Ligging terreinen
Zaterdag
9 oktober 2002 81e j aargang nr. 5
Uitwedstrijden zaterdag 19 oktober 2002
14:30 083613 VVGA VEI-AFC VEI
12:00 Volendam B2 - AFC B3 (vr.)
11:30 119086 NEC Cl-AFC Cl
14:30 049533 Kampong Cl - AFC C3
J Graaskamp
Thuiswedstrijden zondag 20 oktober 2002
11:30 107962 AFC A5-KBVA2 Erik Schiering
09:00 110340 AFC B6 - Pancratius B3 Al speler
12:00 134412 AFC C2 - Neerl./SLTO C2 (beker) R R Raktoe
09:00 112237 AFC C9 - Almere C9 Al speler
Uitwedstrijden zondag 20 oktober 2002
14:00 000973 Hollandia 1 - AFC 1 L E M Eckhardt
12:00 133563 EDO 2-AFC 2 (beker) B v Looij
14:30 107342 K.HFC A2 - AFCA3 H C Moe soe let
13:00 109742 Swift B2-AFC B4
10:30 111444 JOS/W'graafsmeer Cl - AFC C5
11:00 111545 Almere C4 - AFC C6
09:30 112083 Waterwijk C8 - AFC C8
Almere, Almere, Sportpark De Marken, Hofmark, 036-5310005
Amsterdam Seref Spor, Amsterdam, Sportpark Riekerhaven, Over-
schiestraat, 020-6170570
Blauw Wit/Osdorp, Amsterdam, Sportpark Sloten, Sloterweg, 020-
6171944
CTO'70, Duivendrecht, Sportpark de Hoop, Biesbosch 39, 020-
6005728
Concordia, Hillegom, Sportcomplex De Zanderij, Stationsweg 37,
0252-516834
DEM, Beverwijk, Sportpark DEM, Hoflanderweg, 0251-230038
DIB, Amsterdam, Nieuwe Hemweg, Methaanweg, 020-6114767
DVVA, Amsterdam, Sportpark Drieburg, Kruislaan bij Weesperzijde,
020-6949626
DWV, Amsterdam-Noord, Sportpark Elzenhagen, J.H. Hisgenpad,
020-6369195
EDO, Haarlem, Noordersportpark, mr. Jan Gerritszlaan, 023-5255675
Germaan De, Amsterdam, Sportpark De Eendracht, Bok de Korver-
weg, 020-6137323
Go Ahead Eagles, Deventer, De Adelaarshorst, Vetkampstraat, 0570-
621357
Hollandia, Hoorn, Juliana Sportpark, Nieuwe Wal 2, 0229-215090
JOS/Watergraafsmeer, Amsterdam, Sportpark Drieburg, KriTislaan
bij Weesperzijde, 020-6940969
Kampong, Utrecht, Sportpark Maarschalkerweerd, Laan van Maar-
schalkerweerd, 030-2514530
KDO, De Kwakel, Sportpark KDO, Vuurlijn 51, 0297-564538
Koninklijke HFC, Haarlem, Spanjaardslaan (ingang Emauslaan),
023-5287085
NEC, Nijmegen, Sportpark de Goffert, Steinweglaan 3, 024-3550281
OSV, Amsterdam-Oostzaan, Sportpark Oostzanerwerf, Oostzanerdijk,
020-6311476
Rapiditas, Weesp, Papelaan, 0294-413791
Sporting Martinus, Amstelveen, Sportpark Overburg, Amsterdamse-
weg 251, 020-6413882
Swift, Amsterdam-Zuid, Olympiaplein, 020-6764074
WGA, Amsterdam, Sportpark Voorland, Middenweg, 020-6657233
Zeeburgia, Amsterdam-Oost, Sportpark Middenmeer, Kruislaan,
020-6942741
ZSGO/WMS, Amsterdam-West, Sportpark Ookmeer, Troelstralaan.
020-6118707 of 6136672
Mededelingen
Het programma van zaterdag 12 en 19 oktober a.s. staat vermeld
onder het totale programma. (Zie elders in deze Schakel)
Training
Voor de elftallen zaterdag 4 t/m Veteranen 1 is er de mogelijkheid op
de maandag- en de woensdagavond, 19.30 uur, te trainen onder lei
ding van "good-old" Dick Bakker. Verzamelen om 19.15 uur kleed
kamers 7 8.
