Verslagen goed leert kennen. De AFC mini-WK be looft weer een feestelijke afsluiting van het seizoen te worden Bij de indeling van de teams worden alle F- pupillen en world cup spelers in 12 landen teams ingedeeld. Hetzelfde gebeurt bij de E- en de D- pupillen, zodat 12 landenploegen ontstaan met een D- en een E- en een F- team. Tijdschema 08.45 - 09.15 uur bijeenkomst medewerkers 09.15 - 09.45 uur ontvangst spelers 09.45 - 10.15 uur opening 10.30-11.15 uur lste ronde 11.15- 12.00 uur 2de ronde 12.00- 12.45 uur 3de ronde 12.45 - 13.00 uur middagpauze 13.00 - 14.15 uur halve finale wedstrijden 14.15 - 15.15 uur finale wedstrijden 15.20 - 15.40 uur feestelijke afsluiting Leidersbijeenkomsten Maandag 13 mei 21.00-22.30 uur voor de A, B en C junioren Dinsdag 14 mei 21.00-22.30 uur voor de D, E en F pupillen De agendapunten zijn: Advies indeling teams volgend seizoen Aanname nieuwe leden Ontmoedigingsbeleid minder gemotiveerde spelers Toernooien Feestelijke afsluiting van het seizoen Selectiewedstrijden voor kandidaat-leden De open dagen zijn bij AFC gehouden en van de vele aanmeldingen (meer dan 150!) hebben een aantal spelers een uitnodiging ge kregen om deel te nemen aan een selectie wedstrijd. Naast deze kandidaat-leden zullen ook een aantal AFC spelers uitgenodigd worden om aan deze wedstrijd deel te nemen. Voor alle duidelijkheid deze wedstrijden zijn alleen gericht om te bekijken welke spelers eventueel lid van AFC kunnen worden en niet om de selecties voor volgend seizoen vast te stellen. A-junioren maandag 13 mei 19.00 - 20.30 uur 18.15 uur verzamelen B-junioren dinsdag 14 mei 19.00 - 20.30 uur 18.15 uur verzamelen C-junioren woensdag 15 mei 19.00 - 20.30 uur 18.15 uur verzamelen D-pupillen maandag 13 mei 17.30 - 18.30 uur 17.00 uur verzamelen E-en F-pupillen dinsdag 14 mei 17.30 - 18.30 uur 17.00 uur verzamelen Samenstelling teams seizoen 2002-2003 De AFC jeugd is nog volop bezig met dit seizoen. Terecht want er zijn nog een aantal interessante competitie-, bekerwedstrijden en toernooien te spelen. Maar de trainersstaf en de jeugdcommissie is ook al bezig met vol gend seizoen. De maanden mei en juni wor den gebruikt voor allerlei oefenwedstrijden gericht op volgend seizoen. Daarnaast wordt aan de trainers en leiders advies gevraagd over de samenstelling van de teams voor volgend seizoen. De spelers van de selectieteams worden uiteraard samengesteld door de trainers en jeugdcoördinatoren. Voor de samenstelling van de niet-selectieteams is ruimte voor verzoeken van spelers. Deze verzoeken kun nen het beste ingesproken worden op tele foonnummer 020-6008931 of gemaild wor den naar afcjeugd@euronet.nl Wij proberen met de verzoeken zoveel moge lijk rekening te houden. Wij hopen echter wel dat iedereen er begrip voor zal hebben als een verzoek niet ingewilligd kan worden. Tennisinstuif AFC-pupillen Na de Mini-W.K. zijn de voetbalactiviteiten bij de AFC jeugd ten einde. Voor een aantal spelers betekent dat lekker buitenspelen op de woensdagmiddag of misschien wel naar het strand. Andere spelers vinden het juist jammer dat het vertrouwde sportieve ritme wordt onderbroken. Zoals velen van jullie misschien niet weten, voor het terrein van AFC liggen 3 tennisba nen van ATC. ATC is nu bereid om in de maand juni 2 banen ter beschikking te stellen voor de AFC-jeugd op de woensdagmiddag. Spelers, die het leuk vinden om te tennissen (en het misschien al een beetje kunnen) kunnen dan tennisles krijgen en onderling partijtjes spe len. Voor de begeleiding zal een bescheiden bedrag gevraagd worden, en het spreekt voor zich dat het aantal deelnemers maar beperkt is. Gedacht wordt om de groepen te verdelen in F-, E- en D- pupillen, tussen 13.00 en 17.00 uur. Informatie en opgave bij Marjan Stoop (06- 21218281). Pupil van de week bij zondag 12 mei bij AFC -ADO '20: Zenno Bruinsma. Nederland toch naar de WK. In het paasweekend ben ik met Fox kids naar Barcelona gegaan om mee te doen aan de Fox kids cup. Er waren twintig landen en 40 teams die gingen spelen om de Fox kids cup. Ik heb gevoetbald met 9 andere jongens uit heel Nederland die in februari geselecteerd zijn uit meer dan 400 jongens en meisjes. Ik heb gevoetbald tegen Peru, Turkije, Italië, Paraguay en Engeland. Wij speelden in het Olympisch sport complex, het was heel speciaal om hier te mogen voetballen. Behalve voetballen hebben wij ook hele leuke andere dingen gedaan, zoals naar de wedstrijd van Barcelona tegen Las Palmas en wij zijn naar Port Aventura geweest. Het was een hele bijzondere ervaring om tegen andere landen te voetballen in het shirt van Neder land Wil je de uitslagen weten en de wedstrijden zien, kijk dan 30 mei naar Fox Kids. Justin Sporkslede AFC Cl: cupfighters? De competitie is inmiddels afgesloten met een waarschijnlijk "safe" zesde plaats (nog net in het linkerrijtje). Er wordt echter nog volop gebekerd. Na de emotionele ontmoe tingen met Omniworld en nog voor de laatste competitiewedstrijd moest gebekerd worden tegen SDW, buur van DWS (gewoon even wat woorden husselen). De indruk die deze wedstrijd naliet werd met name door "omge vingsfactoren" bepaald. Zo kostte het sommige mensen erg veel moeite (de overigens goede) koffie vooraf besteld te krijgen. Eenmaal op de tribune commentaar op ons enthousiasme en met de opmerkingen "ty pisch AFC" achter ons besloten we te ver kassen. Een spannende wedstrijd en het was Ben die met zijn befaamde indraaiende voor zet AFC op 0-1 wist te zetten. Het werd echter nog spannender, toen we gezelschap kregen van een groepje jongeren, waarvan één van hen ons totaal het uitzicht benam. Het bleek een "kunst-potloodventer", die het nodig vond ons zijn handelswaar te tonen. Rust. Bij de hervatting toen maar besloten de andere zijde van het veld te kiezen. AFC liep storm richting SDW- doel en nadat Brice 0-2 en Ben 0-3 en 0-4 hadden gescoord, waren de monden gelukkig gesnoerd. Een leuke overwinning, helaas ontsierd door onprettig gedrag van "supporters" van onze tegenstanders. Het schijnt er bij te horen, maar ik kan het absoluut niet waarderen. Woensdag 1 mei, voor sommigen nog steeds de Dag van de Arbeid en vandaag kennelijk ook voor onze boys. Zij moesten voor de beker aantreden tegen Haarlem Cl, waarte gen in de competitie verloren en gelijk ge speeld werd. Met zeven van de vijftien man afwezig werd er een flink beroep gedaan op onze C2 en C3. De boodschap was duidelijk: achterin de "nul" houden en voorin het liefst scoren. Er werd hard gewerkt en onze "mix" deed niet onder voor Haarlem. Achterin werd goed gewerkt, Sieuwerd paraat bij de corners en Anthony op de doellijn als Sieuwerd naar voren moest. Ook de rest neemt het goed over van elkaar. Het enthousiasme is zo groot dat Joey en Anthony een ongelukkige botsing hebben en de laatste sterren blijft zien. ledereen werkt keihard en Jeroen voorin zorgt dat zijn ver dediger handen en voeten nodig heeft om de nul te houden. Dan volgt een prachtige actie van Allon, die Marouane aanspeelt en ver volgens schitterend aflegt op Jeroen: 1-0! Daarmee de rust in. De tweede helft begint heel rommelig, maar AFC houdt stand. Diep in de tweede helft zelfs 2-0 door Orville en Allon. Invaller Jasper mist met een mooi afstandsschot net de 3-0. Het laatste fluitsig naal; bij de laatste vier: AZ, Stormvo gels/Telstar en IJsselmeervogels. In de kleedkamer zitten AFC Cl en de inval lers: bekaf en zo hoort het. Heren veel succes met de laatste (twee) wedstrijden, de negen van de Cl en de inval lers Gideon, Tony, Orville en Jasper gewel dig gewerkt en bedankt! Thea V. 1 mei: Oriënt Cl - AFC C5 15

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 15