Jeugd verslagen 23 oktober 2002 81e jaargang nr. 6 De Teammanagers van het eerstgenoemde team zijn scheidsrechter! De scheidsrechter wordt verzocht de uitslag na afloop te melden bij Yvonne Steeman in de bestuurskamer in het clubhuis. Afschrijven op vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij de Team manager! Mutaties: Van Barcelona voorlopig naar World Cup Uruguay: Jamie Hijmans. Toevoegen aan Barcelona: Thibo te Groen. World Cup Programma zaterdag 26 oktober 9.45 uur. S.v.p. aanwezig om 9.30 uur! Veld 1: Portugal - Italië Veld 2: Mexico - Brazilië Veld 3: Frankrijk - Peru Veld 4: Argentinië - België Veld 5: Nederland - Uruguay Veld 6: Nigeria - Engeland. Programma zaterdag 2 november 9.45 uur. S.v.p. aanwezig om 9.30 uur! Veld 1: Italië - Mexico Veld 2: Brazilië - Argentinië Veld 3: Peru - Portugal Veld 4: België - Engeland Veld 5: Uruguay - Frankrijk Veld 6: Nederland - Nigeria. De Teammanagers van het eerstgenoemde team zijn scheidsrechter! De scheidsrechter wordt verzocht de uitslag na afloop te melden bij Yvonne Steeman in de bestuurskamer in het clubhuis. Afschrijven op vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij de Team manager! Mutaties: Toevoegen aan Argentinië: Fario Schram. Van Uruguay naar F3: Marek van Beek. Toevoegen aan Uruguay: Jamie Hijmans Vaders tegen Vaders 5 oktober: 'een nieuwe traditie?' De zon had het op deze herfstochtend definitief verloren van de regen en de wind, en het veld was alras veranderd in een ware modderpoel die pas in de lente weer wat grassprietjes zal laten zien. Vaders (van jeugdige AFC-ers) tegen Vaders (van weer andere jeug dige AFC-ers) stond op 5 oktober, om 11 uur 's ochtends op het programma en maar liefst 18 vaders hadden zich opgegeven bij de initiatiefnemers Jacques Scholten en Brian Speelman, en zij waren ook allen daadwerkelijk op komen draven! Wat een passie!! De verdeling van de teams tijdens was snel gemaakt: zij met een rood shirt, AFC of niet, tegen de rest. Als je wat ouder bent, kijkje immers niet meer op kwaliteit maar slechts op kleur! Het talrijke publiek zag een spannende wedstrijd, met snelle balwisse lingen en veel bewegelijkheid van de spitsen. Bijgaande actiefoto's tonen aan hoe zinderend spannend het spel zich bewoog over het steeds grotere en modderachtige veld. Een hard werkende maar in de afwerking niet altijd gelukkige Hans Rettich vocht op het middenveld veel duels uit met Jan Roedema. die een aantal keren spijkerhard naast schoot. "De rest" kwam vrij simpel op een 2-0 voorsprong en toen hernam "Rood" zich bekwaam, en wist in korte tijd de stand om te buigen tot 2-2. Een spannende strijd ontspon zich in de tweede periode, terwijl de regen harder neer begon te slaan op de vermoeide lijven. Dan Blazer en Hans Rettich braken een aantal keren gevaarlijk door, maar Micha el van den Berg controleerde bekwaam op het middenveld, en achter in verrichte Olav de Lange nuttig opruimwerk voor "Rood" als "de rest" gevaarlijk terugsloeg. Toen ook Robert Jan Wefers Bettink wat verder naar voren ging spelen (achteruit werd te glad en te vermoeiend), werd de druk voor "de rest" te groot, en vergrootte Rutger Koopmans de voorsprong voor "Rood" naar 3-2. Slechts met een uiterste krachtsinspanning en met het nodige trek- en duwwerk wist "de rest" de stand weer gelijk te trekken zodat penalty's de beslissing moesten brengen in deze spannende strijd. Geen twijfel was meer mogelijk: de "rode" zenuwen en kwaliteiten waren bij dit onderdeel absoluut superieur: 5-3 was de eindstand, waarna de douches pijlsnel werden opgezocht. Een nieuwe traditie is geboren: wordt vervolgd, lees dus over enige weken aandachtig "De Schakel"!! Brian Speelman Naschrift redactie: foto's waren te slecht om geplaatst te worden. 16 en 17 oktober: Herfst 2 daagse 2002 De herfst 3 daagse is dit jaar terug gebracht tot een herfst 2 daagse. De jeugdcommissie vond het niet gepast om op de dag dat prins Claus werd begraven extra activiteiten te organiseren. Woensdag 16 oktober ging het wel van start. Er was gelukkig voldoende hulp. Achter de schermen waren vooral Peggy van Wijnen en Donald Speelman ac tief. Als trainers waren Roy Dekker, Ger van Mourik, Peter v.d. Dun- gen en Joris de Wijs aanwezig en er was veel hulp van AFC jeugdspe lers met name vanuit de Cl en de C2. Op woensdag was er voor de D-, E- en F-pupillen een 5:5 toernooi en voor de Champions league spelers was er een Harry Potter toernooi. Er werd op 8 veldjes flink gestreden om de le plaats te behalen. Coach van de dag werd Patrick Erchia die zijn spelers fel aanmoedig de en zelfs smeekte om te scoren. Vooral bij de D-pupillen was het zeer spannend. Zweden plaatste zich als beste nummer 2 in de finale poule. Maar het team van de coaches Tjerk en Naru werd uiteindelijk de verrassende winnaar. Donderdag was de dag van de penalty shoot-out competitie. Na een goede warming-up onder leiding van Kay Bottse werd in de voorron de bepaald welke speler van het team zich plaatste voor de finaleron de. Bij de F-pupillen ging de strijd uiteindelijk tussen Gijs Bedet (F3) en Sem Verbeek (Fl). Gijs wist echter 8 penalty's achter elkaar te scoren en werd daarmee de terechte winnaar. Bij de E-pupillen wer den voornamelijk veel penalty's gemist. Het was tenslotte Denzei Zurburg (E2) die over de sterkste zenuwen beschikte en de bokaal in ontvangst mocht nemen. Bij de D-pupillen had Sam Cohen (D6), nadat hij 5 penalty's onberispelijk raak schoot, de bokaal voor het grijpen maar hij miste helaas de laatste 3 penalty's. Hierdoor was het Robin Buning (D2) die zijn sterke eindspurt beloond zag met de fel begeerde bokaal. 13

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 13