Verslagen Voorlopige E10 Beveren R Van, Boekei M, Didovic A, Doesburg M L Van, Huyser L J, Lyppens J J W, Meer Jesse V D, Reis M D Van, Tjong Joe Wai T, Wijnen A B Van, Voorlopige Ell Markx D M, Singh A, Canavar A, Graves N, Janus H, Leuven W Van, Moszkowicz N, Oranje R, Teunenbroek J R B Van, Yildirim E C, Voorlopige E12 Dekker K, Drenkelford D A, Hofland D, Kuyt D E, Lamraoui M, Poulina J, Stoffer S, Til Van K, Wagenaar D, Waal De J., Voorlopige F1 F2 selectie Aart Delsing, Murat Eyidogan, Mitchel Harig, Mickey van der Hart, David van Paridon, Carlo Teixeira, Sam Verbeek, Jonathan Wein- stein, Bart Wisman, Nicky Bartens, Orpheo Gefferie, Buwe Halbertsma, Jori Hall, Pablo Hekster, Daniel Jacobus, Laurens Jolink, Allon Niesen, Ethan Spanjaard, Tommy Veen Voorlopige F3 selectie Gijs Bedet, Nicolai Boekei, Max Coenen, Jordi Glanz, Tom Haye, Ferinho Moore, Xavier Netteb, Michael Sandler, Calvin Scholten. Voorlopige F4 Bob vd Drieschen, Vito Graziani, Robert Kuyper, Stephan Webbers, Oscar Schiering, Julien Peschar, Tom vd Lande, Sebastiaan Martelli, Maurits Fikke, Jasper Ham. Voorlopige F5 Micha Worms, Joey Kolthek, Lorenzo Schaasberg, Shaquila te Vrede; Esja Gay; Daniel Lam, Jamie van Luijk, Mischa Goudsmit, Ruben Hekster, Paul Penris. Voorlopige F6 Ivo Hadders, Julien Winkel, Bob vid. Kroef, Jacob van der Klugt, Scipio Postmes, Gabriel Blank, Miguel Blank, Mark Groenteman, Nathaniel Lemmer, Iwan Rettich. Voorlopige F7 Noah vd Hoeven, Sjakie Espinoza, Dave Singels,Lucas Bombeeck; Coen van Hees; Regi Egger; Joey Beumer, Wouter vd Brink, Sammy van Gelder. Voorlopige F8 Jake van Mourik, Par van Eendenburg, Robbie Wesdorp, Floris Blakenstein, Yves Lassally, Mamix Ackermans, Coen Ramaer, Raphael Kleinherenbrink, Daniel Sandler, Alexander Oostveen. Voorlopige indeling Champions league Arnon Spanjaard, Benjamin Ermia, Boris Polderman, Branco Bolsius,Cas Pablo Teeuwen, Daan Kottmann, Dan Huijser, Daniel Ham, Daniel Oved, Daniel Plas Van Der Hesselt Van Dinter, Delana Kruiter, Derek Uleman, Dillon Bijlsma,Duco Stoffer, Erik Penris, Floris Sombeek-Eigenbrood, Frederik Lodeizen, Gilles Maswijk Van Kooy, Hamish Leyer, Hanne Rijkschroeff, Jair Van Der Reis, Jamie Hijmans,Jarmo Van Kampen, Jascha Vorst, Jim Heeresma, Jonathan Oostveen, Jordi Claassen, Kees Noomen, Levy Huijsen, Lucas Brouwer, Maarten De Lange, Mavin Keizer, Michael Sonneborn, Nanne Tempels, Nicolas Quarles Van Ufford, Nino Kolthek, Otto Van Wassenaer, Philip Ackermans, Philippe Sandler, Quincy Smit, Renzo Macnack, Roel Van Der Burght, Ruben Roedema, Sem Witteveen, Senna Bottse, Thomas Pluim, Thomas Hall, Tom Van Den Berg, Tom Waller, Tommy Dekkers, Yossi Gyrath, Zino Meijer. Voorlopige indeling World cup Aschwin Olie, Ate Van Bodegraven, Bob Van Der Driesschen, Buck Van Der Kolk, Cappie Wefers Bettink, Dale De Metz, Diederik Blankstein, Dilmer De Vries, Doeke Leeuwis, Erik Westra, Floris Willaert, Frank Van Dunné, Gino Weijtboer, Guido Bosch, Hidde Markx, Hugo Slort, Jack Van Asbeck, Jamie Blazer, Joel Themans, Joseph Human, Ludo Thorig, Marco Melchiori, Marek Van Beek, Mats Ouwehand, Matthijs Jesse, Max Aker, Max Friedberg, Max Pasterkamp, Maxim Vaz-Dias, Mees Toonen, Mick Van Dijk, Niek Prast, Nii Ade Ankrah, Nino Stoffels, Philippe Vischjager, Quincy Speelman, Rutger Steenhuis, Samuel Leftin.Skip De Metz, Stephan Brouwer, Stijn Van Dalen, Thomas Webbers, Tim Burger, Tom Van Den Berg, Tom Rinat, Tyler Cox, Yuri Groeneveld, Zenno Bruinsma. Tsjechië reis met de B-junioren. Vandaag vrijdag 17 mei vertrekken we naar Tsjechië. Veel organisatie van Bas en Hesdy. Broodjes en drinken mee voor 2 teams en begeleiding, snoep muziek en videofilms, de tassen met kleding, spullen voor de verzorging, ik kijk m'n ogen uit wat er allemaal bij komt kijken. Met andere woorden voor we allemaal in de bus zitten, geteld zijn, passen gecontroleerd en vertrekken is het kwart over zeven 's morgens en lijkt er wel een dag voorbijgegaan. We zijn met 2 voetbalteams, Ron, Mark en Mike voor