Zaterdagcommissie
De zaterdagcommissie bestaat dit jaar uit:
Roy van Dijk - voorzitter (023-5248924/06-53288696)
Sebo Woldringh - secretaris (023-5492900/06-14672961)
Benno Honsdrecht- commissaris (020-6701850/06-21262621)
Camiel Huisman - commissaris (020-4004305/06-22978733)
Zaterdag 1
Nils Adriaans, Frank Bakker, Maarten Bekkering, Bart van der Berg,
Arjan Coorengel, Johan Dol, Coen Doolaard, Jan Drewes, Alaya van
Empel, Sander Hekscher, Olivier Hendriks, Rutger Hoorn, Mare de
Hond, Mark Janssen,Tasu Koop, Brian Koster, Tjebbe Krot, Wim de
Lange, Guy Lindeboom, Sander Munsterman, Emiel Neter, Nicky den
Ouden, Thomas Rijsman, Erwin Smit, Jaap Truijens, Remco Ver-
bruggen
Trainer-coach Peter van der Waart (023-5401081); Assistent: Hans
Coorengel;
Leider: Roy van Dijk (023-5248924); Verzorgster: Shanti Bergsma.
Zaterdag 2
Otto Ambagtsheer, Steve Bierman, Joris Christiaans, Barry v/d Glas,
Jasper Groothuis, Bruno Dury, Eran Hausel, Chris Hilder, Benno
Honsdrecht, Jorg Lammers, Jacques Leijssenaar, Rob Leijssenaar,
John Luske, Roger Ritz, Joris Scheepers, Rutger Snow, Rutger Syp-
kens, Michiel Temminck, Han Trimbach, Riens van der Waals en
Sebo Woldringh.
Afschrijven Sebo Woldringh 06-14672961 of 023-5492900 of
6666656.
Zaterdag 3
Marco Achmad, Maurice Blank, Ewald van der Bogt, Jerry Bouterse,
Anton van Broeckhuysen, Ruud Dil, Celso Dos Santos Cyrus, John
Ewbank, Burney Frankfort, Rob Groenteman, Michel van der Hoek,
Peter Hof, Wilfred Hunsel, Jan-Wieger van der Linden, Maurice
Ouderland, Jack Stenzier, Duncan Stutterheim en Bart van der Vlugt.
Afschrijven bij Rob Groenteman 06-51403102
Zaterdag 4
Alejandro Bank, Hans Burgstra, Hans Dekkers, Jonathan Furst, Peter
Kuin, Maarten Nooter, Rene Oskam, Arjen Polman, Rene Pförtner,
Roy Ramkhelawan, Arjan Roosen, Jac Speelman, Tarmo Vesterbohm,
Maurice Voskuilen, Dave van Voorst, Dennis van Vugt, Ward de
Witt.
Afschrijven bij Hans Dekkers 06-51545649.
Zaterdag 5
Rein Akkerman, Rob Bobeldijk, Ron van Doesburg, Herman Dren-
kelford, Willem Drenkelford, Tom Egbers, Peter van Essen, Lou
Hekster, Nicky Hekster, Dick Huisman, Meindert Huisman, Hans
Hulst, Ronald Koster, Henny Kottman, Eddy Meijer, Fred ten Nijen-
huis, Rob Overweg, Alphons Peters, Bert de Rooy, Adri van Stek,
Humberto Tan, Jan Willem Telkamp, Cees Thomas en Hans de Wit.
Afschrijven bij Lou Hekster 020-6642361 of Alphons Peters.
Zaterdag 6
Jeroen Bedaux, Thijs Berntsen, Tjeerd Dekker, Peter van den Dun-
gen, Eric Euwes, Jerzy Havers, Raoul Heertje, Piet Jansen, Jean Paul
Krak, Johan Logher, Bram de Moor, Gijs Patinama, Robert Roeden,
Erwin Schreuder Goedheijt, Reinoud van Servellen, Marc van der
10