AFC - Turkiyemspor AFC - Omniworld De 'eerste kraker' en derby Zondag 1 september om 14.30 uur: Door veel verenigingen in de Hoofdklasse A als titelkandidaat bestempeld Zondag 8 september om 14.30 uur: FC Omniworld wil volgend seizoen betaald voetbal gaan spelen Onze spelers van de A-selectie begonnen op 30 juli aan hun eerste training. D3 Een nieuw begin Het E-elftal van vorig jaar vormt nu de basis voor de D3 selectie, maar we weten niks is nog zeker, er kunnen spelers nog van team verwisselen. Het leven van een AFC-selectie speler is hard.... Hoewel het er wel op lijkt dat we afscheid hebben genomen van Thomas, de Dl deed ons een "offer we couldn't refuse De eerste westrijden dan op het Legmeervogels toernooi met het verdere oorspronkelijke elftal. Ik vraag me af of ze AFC daar volgend jaar weer uitnodigen, want de Dl tot en met de D5 eindigden allemaal als eerste Duco toonde zich een echte spits met maar liefst vier doelpunten, waarvan één bijzonder mooi; man uitkappen, even wachten en kijken, zien dat de keeper niet goed staat en met een prachtig schot van buiten het strafschopgebied over 'm heen in de kruising schieten. Er was een duidelijk stijgende lijn Hoofddorp 2-0, Roda' 23 met 3-0 en gastheer Legmeervogels met 5-0 verslagen. Geen gezeik na afloop dus over deze prestatie. Op zaterdag 24 augustus wat wisselender resultaten op het Voorland toernooi. De eerste wedstrijd was werkelijk een intimidatie offensief van de gastheren, gemene tackles op de enkels, natrappen etc. Geluk- 28 augustus 2002 81e jaargang nr. 2 kig trad de eigen scheidsrechter daar goed tegenop en stuurde er zelfs een uit. Maar wat nog sterker was; wij bleven rustig, bleven voetbal len, en wonnen dan ook met 2-0. Voetbal versus kracht, heel knap! En daar waren we blijkbaar zo tevreden over dat we er de tweede wedstrijd niks van bakten. Monnickendam was helemaal niet zo goed, we hadden ook de kansen, maar gaven zoveel ruimte weg dat het een makkelijke 3-1 voor hen werd. Dus strijden om de 3e plaats tegen HBC. Maar dat bleek een makkie, het is dat we elkaar in de weg gingen lopen uit enthusiasme, want 6/7 had gekund, maar het bleef bij 3-0. Wel goede oefening. Allon liet zien dat hij prima in het team meekan, en een compliment voor Youri die als nieuwe rechtsback moeiteloos overeind bleef Verder bleek Justin een nieuwe carriere als laatste man te ambiëren wat hem bepaald niet slecht afging. En omdat wij Randall aan de Dl moesten uitlenen voor het belangrijke kwalificatietoernooi voor de Landelijke competitie stond David uitstekend te keepen. Een nieuw en best wel goed begin dus. Het programma is verder mager, maar we proberen nog wat oefentegenstanders te vinden voordat de competitie op de 7e start. Frank de Munnik 16

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 16