D2 x D4 C8 17-11-2002 Een flauw grapje, maar een klein beetje waar. De C8, inmiddels uitgedund tot maar zes spelers kan op de zondag alleen nog maar aan de bak met flinke hulp van de D2 en D4. En dat gebeurt dan ook. Een enkeling heeft al zelfs een "vaste" positie. Afge lopen zondag tegen de C6 van AS 80. In een goede sfeer werd door dit mix-team met 4-4 gelijkgespeeld. Heren: klasse. En de trouwe invallers heel hartelijk bedankt voor het uit de brand te helpen van een ander AFC-team. Een goede mentali teit en dat mag ook wel eens hardop gezegd worden. Veel succes de volgende wedstrijd. Thea. V 16 november: AFC D2 - Swift Dl 1-2 De D2 is zijn ongeslagen status kwijtgeraakt in een van onze zijde matige wedstrijd. De jongens begonnen slagvaardig en zette Swift op hun eigen helft vast. Dit resulteerde echter niet tot echte kansen. Robin snelde zijn tegenstander keer op keer voorbij, maar voor het doel was men niet slagvaardig genoeg. Swift dat met man en macht verdedigde had het moeilijk en hanteerde veelvuldig de lange bal. Twee keer kwam de bal bij een van de spitsen en even veel keer verdween de bal ongeluk kig in onze goal, rust 0-2. In de rust spraken we af dat wij snel moesten tegen scoren, maar het doelpunt bleef uit. In plaats van in de goal schoten we alles keurig in de handen van de keeper van Swift. Vlak voor tijd leverde alle in spanning toch nog een goal op, Robin schoot de toegewezen straf schop keurig in de goal. Omdat de jarige Edmar geblesseerd is, stond Arne op doel. Arne nogmaals bedankt dat jij je wilde opofferen, de volgende wedstrijd moet een van de andere spelers zich opofferen. De D2 wil langs deze weg Avital van de E2, die zaterdag in zijn wedstrijd zwaar geblesseerd is geraakt, veel sterkte en beterschap toewensen Maikel Sporkslede D3 Kunstmodder 16 november: AFC D3 - DWS D3 3 - 0 Op het bijzondere veld W5 een nieuwe tegenstander in de poule DWS. Een team dat we, met wat wisselingen aan beide zijden natuur lijk, al sinds de F1 tegenkomen. En waar altijd van hebben weten te winnen... nu dus ook. Maar makkelijk was het niet. Stevige jongens die best wel een beetje konden voetballen. En bij ons was er weinig te merken van beleving. Veel slappe passes, veel balverlies dus ook. Drie keer achter elkaar een AFC'er bereiken is geen enkele keer gelukt. Maar de individuele kwaliteit van enkele spelers gaf de doorslag. Achter wisten Daan, David en Youri elke DWS aanval te neutraliseren. En voor beslisten Duco voor rust en Rio daarna de wedstrijd met een mooie solo. Wordt toch tijd dat we weer eens een echt lovend stukje kunnen schrijven over een prachtige wedstrijd. Woensdag misschien, dan gaan we naar onze 'angstgegner' (K)HFC, en ook al is het maar vriendschappelijk, daar moesten we nu eindelijk maar eens duidelijk van winnen. Frank de Munnik 20 november 2002 81e jaargang nr. 8 16 november: AFC F3 - Turkiyemspor F1 4-0 Tja, na het gelijkspel tegen koploper Pancratius F1 (als enige ploeg een punt gepakt en er had zelfs nog meer ingezeten), nu een wedstrijd waar weer het maximale aantal punten te verkrijgen was. De jongens waren scherp vanaf het begin. Met mooie combinaties werd Turkiyemspor onder druk gezet. Dit resulteerde in de 5e minuut in een eigen doelpunt. Onze jongens hadden er zin in en bleven fraai over de zijkant de ruimte zoeken. Met name Tony was op dreef. Twee keer wist hij Ferinho goed te vinden die in beide gevallen niet aarzel de, maar de ballen ineens nam en droog inknalde. De start van de tweede helft liet hetzelfde beeld zien. Overmacht van AFC, maar daarbij wel het samenspel niet uit het oog verliezen. Na enkele minuten in de tweede helft dribbelde Jordy alleen op de keeper af, wilde de bal langs hem spelen, maar werd neergehaald na een tackle van achter. Penalty! Dit was meer dan de vaders van de Tur- kiyemsporse voetballertjes konden hebben. De keeper werd uit het doel gehaald zodat Jordy zonder probleem de strafschop kon benut ten. De bal werd vervolgens door een woedende vader weggetrapt en tot verbijstering van alles wat AFC was werd het hele team van Tur kiyemspor door de gekrenkte vaders gesommeerd het veld te verlaten. Triest, triest, triest. Bijzonder spijtig dat de kinderen (en we dachten dat het daar toch allemaal omging) de mogelijkheid werd ontnomen om een normaal partijtje op de zaterdagochtend te voetballen. Een poging om de wedstrijd te hervatten leidde tot niets. De suggestie om de beide teams de volgende dag alsnog te laten spelen tegen elkaar als voorwedstrijd voor de hoofdklasse topper tussen beide teams de volgende dag, werd door onze jongens zonder aarzeling afgeslagen. Wellicht jammer, maar mede geven onze eerdere belevenissen dit seizoen bij de uitwedstrijd bij Turkiyemspor, ook wel begrijpelijk. We zijn maar onderling nog een lekker partijtje gaan voetballen. Een partij won, dus de andere verloor - geen probleem, toch lekker gebald met z'n allen. Volgende week hopelijk weer een gewone wedstrijd. Onze jongens hebben er zin in!! Robert Haye 16 november: Buitenveldert E7 - AFC Ell Vandaag moeten we weer tegen Buitenveldert, die grote jongens (1 jaar ouder vorige keer dik verloren). Wat er in de kleedkamer van tevoren is gezegd dat weten we niet, maar op het veld stonden 9 mannen die knokten voor elke bal! We begonnen zeer sterk maar helaas ontbrak ons de kracht voorin, om dat ook nog om te zetten in een doelpunt. Die grote mannen van Buitenveldert deden dat helaas meteen wel en zo kwamen we toch weer achter te staan. Maar dit keer gingen de koppies niet hangen en bleven we ondanks de achter stand vechten voor elke bal, hij wou er alleen niet in. Het was 3-0 met de rust en na rust werd het 4-0 voor Buitenveldert de schoten van onze kant vonden helaas geen doel. Maar het had zo maar 4-4 kunnen staan aan het einde van de wedstrijd! Jongens ik wil jullie mijn complimenten maken voor jullie fantasti sche doorzettingsvermogen, eindelijk hebben jullie gevochten voor elke bal en deze daardoor ook vaak gewonnen!!! We misten alleen vandaag nog iemand die ze er ook in schiet. Super, volgende week weer? En dan wat doelpunten erbij Een trotse verslaggever!!!! 20

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 20