/HA y druk te zetten. Er werd heel goed gebruik gemaakt van de ruimte op het veld. Hylke maakt in de spits door zijn gedraaf de verdediging van de tegenstander dol, Tomas gaf weer mooie voorzetten en zo konden Norbey en Wouter laten zien dat ze nog steeds de bal in het net kun nen leggen. Als de tegenstander achterin kwam werd er snel overge nomen en goed opgebouwd. Uiteindelijk dus 2-2. De manier waarop betekende voor mij echter winst. De complimenten aan het gehele team!!! Na de douche met de hele stoet het dorp in voor een heerlijke (warme) broodmaaltijd. De B3-boys wachtte echter nog een verras sing. Na de maaltijd werd hen verzocht met trainer-coach Jan ons te verlaten; verbaasde blikken. Na vijftien minuten terug: op klompen en in AFC-kleuren Volendammer outfit. Bij de oversteek naar ons res taurant al door een hele horde Spanjaarden, Duitsers, Japanners etc. op foto of video gezet mochten de boys om half vijf hun eigen foto in ontvangst nemen. Bovenste rij staand: Jasper Pelsma, Sieuwerd Teerink, Tomas Bleker, Wouter Kloes, Jeroen Smit, Ronald Pieters, Erik Verhagen, middelste rij: met pijp Tomas Weijl, Hylke van Weerd, Norbey Siepman. Onderaan zittend: Jan Pelsma (trainer), Thomas de Leth, Merijn Hal- sema en Danny Hijzelendoorn. De smiles op deze foto geven wel aan hoe gezellig het was. Na de organisatoren van deze dag bedankt te hebben, keert iedereen met een goed gevoel weer huiswaarts. Bij deze nogmaals bedankt en wat de B3 betreft: zoals jullie de tweede helft speelden hopen we nog meer te zien, het geeft de burger zeer goede moed. Thea. V. 13 oktober AFC B7 tegen Hoofddorp B7 Deze wedstrijd is niet doorgegaan omdat Hoofddorp niet is komen opdagen. Zij hadden te weinig spelers om er een wedstrijd van te maken. Jammer, maar toch nog onderling een partijtje gespeeld om de condi tie op pijl te houden. Volgende week vrij. De zondag daarop er weer tegenaan. Verslaggever wil nog wel even reageren op de reactie van de redactie in de vorige Schakel over oudere scheidsrechters. Het noemen van het leeftijdsverschil tussen beide mannen was puur ter illustratie voor het aantonen van het intelligentieverschil in die bijzondere wedstrijd. Een volwassen man (scheidsrechter) van 48 jaar zou beter moeten weten dan een jongen van 14. Verslaggever heeft geen vooroordeel ten opzichte van oudere scheidsrechters. Integendeel zelfs. Oudere scheidsrechters hebben over het algemeen meer wedstrijdervaring en doorzien sneller een onrechtmatige spelsituatie. Enrico Bartens 23oktober2002 81ej aargang nr. 6 C2 Collina met snor 13 oktober: AFC C2 - Turkiyemspor Cl 7 - 2 Een opvallende verschijning was dominant aanwezig deze ochtend om op ons tweede veld de C2 te leiden. Of de Italiaanse topper zijn voorbeeld is weten we niet, maar afgezien van de snor deed hij erg zijn best er op te lijken, hij was in ieder geval net zo eigenwijs. Tikje gehandicapt met een zieke Fabian, geblesseerde Xaverio en keeper Herman langs de kant met gekneusde ribben. Maar de laatste werd voortreffelijk vervangen door Joey's broer Maxim uit de Dl. Nu Mario nog vlaggend langs de lijn en de familie Singels neemt lang zamerhand het hele team over... Al snel bleek dat Turkiyemspor een team had met beperkte kwalitei ten, hoewel de eerste kansen toch te gemakkelijk verloren gingen. Dat deed even aan vorige week denken. Vooral toen een uitval succes had en we tegen een achterstand aankeken. Gelukkig werd dat al snel weer rechtgezet via een intikker van Tsjerk die vandaag weer iets van z'n oude scherpte terug had. Het bleef gevaarlijk, wanneer we niet geconcentreerd waren. Dat bleek toen Maxim het moest opnemen tegen vier man die op hem afkwamen. Maar met succes, en de spel- voortzetting resulteerde meteen in de voorsprong via Erixon die dolgraag wilde bewijzen dat hij in de spits hoort. En via een kopbal van Sean konden we dus enigszins gerustgesteld gaan rusten. Onnodig balverlies bracht de tegenstander nog terug in de wedstrijd daarna en een spelletje paalschieten hield de spanning er ook nog even in, maar toen ging het hard naar een gerechtvaardigde score. Erixon en Tsjerk verdeelden de doelpunten weliswaar maar dat had zeker niet gekund zonder onder meer een uitblinkende Joey daarach ter en Philip die in het centrum van de verdediging iedereen de baas was en met zijn lange passes de spitsen kon lanceren. En zo handha ven we ons keurig in de top. Frank de Munnik 12 oktober: Afc d2-legmeervogels d2 Het was een makkelijke wedstrijd voor afc d2 ze stonden bovenaan met 56 doelpunten. Ze deden hun uiterste best. De verdediging ging er lekker tegenaan. In de eerste 5 min scoorde we al door Ralph. het ging steeds beter voor Afc d2 ze bleven maar scoren. De doel punten werden gemaakt door Terry 5x Dominic 3x Ralph 2x Robin 2x Ivan lx Justin 2 x Ze wonnen met 15-0 tegen legmeervogels. Het was weer een goede prestatie voor Afc d2. En er werd weer goed gecoacht door Maikel Sporkslede. Ricky v.d graaf en Edmar dermijn Nog een foto van de Herfst 2 daagse. 16

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 16