Opzegging Bestuurs mededeling Ledenlijst Volgende Schakel T ussenti jds Nieuws AFC's"Bie"- zonderheden Algemene Ledenvergadering De jaarlijkse algemene ledenvergadering zal worden gehouden op donderdag 27 juni 2002, aanvang 20.00 uur. De agenda voor deze vergadering zal worden gepubliceerd in de Schakel, welke donderdag 13 juni bij de leden zal zijn. Op de website van AFC zal deze enkele dagen eerder te lezen zijn. Sleutels voor parkeerterrein. Het bestuur heeft helaas moeten constateren, dat bezitters van sleutels voor het AFC- parkeerterrein hun medewerking verlenen aan anderen, die niet in het bezit zijn van een sleutel, en hen een plaats op het gereserveer de terrein geven. Het bestuur deelt mede, dat bij constatering hiervan de sleutel van het desbetreffende lid gedecodeerd zal worden en men dus geen gebruik meer kan maken van het parkeerter rein. Op Uw sportieve medewerking wordt gerekend. Invalide-parkeerplaatsen. Het bestuur verzoekt U vriendelijk de twee parkeerplaatsen bestemd voor houders van een invalide-parkeerkaart (vlak voor de in gang van AFC) gereserveerd te laten voor personen in het bezit van een invalide- parkeerkaart. Kandidaat Lid/Donateur: R Halsema (don), van Breestraat 135", 1071 ZL Amsterdam, lidnr. 9787 Bedankt als lid/donateur: R Elshout (sen) 5232, J v Hamsvoort (sen) 4936, R vd Hoek (sen) 3551, M de Gruyter (sen) 5236, W J Drenkelford (sen) 0206, L ten Berge (sen) 5895, J B Beks (sen) 5592, M Veltema (sen) 4127, W J Hamman (sen) 6615, G H Beyer (sen) 5924, B del Canho (sen) 5591, M H J Augustijn (sen) 6083, S Hendriksen (sen) 5593, R vd Hoek (sen) 6113), E Rusticus (sen) 6094, N Schols 5880, O Kramer (jun) 5976, J Schokker (jun) 6181, J J v Gerwen (jun) 6558, T Diouf (jong-sen) 5555, E Frank (jun) 6272, R Esquin (jun) 6483, R Ammerlaan (jpn) 6302, D Brassinga (jun) 6473, Y Saigh (jun) 4280, A S de Haan (don) 9760, T W de Haan (don) 9761, R K Murtaza (jun) 6625, E Hilf (jun) 5260, M Hilf (jun) 6343, J Oonk (jun) 6645, C H Swen (jong-sen) 6390, H Gebbink (don) 9563, D de Winther (don) 9746, B Leen- houts (jun) 6691, Adres wijzigingen: J A Trimbach, sen, van Lawick van Pabstlaan 234, 3453 RC de Meern, lidnr. 3526 D de Munnik, jun, In de Wolken 352, 1186 BV Amstelveen, 020-3454037, lidnr. 5472 Leden die voor AFC willen bedanken dienen dit schriftelijk te doen vóór 31 mei 2002 bij de administratie of secretariaat van AFC. Adressen staan in de colofon. Als geen opzegging voor genoemde datum plaats gevonden heeft, is men voor het sei zoen 2002-2003 lid of donateur. De laatste Schakel van dit voetbalseizoen zal op donderdag 13 juni bij de leden verschij nen. Kopij hiervoor dient uiterlijk vrijdag 7 juni ingeleverd te zijn. Tussen nu en 13 juni zal nog veel interessant en informatief nieuws over AFC te melden zijn. Dit nieuws kunt u, zoals gebruikelijk, uitgebreid lezen op onze website en in het kort op AT5. AT5 is ook te bereiken via de AFC website onder 'nieuws'. In het verleden liep hier AT5 dagen en soms weken achter met het updaten van de pagina's, maar door de installatie van nieuwe software behoort dit probleem nu tot het verleden. Het weekend van 20 en 21 april jl. was een bijzonder weekend voor onze vereniging. De junioren Al werden kampioen en promo veerde naar de landelijke eerste divisie. El ders in deze uitgave van de Schakel hierover nadere informatie, maar toch ook vanaf deze plaats namens de AFC onze felicitaties aan trainer Uli Landvreugd, leider Dick Visser en aan alle spelers en verdere begeleiding. De junioren Al spelen dus het volgend seizoen in de landelijke eerste divisie. In het blad "de Voetbaltrainer" van april jl. las ik een interview met onze Uli Land- vreugd in zijn hoedanigheid als trainer