- 9 oktober 2002 81e jaargang nr. 5 geschikt is voor het fluiten van dit soort wedstrijden. Weet verslagge ver dat bv. bij Legmeervogels een scheidsrechter rondloopt van bijna 80 jaar en door alle tegenstanders gecomplimenteerd wordt voor zijn fantastisch leiden? Ook door AFC! C2 Ochtendhumeur 29 september: AFC C2- ADO '20 Cl 2 - 0 Niet van ons, wij zijn al gewend aan onze vroege begintijd van 9 uur, maar de scheidsrechter was er niet vrolijker van geworden, vooral niet omdat we al stonden te wachten. Hij had van de KNVB een half uur later doorgekregen (wel fijn dat Mario meteen klaar stond, maar het bleek dus niet nodig). Dus hij was héél streng, maar wel eerlijk en goed. Maar goed dus ook dat hij in de tweede helft niet zag dat een van ons even dacht eigen rechtertje te moeten spelen. Niet doen, dat was bij deze man zeker "douchen" geweest en een benadeeld team. Gebeurde gelukkig niet, maar wel naar de kant natuurlijk, willen we niet zien! Zoals wel meer, want wat moet je nou met een spits die na een prachtige actie alleen op de keeper afgaat en struikelt over zijn loshangende scheenbe schermer. Dat zie je zelfs bij de F 0-tjes niet! Kortom er schortte wat aan, deze ochtend. Terwijl het zo lekker be gon nadat de scheids dan zijn outfit aan had. Fabian die helemaal scherp was scoorde al na enkele minuten prachtig na een snelle rush langs de rechterkant. Maar voortzetting kwam er niet. Onderschatting misschien doordat je op Internet ziet dat ze vorige week met 8-0 verloren. Ten onrechte dan, want hoewel we wel de hele wedstrijd meer in balbezit waren en best veel kansen creëerden lukte er in de afwerking niet veel. En waren ze helemaal niet zo ongevaarlijk. Een bal op de paal in de eerste helft, en een prima kans in de tweede had ook een gelijke stand kunnen beteken. Gelukkig was Herman attent, hoewel het natuurlijk wel altijd met je handen mag! Beetje kritisch dus, maar ook een compliment. Want als dan alles tegen zit, maar je blijft er keihard voor werken en komt zo toch tot een overwinning dan verdien je dat toch wel. En dan blijkt ook dat je alle veertien even belangrijk bent, je kunt als team niet zonder elkaar! Het op zich verdiende resultaat werd uiteindelijk via een heerlijk schot vanuit een corner door Joey veilig gesteld, en toen zagen we eindelijk wat echt voetbal met als hoogtepunt twee minuten balbezit van voor naar achter en weer terug met wel 30 balcontacten voor ons. Dus we kunnen het wel. En tsja, dit stukje blijft een beetje kritisch, want ook het humeur van Hans de groundsman werd niet vrolijker van de aanblik die de kleed kamer had toen we die hadden verlaten. Kortom jongens er valt een boel te verbeteren Gaan we, samen doen! C2 Donkere wolken... 5 oktober: Legmeervogels Cl- AFC C2 1 - 0 In de ochtend boven Amstelveen en Amsterdam, daar goot het. Maar in Uithoorn was het wonder boven wonder droog en helder. En al weer een scheidsrechter die te laat was, dat roepen we blijkbaar af. Verder hadden we weinig in te brengen, want niets ging goed. Kun je voetballend beter zijn en vooral op hun helft spelen, maar als dan niemand scherp is werkt dat niet. In de eerste helft met een flinke wind tegen kregen zij via counters twee kansjes, maar wel één die meteen succes had. En nog een vrije trap op de paal. Denk je nog dat zetten we in de tweede helft wel recht. Mooi niet. Ook toen mislukte alles, kansen op een meter van de keeper gingen er nog niet in. En met alle risico's die we toen namen gaven we ook steeds meer ruimte achter weg, dus de counters kwamen vrolijk door. Herman en het houtwerk (nog driemaal!) voorkwamen dat we nog waren afgegaan ook. De scheidsrechter hield de wedstrijd kort zowel qua spel als qua tijd, kwam ons op een terechte gele kaart te staan, maar het leek dat we ook met een uur extra nooit de gelijkmakende goal zouden hebben gemaakt. Het zat er niet in vandaag. Dus toch donkere wolken, maar dan op het gezicht van Kenneth. Maar ook een lichtpuntje, concurrent Argon heeft met 3-0 verloren van Zeeburgia, dus die hebben niet weten uit te lopen. Daar troosten we ons dan maar mee. 28 september: Aalsmeer Dl-AFC D2 0-14 We moesten half negen aanwezig zijn bij Aalsmeer. Iedereen was nog een beetje moe. Toen we in de kleedkamer waren vertelde Mai- kel(onze coach) de opstelling: Edmar op doel, Rick rechtsback, Gautam laatste man, Arne voorstop per,Robert linksback, Dirk rechtshalf,Yannick mid-mid, Fedor links- half.Terry rechtsbuiten, Robin spits, Ivan linksbuiten en Dominic, Ralph en Justin waren wissel. We moesten meer scoren dan de D3 die 0-12 hadden gewonnen van aalsmeer en wij wonnen met 0-14. De doelpuntenmakers waren 0-1 Terry, 0-2 Arne, 0-3 Yannick. 