VERSLAGEN 28 augustus 2002 81e jaargang nr. 2 Voorlopige indeling Champions League: Philip Ackermans, Dillon Bijlsma. Branco Bolsius, Senna Bottse, Lucas Brouwer, Jordi Claassen, Tommy Dekkers, F. Fernandez Loza- no, Thomas Hall, Daniel Flam, Jim Heeresma, Camiel Hekster, Jamie Heijmans, Levy Huijsen, Dan Huijser, Delano Kuiter, Daan Kott- mann, Hamish Leyer, Frederik Lodeizen, Renzo Macnack,Gilles Marwijk van Kooy, Zino Meijer, Kees Noomen, Daniel Oved, Erik Penris, Daniel van der Plas, Thomas Pluim, Boris Polderman, Nicolas Quarles van Ufford, Hanne Rijkschroef, Ruben Roedema, Philippe Sandler, Quincy Smit, Floris Sombeek-Eigenbrood, Michael Sonneborn, Arnon Spanjaard, Duco Stoffer, Cas Teeuwen, Nanne Tempels, Derek Uleman, Roel van de Burght, Jair van de Reis, Tom van den Berg, M. Helleberg Hubar, Jarmo van Kampen, Jonathan van Oostveen,Otto van Wassenaer,Marten Visser,Tom Waller, Thomas Webbers, Sem Witteveen, S. Woudstra. Programma World Cup: Zaterdag 31 augustus selectiewedstrijden op A.F.C. Aanvang 9 45 uur. In verband met de indeling s.v.p. 9.20 uur aanwezig zijn en melden bij Joris de Wijs. Als spelers meteen vriendje in 1 team willen spelen kan dat op zaterdag 31 augustus, schriftelijk, aan Joris de Wijs worden medegedeeld. Maximaal kunnen 2 vriendjes samen spelen, een garantie voor indeling volgens verzoek kan echter niet gegeven worden. Zaterdag 7 september eerste competitie ronde. Aangezien die zelfde dag de teams worden ingedeeld en de shirts worden uitgedeeld aanwezig zijn om 9.20 uur en melden bij Joris de Wijs. De wedstrijden vangen om 9.45 uur aan Programma 7 september 2002: Veld 1: Italië - Duitsland Veld 2: Brazilië - Peru Veld 3: België - Uruguay Veld 4: Engeland - Nederland Veld 5: Argentinië - Frankrijk Veld 6: Mexico - Portugal De leiders van het eerst genoemde team zijn spelleider. Voorlopige indeling World Cup: Max Aker, Nii Ankrah, Diederik Blankstein, Jamie Blazer, Guido Bosch, Stephan Brouwer, Zenno Bruinsma, Tim Burger, Tyler Cox, Maarten de Lange, Dale de Metz, Skip de Metz, Ditmer de Vries, Thom Ebbers, Benjamin Ermia, Max Friedberg, Mischa Goudsmit, Yuri Groeneveld, Joseph Human, Matthijs Jesse, Nino Kolthek, Douwe Koopmans, Doeke Leeuwis, Samuel Leftin, J. Leitch, Hidde Markx, Marco Melchiori, Aschwin Olie, Mats Ouwehand, Max Pasterkamp, Davey Porsius, Niek Prast, Calvin Reingoud, Tom Rinat, Hugo Slort, Quincy Speelman, Rutger Steenhuis, Nino Stoffels, Joel Thémans, Ludo Thörig, Mees Toonen, Jack van Asbeck, Marek van Beek, Ate van Bodegraven, Stijn van Dalen, Allard van de Berg, Buck van der Kolk, Mick van Dijk, Frank van Dunné, S. Heije, Jamie van Luijk,Maxim Vaz-Dias, Philippe Vischjager,Cappie Wefers Bettink, Gino Weijtboer, Erik Westra, Floris Willaert. F5-geschrijf Hoewel jl. juni met een spetterend en goed georganiseerd W.K.- toernooi de poorten sloten van het vertrouwde AFC-terrein en daarmee ook het Worldcup-tijdperk van oudste, Joey, was er toch nog voldoende rollend, rond geluk voor de voetbalfanaten onder ons. Op het veld naast ons huis, maar ook in het warme Spanje werd menig balletje getrapt. Toch gingen twee paar armen de lucht in toen de mededeling "Woensdag weer trainen" doordrong tot de kleine hersentjes. Helaas moet jongste man, Nino, nog even wachten, de mini s trainen pas vanaf 21 augustus weer. -IMt Uiteraard is ook de laatste "Schakel" van het vorig seizoen breeduit bestudeerd en wisten wij zodoende al dat Joey nu in de F5 zijn kun sten mag gaan vertonen. Adieu Worldcup, Hello F5! Die woensdag was een leuke training: de verschillende teams mochten tegen elkaar voetballen. Het was gelijk duidelijk: pas op de groene mat is Joey in zijn hum. Na de training riep Jan Verhagen het stelletje nog even bij zich in een kringetje op de grond en werd er medegedeeld dat er de zaterdag erop, 17 augustus, een erg leuk toernooi bij Legmeervogels was georganiseerd, alwaar