rombout 5 - AFC 9
Neerlandia/SLTO 3 - AFC
Pancratius B1 - AFC B2
Hoofddorp B6 - AFC B7
Kampong Cl - AFC C3
NFC C2 - AFC C8
3-1
1-1
4-1
2-2
0-5
5-2
Helaas ontbreken een aantal uitslagen van uitwedstrijden. Deze heeft
onze administratie niet ontvangen. Willen jullie zo vriendelijk zijn om
in het vervolg de uitslag door te geven aan onze administratie? Bellen
(020-6611513) of per e-mail (afc@hetnet.nl). Bedankt voor jullie
medewerking.
Thuiswedstrijden Zaterdag 7 december 2002
14:30
14:30
14:30
12:30
12:30
14:30
10:30
12:30
29974 AFC 1 - Roda '46 1
32858 AFC 2 - Geinoord N'gein 3
124128 AFC 5-DCG 2
34552 AFC 6 - GeuzenM'meer 3
128085 AFC 8-Tos Actief 3
2754 AFC Al - FC Groningen Al
41589 AFC A2-DWS A2
119002 AFC Cl
09:00
58341
AFC
D3-
10:30
59755
AFC
D5-
12:30
59783
AFC
D6-
12.30
61845
AFC
D7 -
09:00
62133
AFC
D9-
10:30
57846
AFC
D10
09:00
64534
AFC
El -
09:00
66354
AFC
E4-
09:00
66504
AFC
E6-
09:00
69873
AFC
E7-
11:30
70114
AFC
Ell
11:30
70175
AFC
E12
10:30
73493
AFC
F2-
10:30
74724
AFC
F4-
10:30
74783
AFC
F5 -
10:30
79386
AFC
F8-
- Amstelveen H Cl
Buitenveldert D2
Aalsmeer D2
Turkiyemspor Dl
Buitenveldert D4
RKAVIC D2
KBV E2
Doest D.A.R.
Wijnen Riems F.
Peter Brans
Pijlman A
Hetten S.J.G. van
Gefferie II E.C.
Seth van Straten
Michael Parsser
Tomas Bleker
Darryl Bartens
Jonathan Tugendhaft
Benno Nihom
Essam Janssen
Gene Small
Sam Cohen
- Amstelveen H E5 Jerry van Bekkem
DCGF1
Pancratius F2
RKAVIC F1
Gene Small
Sam Cohen
14:30 122895 Hoofddorp 2 - AFC 3
11:45 34321 TAB A 2 - AFC 4
12:30 34649 Amstelveen H 7 - AFC 7
14:30 83541 Real Sranang VE5 - AFC VEI
12:00 3124 SC Heerenveen BI - AFC BI
12:00 129980 Omniworld Dl - AFC Dl
11:15 137406 RKDES D1 - AFC D2
10.30 59634 NEA Dl - AFC D4
11:00 61904 Legmeervogels D5 - AFC D8
11:30 64563 Roda '23 El - AFC E2
Lazic A.
Strays J
Kroonenburg J.
9