Bestuurs mededeling Ledenlijst Wanbetalers AFCVBie"- zonderheden Trainersstaf senioren: Nadat reeds eerder in januari 2002 bekend kon worden gemaakt dat het bestuur over eenstemming had bereikt met trainer/coach Ton du Chatinier over verlenging van zijn contract voor het seizoen 2002-2003, is onlangs ook overeenstemming bereikt met de overige thans bij het AFC-seniorenvoetbal actieve trainers over voortzetting van hun werkzaamheden voor het seizoen 2002-2003, te weten: AFC zondag 2: Dirk P.H.Spits AFC zondag 3: Martin Verburg AFC zaterdag 1 en 2: Peter van der Waart Overige zaterdag en zondag senioren: Dirk Bakker Het bestuur is zeer content over de conti nuïteit in de technische leiding en wenst de betrokken trainers nu reeds veel succes bij hun voorbereidingen voor het seizoen 2002- 2003. De (grote) trainersstaf van de AFC-jeugd voor het seizoen 2002-2003 zal in de vol gende Schakel van 1 mei aanstaande worden bekendgemaakt. Adres wijzigingen: M Frauenfelden, sen, J M Kemperstraat 77 1051 TL Amsterdam, 0653845934, lidnr. 6418 A F lagadeau, jun, Tefelenstraat 128, 1107 SN Amsterdam, 020-4001661, lidnr. 6496. J van der Kust, jong-sen, Boeninlaan 359, 1102 TL Amsterdam, lidnr. 6184. A E Cassee, don, Winkeldijk 19 A- 69, 3645 AR Vinkeveen, lidnr. 3221 T Diouf, jong-sen, Jan den Haenstraat 11 hs, 1055 WB Amsterdam, lidnr. 5555 KNVB Nummers: R Bobeldijk (6712): FZXG82Q Zoals u onderstaand ziet trekt men het zich erg aan om vermeld te worden als wan betaler!!! De lijst is nauwelijks korter geworden en ik ken de namen inmiddels uit het hoofd: Vollid Banham S.P. Benninga D.C. (toeslag) Calker H.J.J.van Cyclik Y. Driessen R. Hoek R.v.d. (3551) (restant toeslag) Hoek R.T.J.W.v.d. (4190) Hond M.D.de (toeslag) Hoogenes M. (nieuw lid) Jansen H.E. Janssen M. (6364) (restant) Kieft W. Lesteluhu C.R. Lier E.van Lobatto M. (6066) (toeslag) Munsterman S.M. (boetes vorig seizoen) Ruis R. (6633) Rusticus E. (restant) Sjiew-A-Joen M. toeslag vorig seizoen) Sobchinskiy O. Spalberg J. (nieuw lid) Steenbrink R. Strijker J.P. Swart D. Top T. Verhagen H. (restant toeslag) Jong Senior Babel S.V. Banovic I. (nieuw lid) Bennet P. (nieuw lid) BurbidgeP.G. (restant) Darnoud R. boetes vorig seizoen) Dibi A. (nieuw lid) Ebels P.D.M. Feen C.Z.v.d. GoedhartL.F. (restant) Mohammad M. Moi-Thuk Shung G. Moreno M.A.D. Papaseit Valls A. A, B, C-junioren Abbenhues T. AkhamraneT. (restant) Amhouch B. Burke A.S. toeslag vorig seizoen) Eckhart R.F. Eyarman K. Haven D.H. Herman E. Hirschfeld G.L. (toeslag) Linger D. Lodik H. toeslag vorig seizoen) Maduro K. boetes vorig seizoen) Noter P.R.de (nieuw lid) Richardson E.A. (restant boetes vorig seizoen) Rochat G. Vugt K.van D, E, F-pupillen Afzal S. Burke D. (nieuw lid) Fellinga R.W. Kok S.L.S. Solarte S. (nieuw lid) De contributies luiden thans als volgt: Vollid 279,07 60+ €149,75 Jong senior 231,43 Jeugd €215,55 Deze bedragen zijn exclusief entree en evt. overschrijvingskosten De toeslag bedraagt 34,03 Edwin Geluk, T penningmeester De zaterdagbijlage van de Telegraaf d.d. 6 april jl. besteedde op drie pagina's aandacht aan onze vereniging. Uitgebreid