Wij missen namen
Programma
Uitwedstrijden
14:30 000849
11:30 088642
11:30 089300
14:00 093085
14:30 095595
130770
109287
110228
118962
110936
111577
9 oktober 2002 81e jaargang nr. 5
DWV2-AFC4 1-3
SMS 4 - AFC 5 7-1
WV-HEDW 11 - AFC6 1-4
Swift 5 - AFC 7 4-3
ABN AMRO 5 - AFC 8 3-4
Wherevogels de VE1 - AFC VE1 8-0
Go Ahead Eagles B1 - AFC B1 0-0
Legmeervogels Cl- AFC C2 1 -0
FC Volendam D1 - AFC Dl 1-0
NFC Dl - AFC D3 0-9
KDOD1-AFCD4 7-0
WA/Spartaan D2 - AFC D6 1-15
Swift D4 - AFC D8 2-7
Pancratius D7 - AFC D9 5-4
Amstelveen HEI- AFC E2 1-13
Amstelveen H E2 - AFC E3 0-3
Legmeervogels E7 - AFC E7 3-0
KBVE3-AFCE8 1-4
Roda '23 El 1 - AFC E9 3-9
NFC F1 - AFC F2
Turkiyemspor F1 - AFC F3 3-3
Roda '23 F3 - AFC F5 8-0
Pancratius F3 - AFC F6 0-4
Buitenveldert E6 - AFC E10
zondag 6 oktober 2002
AFC 1 - Hilversum FC 1 2-2
AFC 4 - Haarlem 2 4-2
AFC5-AGB2 3-1
AFC 6 - Eendracht'82 2 0-5
AFC 10 - Swift 3 4-6
AFC A3 - Schoten Al 4-2
AFC A4 - Overamstel Al 2-4
AFC B3 - DWV B2 2-1
AFC B4 - Overbos B2 10-3
AFC B5 - Abcoude B5 5-4
AFC C3 - Omniworld C3 0-2
AFC C4 - Purmersteyn C2 2-1
AFC C5 - Geinburgia Cl vervallen
AFC C6 - Sloterdijk Cl 6-3
DEM (RKVV) 2 - AFC 2 1 -2
Hercules 2 - AFC 3 2-1
ZSGO/WMS 4 - AFC 9 6-0
Swift 4-AFC 11
RKAVA1-AFCA5 4-1
Turkiyemspor B1 - AFC B2 0-8
Legmeervogels B3 - AFC B6 3-3
RKAVB2-AFCB7 1-4
Roda'23 C3 - AFC C7 1-8
Pancratius C5 - AFC C8 1-4
ADE C2 - AFC C9
Bij een aantal uitwedstrijden ontbreekt de uitslag. Deze heeft de
administratie van AFC niet van het betreffende team ontvangen.
Daarom een vriendelijk verzoek: geef altijd de uitslag door. Bel
(020)-6611513 en spreek bij afwezigheid van de administrateur de
uitslag in. Bedankt voor jullie medewerking.
Op onze website staan inmiddels een groot aantal teams met een foto
afgebeeld. Maar bij een aantal teams ontbreken de namen onder de
foto. Het is natuurlijk wel zo leuk als iedereen kan zien welke namen
de spelers hebben.
Wij missen de namen van:
zaterdag 6, zaterdag 8, zondag 5, zondag 10
A4, B3, B5, C3, C4
D6, E3, E9, E10, E12, F7, F8
Ajax, Bayem Munchen, Borussia Dortmund, Inter Milaan, Man
chester United, FC Porto
Argentinië, Belgie, Brazilië, Engeland, Frankrijk, Nederland, Portu
gal, Uruguay
Willen jullie deze mailen naar: hanselias@wxs.nl Alvast bedankt.
De foto met namen op de website zijn van:
zaterdag 1, zondag 2, zondag 3, zondag 4, zondag 6, zondag 9
Al, A2, A3, A5, BI, B7, Cl
Dl, D2, D8, E2, E8, Ell, Fl, F2, F3, F5
Barcelona, Bordeaux, Juventus, Real Madrid
Italië, Mexico, Nigeria, Peru
Van de niet vermelde teams moeten nog foto's gemaakt worden.
Thuiswedstrijden zaterdag 12 oktober 2002
14:45 29940 AFC 1 - Swift 1 Lock D.J.
14:45 32824 AFC 2 - Zuidvogels 3 Meinen R.
12:30 34291 AFC 4 - Pancratius 3
14:45 34402 AFC 5 - DVVA 7
14:45 34518 AFC 6 - Vole wijekers 3
12:30 34691 AFC 7 - Aalsmeer 5
12:30 38886 AFC 8 - Meteoor 2
12:30 83503 AFC VEI - Giram VEI
14:45 03089 AFC BI - FC Groningen BI
10:30 129949 AFC Dl - Elinkwijk Dl
10:30 AFC D3 - Roda'23 Dl (vr)
Uitwedstrijden zaterdag 12 oktober 2002
K.HFC VET-AFC VET
12:30 033567 DVVA 5 - AFC 3
14:30 002717 Go Ahead Eagles Al - AFC Al
11:30 134695 Blauw-Wit Osdorp D2 - AFC D2
09:00 Swift D2 - AFC D5 (vr)
09:30 057816 Zeeburgia D6 - AFC D10
12:00 134713 Sporting Martin El - AFC El
09:30 135190 Blauw-Wit Osdorp E2 - AFC E2
10:00 134766 ZSGO/WMS Fl - AFC Fl
10:00 134784 Blauw-Wit Osdor F2 - AFC F2
Thuiswedstrijden zondag 13 oktober 2002
Bijvoet C.J.H.
Bos E.
Tomas Bleker
Kampen N. van
Meilink R.
11:30
087980
AFC 2 - Abcoude 2
Norbart H.
14:45
088247
AFC 3 - Meern de 2
Benali M.
14:45
095947
AFC 9 - RAP 8
Fritzsche H.
11:30
095837
AFC 11 - RAP 11
Elias H.
11:30
108890
AFCB2-DCOB1
Belien J.C.
11:30
110447
AFC B7 - Hoofddorp B7
Seth van Straten
09:00
110808
AFC C2 - Turkiyemspor Cl
Smal F.A.J.
09:00
112103
AFC C8 - Muiden Cl
Al speler
14:30
10:00
10:00
11:30
10:00
10:00
Zondag 13 oktober 2002
ADO 20 1 - AFC 1
Concordia 2 - AFC 4
Rapiditas 2 - AFC 5
DIB 2 - AFC 8
KDO 6 - AFC 10
Almere A3 - AFC A4
Germaan de BI - AFC B3
DWV B4 - AFC B5
Zeeburgia Cl - AFC Cl
OSV C2 - AFC C4
A'dam Seref Spo Cl - AFC C6
Kalksma W.J.
Groot L.C.S. de
Esser C.M.
Tulleners C.H.
AFC Herfst 3(2) daagse 2002 16 en 17 oktober
Voor details: zie jeugdrubriek.
Thuiswedstrijden zaterdag 19 oktober 2002
14:30 AFC VET - HVV VET
14:30 133755 AFC Zat 1 - Beursbengels 1 (beker)D H Oldenburg
12:00 134312 AFC A2-DWV A2 (beker)
12:30 003716 AFC BI - Dordrecht BI (beker, voorronde)
12:00 134358 AFC B2 - A'veen/H'raad B2 (beker) E Bos
19 oktober: Zwaluwen toernooi D, E en F pupillen
Voor details: zie jeugdrubriek.
9