15e 'Goed Genoeg'- Open Weetje dat Voetbalmoppen 25 September 2002 81e jaargang nr. 4 (Fair-Play prijs dit seizoen voor AFC 9??!) verder niet lang over gezeurd. De tweede helft leken we op papier door een aantal wissels sterker geworden en we trokken furieus ten aanval. Deze tegenstander moesten en zouden we pakken, zeker nu ze de tweede helft met 10 man speelden!! Zoals wel vaker, met een numerieke meerderheid wordt er te onstuimig aangevallen wat resulteerde in een messcherpe counter, 1-2. Philip Verhaaren scoorde vervolgens binnen de minuut op aangeven van Pieter Aalbers knap de 2-2, waarna ZRC/Herenmarkt (mentaal en fysiek) rijp leek voor de sloop. 2 Wederom messcherp uitgevoerde counters leverde twee evenzo mooie goals op, 2-4. Laten we ons hierdoor niet van de wijs brengen, zulke wedstrijden zitten er nu eenmaal wel eens tussen. Met onze nieuwe aanwinst lijkt de selectie compleet en nu ook in staat om eens wat van de kansen te benutten. Aanstaande zondag RAP, hopelijk volgende week beter nieuws!! Man van de wedstrijd: - OVG 22 september: AFC 9 houdt huis!! RAP 9 - AFC 9 0-9 (0-4) Eindelijk kwam het er dan eens uit!! De voortekenen waren sowieso al goed, eindelijk weer wat spelers terug van vakantie. De tegen stander (en scheidsrechter) begonnen al voor de wedstrijd met een koude oorlog. Pas om 12.00 uur werd er afgetrapt, terwijl de wedstrijd gepland stond om 11.30 uur. AFC 9 deed in de tussentijd een rondo waarbij zelfs Johan Cruijff in zijn beste voetbaljaren het nakijken had gehad. Het begin van de wedstrijd was evenals in de voorgaande wedstrijden volledig in handen van AFC. Weer werd er echter niet gescoord. Perfect aanvalsspel zette RAP vast op eigen helft, de kansen werden echter niet omgezet in goals. We raakten deze keer echter niet in paniek. Er werd rustig door gecombineerd. De lat werd nog geraakt (Onno) waarna na ongeveer een half uur Jurgen na een schitterende solo 0-1 scoorde. Toen was het hek (scoringstechnisch) van de dam. Via Lars (loopt nu 2 op 2!) werd het 0-2, gevolgd door doelpunten van Jurgen en Olaf (ja, de broertjes Morel waren op dreef!). De lat werd door Onno nogmaals geraakt. Zo lekker hebben we in tijden niet gerust. De tweede helft begonnen we, ondanks goede afspraken wat minder, de tegenstander kwam liefst drie keer over de middenlijn, maar tot kansen leidde dat niet. Via Onno, Marcel Schouten, Onno, Paul en Jeroen liep AFC, met vloeiende acties uit tot 0-9. Grootste compliment verdient de volwassen manier waarop we het uitgespeeld hebben. Er waren geen dissonanten in het team en Taco weet nu ook hoe het is om keeper van Ajax te zijn. Beide mogelijkheden van RAP werden door een verkleumde Taco geroutineerd gepareerd. Complimenten Boys!! Man van de wedstrijd: AFC 9 OVG Deze traditionele golfwedstrijd voor alle leden en donateurs van AFC, ACC en ATC alsmede hun partners wordt dit jaar gehouden op donderdag 10 oktober a.s. De strijd om het Red-jacket zal zich deze keer afspelen op golfbaan De Purmer te Purmerend. De naam van de winnaar of winnares zal op dit jasje toegevoegd worden aan het rijtje oud-winnaars. Golf heeft, ook binnen onze verenigingen, een steeds grotere impact. Een toenemend aantal leden is, middels het GVB, speelgerechtigd voor de grote baan en ook de resultaten zijn de laatste jaren flink gestegen dankzij de prestaties van een groeiend aantal lage en mid- handicappers onder ons. Vanwege deze groei heeft de commissie besloten dit jaar enkel een wedstrijd op de grote baan te organiseren. Deelnemers moeten mini maal in het bezit zijn van het GVB. Er wordt gespeeld volgens de stableford formule met een handicap verrekening. De eerste start is om 10 uur. Alle deelnemers krijgen bijtijds, schriftelijk, bericht over de flightindeling alsmede hun start- tijd. ledereen wordt verzocht zich minimaal 30 minuten vóór zijn/haar starttijd te melden bij de wedstrijdtafel alwaar de bijdrage betaald kan worden. De prijsuitreiking zal plaatsvinden tijdens de borrel, rond 17.00 uur. De bijdrage voor de ontvangst met koffie en cake, de greenfee, het lunchpakket en de borrelgarnituur na afloop bedraagt Euro 45,00. In verband met de beschikbare starttijden (64) gaarne zo spoedig mogelijk aanmelden, onder opgave van adres en handicap of juiste speelsterkte bij! BasRachman tel. 020-640 77 93 mobiel 06 53 28 66 51 Ronald Koster tel. 020-497 79 17 mobiel 06 53 16 66 40 Ron van Doesburg tel. 020-676 07 86 mobiel 06 53 24 42 17 Sandra Drenkelford tel. 020-673 30 77 De toernooicommissie:Sandra Drenkelford, Ron van Doesburg, Ronald Koster en Bas Rachman inmiddels op de website van AFC de foto's staan van: alle teams Champions League en World Cup, Fl, F2, F3 en F5 (deze laatste svp wel overmaken!), El, E2, E3, E8 en El 1, Dl en D2, Cl en C4, BI, B5 en B7, Al, A2, A3 en A5, zat. 1, zon. 1, zon. 2, zon. 4, zon. 5, zon. 6, zon. 8, zon. 9 en zon. 10? bij heel veel foto's de namen van de spelers ontbreken en dat wij deze graag onder de foto willen plaatsen? de namen gemailed kunnen worden naar hanseliaswxs.nl op www.afc-amsterdam.nl dinsdagavond al de Schakel gelezen kan worden? het aantal bezoekers van de website op 16 september 368 bedroeg (op 23/9 366) en van 24 augustus tot en met 23 september meer dan 6500? men via de site 'nieuws' pagina 515 van AT5 kan bekijken? men via de eigen teamsite onder 'teams' het wedstrijdprogramma voor de komende 14 dagen kan zien? Wat is het verschil tussen een bankovervaller en een voetballer: Een bankovervaller zegt: je geld of ik schiet. Een voetballer: je geld of ik schiet niet Einstein staat op een feestje, komt er iemand naar hem toe. Einstein vraagt: waf is jouw IQ? 250, zegt de persoon Dus begint Einstein te praten over kwantische natuurkunde, black holes,singulariteiten, ruimte-tijd Na een tijdje komt er een ander naar hem toe en Einstein vraagt hem ook: waf is jouw IQ? 150, zegt de persoon Dus begint Einstein te praten over Internationaal recht, ethische con flicten met genetische manipulatie... Iets later komt er weer iemand naar hem toe. Einstein vraagt: waf is jouw IQ? 100, antwoord de persoon Dus begint Einstein te praten over de regering, de lonen, en benzine prijzen... Nog iets later komt er weer iemand naar hem toe. Einstein vraagt: wat is jouw IQ? 50, antwoord de persoon Dus begint Einstein te praten over Big Brother, Starmaker, de bus... Komt er daarna nog iemand naar hem toe. Einstein vraagt: wat is jouw IQ? 10, antwoord de persoon Daarop zegt Einstein hem: En? Hoe gaat het met Ajax? 7

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 7