wordt door de journalisten Frits Huis en Freek Louis ingegaan op het verleden en heden van AFC en worden bekende leden aan het woord ge laten. Naast voorzitter Dick van der Klaauw worden ook de in onze club spelende beken de Nederlanders geciteerd. Het interview is voorzien van een groot aantal foto's van onze vereniging, waaruit het heden en ver leden blijkt. Ik kan vaststellen, dat de zater- daguitgave van de Telegraaf wereldwijd wordt verspreid en dus het genoemde artikel als een grote reclame voor onze AFC kan worden beschouwd. in de sportbijlage van het Parool d.d. 2 april jl. is een uitgebreid interview opgenomen met onze vice-captain van het eerste elftal Robert Gehring. Robert verhaalt in het interview over zijn voetbalcarrière tot nu toe en over zijn liefde voor de AFC. Een zeer prettig artikel voor vele AFC'ers om kennis van te nemen. Als aanvulling vermeld ik, dat Robert in de wedstrijd tegen KBV zijn 100" wedstrijd voor AFC 1 speelde. In mijn bij drage in de vorige Schakel informeerde ik U reeds over de andere leden van de A-selectie, die meer dan 100 wedstrijden in AFC 1 speelden. Nu dat ik het toch over de Telegraaf en het Parool heb, wil ik eerst vaststellen dat beide kranten op de maandag veel aandacht beste den aan het amateurvoetbal en dat dit door de liefhebbers van het amateurvoetbal zeer gewaardeerd wordt. Het verwondert mij dan ook zeer, dat de Telegraaf op 2 april jl. in Metropool Sport domweg de standen van de week daarvoor had opgenomen en dat het Parool in de sportbijlage van 8 april jl. dom weg een totaal verkeerde stand van de Hoofdklasse A had gepubliceerd. Ook in de Metropool Sport van afgelopen maandag waren de uitslagen van de week daarvoor vermeld. Mijn inziens dient hierbij wat meer zorgvuldigheid betracht te worden. Toch zijn wij blij met deze twee dagbladen, daar kran ten als het Algemeen Dagblad, de Volks krant, de NRC en het Trouw niets schrijven over het amateurvoetbal. De uitslagen van de Hoofdklasse afdelingen zijn nauwelijks te vinden in deze bladen. In Schipholland, een uitgave van onze inter nationale luchthaven, las ik een artikel over het einde van de grootste lawaaimakers waarmede een hoofdstuk in de geschiedenis van het vliegverkeer wordt afgesloten. In dit artikel wordt ons lid en speler van Zaterdag 2, Otto Ambagstheer, geciteerd. Otto is werkzaam bij Business Unit van Schiphol. U ziet het weer beste lezers, AFCers kom je in alle geledingen van de maatschappij tegen. Ons lid Ruud van Ommeren werd - tenge volge van een ongeval in Friesland - opge nomen in het Academisch Ziekenhuis in Groningen. Tijdens mijn recente telefoon gesprek met zoon Nicolaas vernam ik, dat de artsen tevreden zijn. Inmiddels is Ruud overgebracht naar het VU-Ziekenhuis. Na mens de AFC zenden wij hem onze groeten en wensen wij hem sterkte en een spoedig herstel. Lid van Verdienste Chris Schroder onder ging de afgelopen week een operatie, doch werd zondag jl. bij de thuiswedstrijd tegen Westlandia al weer op Goed Genoeg gesignaleerd. Namens de AFC wensen wij 3

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 3