ook de A.F.C. aan mee mocht doen. Om het stel even stil te krijgen om verdere informatie ook in zich op te nemen, stelde Jan een vraag: Wie weet waar Legmeervogels vandaan komt? Het was maar héél even stil"Uithoorn!" was het antwoord van Joey. Op zaterdag was het dus weer vroeg op, om op tijd op "Goed Genoeg" te zijn. Na een simpele, doch duidelijke routebeschrijving van Jan volgde de slinger auto's de weg richting Legmeervogels. Een prachtig terrein. En het was heerlijk weer. Alle jongetjes waren duidelijk uitgelaten over het feit dat ze eindelijk weer in rood/zwart tenue het balletje over het veld mochten trappen en er werd gelijk hard gerend. Jan riep het hele spul bij elkaar en even later zaten er 10 teams op het veld, terwijl Jan de namen opriep van de respectievelijke teams. Helaas waren er een aantal jongetjes niet, waarschijnlijk stond voor sommige ouders de zon te hoog aan de hemel, maar met een beetje improvisatie en uitwisseling tussen de verschillende teams kon er toch met volledige teams gespeeld worden. De F5 was helaas ook niet geheel compleet. Gelukkig hadden wij ons aanstormend talentje Nino meegenomen en mocht ook hij meedoen met de "grote" mannen in de F5. De eerste wedstrijd was tegen Hoofddorp. Joey Kolthek, Nino Kolthek, Micha Worms, Lorenzo Schaasberg, Paul Penris, Paul Noorland (een onverwachte, maar geweldige aanwinst voor de F5) en geleende speler Bob van der Drieschen uit de F4 liepen met dezelfde allures als Ajax het veld op... Het startsein werd gegeven en alle jongetjes renden over het veld achter de bal aan. In tegenstelling tot het vorig seizoen werd er dit keer al perfect over gespeeld en het duurde dan ook niet lang of het werd 1-0, een prachtige treffer van Bob! Het was een spannende wedstrijd, met superkeeper Joey op doel, die behoorlijk gelijk opging en nadat er van helft gewisseld was, werd het dan ook 1-1, tevens de eindstand van de eerste wedstrijd. De tweede wedstrijd zou tegen Roda '23 zijn, maar helaas werd de F5 van deze club vlak voor het begin van het toernooi afgemeld, waardoor er een behoorlijk lange wachttijd ontstond voor de volgende wedstrijd. Mede dankzij de geweldige Verzorging van de leider, Ruben Worms en zijn wederhelft Monique werd deze wachttijd goed doorstaan. Er was voldoende nat en droog voer aanwezig. De laatste wedstrijd werd een strijd tegen de thuisclub, de Legmeervogels, maar al snel werd duidelijk dat de F5 van onze club een heel stuk sterker was. Weer met een geleende Bob, ging ook nu de F5 vol zelfvertrouwen het veld op. Het balbezit was voornamelijk voor onze F5 en de eerste bal lag even later al in het net, 1-0, gescoord door Paul Penris. Een luid gejuich van de aanwezige, trouwe fans was het gevolg. Kom op A.F.C., daar kan nog meer bij Na een spannend gedeelte was de 2-0 een feit, F4-Bob had hem er weer ingelegd! Ook de 3-0 was snel gemaakt, op zijn korte, doch zeer snelle pootjes brak Micha, die nu helemaal in zijn element is, door de verdediging van de Legmeervogels en scoorde een prachtig doelpunt. Ook Lorenzo liet zich niet opzij gooien en knalde er een bal in..4-0. De wedstrijd werd afgemaakt door Joey, die een prachtige poeier in de rechterbovenhoek schoot, maar helaas werd dit doelpunt afgekeurd, er was reeds voor een overtreding gefloten. Wat een geweldig team! Mede door Bob, die een groot aandeel had in het verloop van de wedstrijden, won dit geweldige team met één doelpuntje meer dan Hoofddorp, de beker! Ook Nino Kolthek moet nog even vermeld, hij heeft tenslotte ook zijn kwaliteit bewezen in dit team en doet voor geen ander jongetje onder, hij zou hier zeer zeker op zijn plaats zijn! Donald, je hebt een geweldig team samengesteld en de ouders van dit team hopen dat het zo mag blijven! Een geweldig voetbalseizoen ligt voor de boeg! Moeder en trouwe fan, Nicole Slaap. 15

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 15