0-4 Terry, 0-5 Robin, 0-6 Robert, 0-7 Robin, 0-8 Dominic, 0-9 Terry, 0-10 Robin, 0-11 Justin, 0-12 Robert, 0-13 Robin en 0-14 Justin. Op het einde kreeg de vader van Gautam ruzie met de grensrechter die voor buitenspel vlagde. Toen floot de scheids en was de eindstand: 0-14. Robin Buning D3 Talentenvijver... 28 september: AFC D3- Amstelveen D2 6 - 2 Leuk zeg, de Dl langs de lijn vorige week, dat moesten we maar niet nog eens doen. Nu zijn we Mitchell ook kwijt aan ze. En die behoor de al 5 jaar tot de harde kern van ons team. Aan onze kant een traan tje, want we zullen 'm missen, maar wensen hem ook zeker veel suc ces! Dus even naar oplossingen zoeken in het centrum en dat liep in de eerste helft nog niet goed, zoals wel meer. Er werd niet goed ge speeld. Wel een prachtige invalbeurt vandaag van Kevin Schmale uit de D5, heel sterk! Dus 0-1 achter, dat werd wel weer goed hersteld via Duco en Rio maar nog voor de rust via een penalty was het weer gelijk. Even donderspeech dus. En dat hielp. In de tweede helft waren we achter heel sterk met Daan en David die eigenlijk alles hadden. En nu func tioneerde het samenspel aanzienlijk beter, met als mooiste de 4e goal waarbij Amstelveen vanuit achter langs de linkerkant helemaal werd weggetikt tot aan de goal. Ze probeerden nog wel wat, maar het was meer op kracht gebaseerd dan op voetbalkwaliteiten. Wat wil je met een grote dikkige jongen die zo leek het van de kant Dino heette... (het was eigenlijk Gino, maar de associatie was zo groot). Toch moest Randall nog een fantas tische save laten zien en meteen daarop volgend samen met David de bal van de lijn afhouden. Maar het werd nog simpel uiteindelijk 6-2. Bepaald niet onze beste wedstrijd, maar die heb je nou eenmaal in een seizoen, en als je die dan ook wint komt het wel goed! D3 Niet nat gegaan 5 oktober: NFC Dl- AFC D3 0 - 9 Nou dat gold niet voor de tenues, want het regende behoorlijk, maar gelukkig konden de velden van NFC wel wat hebben. Leuk ook wel op zo'n nat veld voetballen met lekkere lange slidings. En de trainer van de Al was ook maar eens komen kijken waarom het elftal van zijn teamgenoot Joey nou zo succesvol is. NFC deed erg zijn best ons bij te houden en in de eerste helft met succes. Mede omdat wij wat rommelig speelden. Kansen waren er wel, maar gingen verloren tot dan eindelijk vlak voor rust Justin de score opende met een mooi schot van zijn befaamde linkervoet. Na de thee ging het echter snel, de tegenstander was vermoeid van al onze acties en gaf het al snel op. Binnen enkele minuten brachten o.a. Allon en Duco ons op een veel grotere voorsprong. Rio en Maxim bemoeiden zich er ook nog even mee, maar de allermooiste was van onze nieuwe aanwinst Kevin. Een vrije trap vanaf de zijlijn in één keer op de pantoffel en in de hoek. En het leukste doelpunt was natuurlijk de negende. In de laatste mi nuut een penalty, dus wat kan je gebeuren, Randall mocht hem ne men. Moest zelfs twee keer van de scheids die plots heel precies werd (ingooien een meter binnen de lijnen mocht wel bijvoorbeeld), maar onze keeper liet zich niet van de wijs brengen! Lekker ochtendje dus, en goed voor het doelsaldo! 28 september: AFC D8 - Roda'23 D6 11-1 (5-1) Het was goed om te horen dat veel spelers het vorige weekeinde slecht geslapen hadden. De nodeloos verloren vorige wedstrijd werkte behoorlijk na. Benjamin was er ziek van geweest en Duco bleek de 17

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 17