de verzorging, Bas, Hesdy, Klaas, Wim en Derik voor de begeleiding. Niet te vergeten Peter de buschauffeur (rijdt anders zo moeilijk) en Els zijn vrouw, Hilma hun dochter en haar vriend, daarnaast Leatitia en mijn persoon voor de verslaggeving en eventuele bijstand. We schoten fantastisch op en bij Zevenaar hadden we een korte stop om daarna weer snel op pad te gaan. Als je de eerste keer meegaat zoals ik begrijp je pas wat het is om met een bus op pad te gaan, wat een lawaai, de een wil een film de anderen zingen en de volgende wil heftige muziek. Afijn, 's avonds om half zes aan de grens van Tsjechië. Volgens Peter de chauffeur zou dat de bottelnek kunnen worden. Iedereen moest stil zijn, zich netjes gedragen en de eventuele beambte niet irriteren want hij kon ons wel eens gewoon een paar uur laten wachten. Peter en Hesdy verdwenen naar binnen en 't duurde en duurde maar tot Hesdy op een gegeven moment naar buiten en de bus inkwam en riep: "paspoorten inleveren, iedereen naar buiten allemaal op een rij". Daar zal je 't hebben, we komen dat land vast en zeker nooit in. Eenmaal buiten en op een rij viel het niet mee om die jongens rustig en op een rij te houden. Allemaal lieverdjes hoor, maar met een energie die niet te temmen viel. Er waren nog meer bussen met jongeren die moesten wachten, die zaten netjes rustig op de stoeprand of hingen ergens tegenaan en stonden vol verbazing naar onze jongens te kijken wat er gebeurde. Het zijn niet voor niets AFC'ers, voetballen moeten en zullen ze, en dus werd er gevoetbald met een leeg, gedeukt flesje sportdrank. Het was net een film. Die omgeving, 'n temperatuur van ongeveer 30 graden, publiek vol verbazing maar toch ook een glimlach, de dreiging van een norse gewapende beambte die ons zou manen stil te zijn en dan onze Amsterdamse kanjers die vrolijk lachend en schreeuwend tussen de bussen een partijtje spelen. Fantastisch! Een moment om nooit te vergeten. Uiteindelijk kwamen de heren naar buiten en riepen "instappen we mogen gaan rijden". Gejuich en een run naar de bus, jaloers nagekeken door de andere reizigers die nog niet mochten. Nu waren we er bijna, het was half zeven en het eind was in zicht, lekker douchen, eten en een prettige avond met allemaal lieve aardige mensen om je heen. Nog maar 140 km. een fluitje van een cent. Nee, dus! Tsjechië is niet zo duidelijk in het aangeven van de weg. Om ca. 20.00 uur waren we in de "buurt" maar naar wat later bleek was er een viaduct waar onze bus niet onderdoor kon. Wat nu? Omrijden dus, moet je je voorstellen, dwars door de bossen en de velden in het donker, ook geen verlichting op de weg "in de middle of nowhere" terwijl de rampverhalen over een bus zonder benzine, het storten in een ravijn door de bus gonsden. Het was geweldig, gewoon een heel leuk avontuur wat zo'n trip special maakt. Om 21.30 uur hadden we het gevonden en werden we opgewacht door Jan en Mijntje, Joop en Erik. Na het uitpakken, indeling van de kamers, douchen en eten (wat lekker werd gevonden) zijn de avond en nacht verder rustig verlopen met heel lief slapende jongens die 's morgens uitgerust en fit voor de komende dag aan het ontbijt verschenen! Op naar het toernooi waarvan het verslag geschreven door Klaas de Leth hieronder volgt. Zaterdag behoorden wij de eerste wedstrijd om 11.00 uur te spelen. Het toernooi was echter een half uur later begonnen, zodat onze wedstrijd om 11.30 uur begon. We speelden in een poule van 3, om hoog te eindigen was het van belang onze eerste wedstrijd te winnen, want onze tegenstander, Sokol Letna uit Tsjechië had hun eerste wedstrijd verloren. Dit lukte echter niet. We waren de hele wedstrijd sterker en hadden kansen de wedstrijd te beslissen, maar een counter van de tegenpartij deed ons de das om. Eindstand eerste wedstrijd 0-1 De tweede wedstrijd tegen F.C. Chaud de Fonds uit Zwitserland waren wij kansloos 0-4. De derde en laatste wedstrijd op zaterdag was 29

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 41