mm. "tam tegen de nummer 3 van de andere poule. Verlies zou betekenen dat wij voor de laatste 2 plaatsen moesten strijden. In een spannende wedstrijd, de tegenstander was E.S. Petite Roselle, werd het 2-0 voor AFC. Dit was de beste wedstrijd van de dag. Het was grandioos om te zien hoe de spelers voor elkaar werkten. Een terechte uitslag en het gevolg was dat wij op zondag gingen spelen voor de negende en tiende plaats. Op zondag had ons team vleugels gekregen. We speelden tegen VFR Eberstadt. Onze B3 had op zaterdag tegen deze ploeg gelijk gespeeld. Door een hattrick van Jay stonden we in de rust met 3-0 voor. Onze grensrechter Wim Meulenmans stond tijdens het vierde doelpunt zo uitbundig te juichen en te zwaaien met zijn vlag, dat de scheidsrechter kwam informeren of het buitenspel was (de grensrechters vlagden een helft de verdediging van het eigen team en de andere helft de verde diging van de tegenpartij). De eindstand was 5-0. VFR Eberstadt werd door onze jongens weggespeeld. Een mooi eind van een leuk toernooi in Pilzen. Jan Matthijs had nog een ongelukje waardoor hij met Erik naar het ziekenhuis moest en Werd zijn gekneusde pols in het gips gezet. Erik, namens Jan Matthijs nog bedankt voor alle goede zorgen in het zie kenhuis. Eigenlijk kan ik nog wel een paar pagina's volschrijven met allerlei anekdotes zoals bij het licht van de bus en de auto van Jan in het donker voetballen (zo romantisch), meisjes die 's nachts voor de deur in het gras bleven slapen in afwachting van onze jongens, een middag naar het fantastische Praag maar gezien de ruimte in de Schakel wil ik afsluiten met een paar opmerkingen van de jongens en begeleiding. Ik citeer: Laurens: "Ik vond het zeer leuk en vond de inzet van de begeleiders top! Ook het werken voor elkaar was top!", Ché en Tommy: "posi tief: eten, negatief: water met bubbles en de wijven", Joost: "goed: leiding, toernooi en sfeer", Jerry: "scheidsrechters konden niet fluiten, de sfeer was erg gezellig bij ons, we hebben veel plezier gehad", Christiaan: "AFC heeft alles goed geregeld, de coaches waren super", Philippe: "de buschauffeur was TOP", Kasper: "'t was heel gezellig en goed georganiseerd door AFC", Hendrik: "is zeer tevreden over de gang van zaken, er was een lekker sfeertje, de buschauffeur was trou wens wel een EIstvan: "leiding was erg gezellig en ik heb erg gelachen", Jan Matthijs: "sfeer in de teams was erg gezellig 't zelfde geldt voor de begeleiding, ontbijt was zwaar ruk, buschauffeur reed altijd geconcentreerd (toch!), er was genoeg te eten en te drinken, iedereen in de weer om dit weekend zo goed mogelijk te laten verlo pen, allemaal hartstikke bedankt", Peter en Els: allereerst vonden we het heel leuk dat we weer met deze groep meekonden. Een compli ment voor Bas en Hesdy om alles te organiseren. Peter als chauffeur heeft een tof weekend gehad met zo'n goede groep. Als extra verzor ger en toeschouwer heb ik ook genoten. Het was opnieuw een prach tig weekend", Hilma: "veel gelachen en veel kattenkwaad, heb een heerlijk weekend gehad met een toffe groep mensen". Dit verslag is naar ik aanneem voor een ieder wel genoeg om een indruk te krijgen van hoe het was in Tsjechië. Veel schiet me nog te binnen, helaas maar misschien maar goed ook!! Hartelijk dank aan allen. Yvonne Steeman Mini-WK Zaterdag 1 juni werd het voetbalseizoen van de AFC-pupillen afgesloten met de MINI WK, het grootste evenement van AFC. Niet alleen de jongste deelnemers uit de Champions League, maar ook de 2e jaars D-pupillen hebben voluit kunnen genieten van een sportieve dag, waarin de W. K. in Korea en Japan centraal stond. Na een hecti sche indeling, trokken de teams van 12 landen naar het hoofdveld, waar om 10.00 uur het toernooi werd geopend met een spectaculaire demonstratie van een Oosterse gevechtssport, Nunchaku. Vervolgens was het de beurt aan de Chef de Missions om de landenteams tot hoge prestaties aan te moedigen en te coachen. Gedurende de pauzes kon den de deelnemers met een speciaal bonnenboekje langs de vele kraampjes met popcorn, ijs, hotdogs, suikerspin en poffertjes. Er was zelfs een Japanse kraampje, waar drie lieve Japanse dames de namen van de kinderen in het Japans schreven. Voorts konden de kinderen zich nog uitleven op een paar bonte springkussens, terwijl de ouders ondertussen konden bijkomen op het zonovergoten terras. Meer dan 700 mensen (voetballers, ouders, grootouders, broertjes en zusjes) zijn op de MINI WK geweest en daarom mag dit toernooi met recht het grootste evenement van AFC genoemd worden. Aan de organisa tie hebben meer dan 100 man meegewerkt, allen vrijwilligers, die uren achterelkaar in de weer zijn geweest om kinderen en bezoekende begeleiders het naar de zin te maken. Onze speciale dank gaat uit naar Lena Lam, die vanaf 's ochtends poffertjes stond te bakken, maar in de middag onwel werd door kortsluiting in de poffertjes plaat. Ge lukkig is Lena hersteld, maar de elektrische schok die zij opliep zal zij zeker niet snel vergeten. Uiteraard zal de poffertjesplaat volgend jaar vervangen worden, maar Lena zal er niet meer achter staan. Om half 4 eindigde deze geslaagde dag met de huldiging van de wereldkampioenBrazilië. De jeugdcommissie De jongste deelnemers aan de Mini WK. Deze foto (in kleurkan besteld worden bij Marjan Stoop: 06 - 2121 8281

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 42