van de Junioren A 1 van onze vereniging. Uli geeft in het artikel als trainer een aantal adviezen hoe om te gaan met spelers, die uitkomen in de landelijke Junioren A- competitie. Ook de junioren B 1 promoveerde door een fantastische 2e plaats naar de landelijke eerste divisie en ook hier onze felicitaties aan trainer Pim van de Meent, leider Rinus van Leyenhorst en aan alle spelers en verde re begeleiding. De junioren C 1 speelde reeds in de lande lijke eerste divisie, zodat onze vereniging de enige amateurclub in Nederland is, die met zijn hoogste jeugdelftallen speelt in de lande lijke eerste divisies met de aantekening, dat in de eredivisie van de jeugd wordt gespeeld door de jeugdelftallen van de topclubs in het betaald voetbal. En dat is naar mijn mening iets waarop wij als AFC erg trots mogen zijn. In de Telegraaf van 24 april jl. las ik in de rubriek Stan Huygens Journaal weer een artikel over het bedrijf van ons erelid Marcel Koster. Traditioneel werden weer aan de gouden medaillewinnaars van de Olympische Spelen Breitling horloges aangeboden. Op een foto zien wij Marcel met Marjorie van de Bunt, Gerard van Velde en Jochem Uytdehaage en dat wilde ik U als AFCer toch even laten weten. De favoriete plaats van Michiel Huisman? Ons lid heeft dit op AT5 onthuld. Verbaast het U dat dit het veldencomplex van AFC is? Ja, ons eigen sportpark "Goed Genoeg", dat uitvoerig in beeld kwam. Michiel liet het niet alleen bij woorden, maar trok met de came raploeg van de Amsterdamse tv-zender naar de De Boelelaan om wat opnamen te laten maken. Dat had die cameraman leuk gedaan. Je ziet Michiel een schot op het doel lossen en vervolgens zie je hem die zelfde bal te genhouden of laten glippen. Een kwestie van een montagetruc. Michiel vertelde er nog bij, dat omdat hij alleen in lagere AFC-teams speelt, hij nooit en te nimmer op het hoofd- veld mocht spelen. En die kans bood AT5 hem nu wel, uiteraard met toestemming van onze sportparkbeheerder. Leuk weer een AFC-er op de beeldbuis te zien. Studio Sport (Jack van Gelder) had onlangs op een zondagavond in een programma een gesprek met oud-voetbalscheidsrechter Ma rio v.d.Ende. Daarbij kwam het gesprek ondermeer op Mario's vroegere grote voor beeld Leo Horn, van wie hij zegt best het een en ander geleerd te hebben. Met een glimlach vertelde Mario dat hij ooit vlak voor een belangrijke wedstrijd, waar hij als grensrechter zou fungeren, door Leo Horn gebeld werd met de opdracht de volgende ochtend maar even naar de Jodenbreestraat te komen. Daar liet Leo Horn zijn wat verbaas de grensrechter weten: "Als ik fluit moeten jullie grensrechters vlaggen!" Overigens is Mario regelmatig aanwezig bij thuiswedstrij den van ons eerste elftal. Er waren daar flink wat AFC-ers verzameld toen vorige week donderdag in de bijeen komst van de Sociëteit Olympisch Stadion een aantal bekende suriprofs aan het woord kwamen. Het waren Surinaamse sportcoa- ches en trainers, die door NOS-sportpresen- tator Humberto Tan geïnterviewd werden, waarbij belangrijke sportzaken aan de orde kwamen. Zoals de Surinaamse kijk op hun positie in de Nederlandse gemeenschap en de vraag of je je als Surinaamse trainer/coach meer moest waarmaken dan een geboren Nederlander. Sportjournalist Bep van Houdt, een doorgewinterde Rotterdamse voetbalbalfan, had tevoren het door hem geredigeerde blad Marathon, met medewer king van zijn ex NOS-collega Hans de Bie, voor een groot deel aan Surinaamse sportbe oefenaars gewijd. Dat ging niet alleen over suriprofs, maar ook over suri-amateurs, waarbij ruime aandacht besteed werd. aan onze selectiespelers Uli Landvreugd, Den nis Purperhart en Rivallino Sleur. 3

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 3