Opstellingen gen en stuurde met mooie passes de aanval richting KDO doel. Als sportieve winnaars lieten we bij het nemen van de penalty's KDO winnen door op de paal, de lat of net over te schieten. Kortom het was een heerlijke wedstrijd om naar te kijken. Volgende week tegen Roda'23 rekenen we weer op zo'n mooie wedstrijd. Rob Rühl 6 april: Blauw-Wit/Osd. Fl-AFC F1 4 - 1 Zaterdagochtend 11 uur. Er zit niets anders op dan de uitslag door te geven. Bedeesd klop ik op de deur van de bestuurskamer, het zenuwcentrum waar alle uitslagen tezamen komen, de scheidsrechters worden ontvang en, waar Yvonne de scepter zwaait. Ze ziet het al aan m'n gezicht. "Ga eerst maar even zitten en neem wat te drinken". Een rijk gevulde tafel staat voor me: koffie, thee een nog niet aangeraakte Limburgse vlaai (het is nog vroeg) vers fruit, alle soorten drop en ik zie zelfs Haagse Hopjes. "Nou zeg het maar" zegt Yvonne terwijl ze haar pen ter hand neemt. "4-1 verloren en ik heb nergens trek in". De wedstrijd zelf: halftien in de ochtend, de zon stond nog laag en het was koud. Onze jongens stonden dan ook als versteend, binnen 10 seconden met 1-0 achter. Mels bracht ons terug naar 1 -1 maar we kregen de boel niet meer op orde. Bl-W/Osd nam de overhand en ons doel werd belaagd, we hadden niets meer te vertellen. Wellicht toch onderschatting, laatst in de bekerwedstrijd toch nog ruim gewonnen? Achter elkaar vielen de goals en de schoudertjes gingen omlaag. Het was ook wel even wennen. Na afloop de donderspeech van de leider. Of het indruk maakte? Geen idee, het zonnetje gaf nu de nodige warmte en speels liep het hele stel weer terug naar de parkeerplaats. A.s zaterdag spelen we thuis tegen het sterke Roda '23. Beste Yvonne, "als we winnen zou je dan 9 mandarijntjes voor ons willen bewaren?". Hans Dukker 13 april: AFC F1 - Roda '23 F1 5-1 Wat waren de mandarijntjes lekker na afloop. Hartelijk bedankt Yvonne! De goede wedstrijdmentaliteit was weer aanwezig. De gezichtjes stonden geconcen treerd en wat natuurlijk enorm meehielp was dat Avital, vanaf de aftrap in z'n ééntje sole rend door de verdediging, binnen 4 seconden scoorde. Roda'23 werd geen ruimte gegund en legde het accent steeds meer op verdediging. Na tuurlijk was het Thomas die voor 2-0 zorgde. Even lette onze verdediging niet op en een klutsgoal was het gevolg. Tweede helft, 3 minuten oud, was het weer even genieten. De aanval werd gezocht door Fabian met een keiharde pass op rechtsbuiten Mels, bal meteen onder controle, Thomas lag al op snelheid en werkelijk subliem verdween de bal in de bovenhoek. Het applaus steeg boven het lawaai van de naburige kermis uit. Eén van de aanvallen bracht Faisal alleen voor de goal en deze maakte daar behendig gebruik van. In uiterste paniek maakte één van de verdedigers van Roda'23 nog een eigen goal. Vermoeid, wij konden geen wissels inbrengen want Paul was ziek, maar voldaan werd de kleedkamer opgezocht. Als je zo'n team ziet voetballen, volledig in balans, met Sem, Denzei en vooral Oger heersend op het middenveld wat kan voetbal dan mooi zijn. A.s. maandagavond wederom tegen Roda'23 nu voor de beker. Ongetwijfeld heeft hun coach zijn maatregelen getroffen, maar wij hebben hopelijk Paul er weer bij. Hans Dukker 13 april: AFC F3 - Halfweg F1 3-2 Na een regelmatige overwinning tegen ZSGOAVMS F1 met 6-1 vandaag een tegen stander die gelijk stond met de kleine mannetjes. Hoewel de tweede plaats in zicht is, is het spel van de laatste weken een tikkie wisselvallig. De kleine mannetjes lopen vooral kleine stukkies, geven zachte schotjes en worden pas zo rond het einde van de eerste helft echt wakker. Vandaar maar eens een wedstrijd in de middag, misschien dat dat helpt. Halfweg begon sterk: zoals zo vaak ook deze keer een team dat fysiek sterker was en dat dan ook snel op 0-1 kwam. Gelukkig schoor Mickey net voor rust uit een comer goed in, waardoor de rust met een gelijk spel werd gehaald. Na rust werden de mouwtjes opge stroopt en begon er heel af en toe meer lijn in te komen De druk werd zo groot dat uit de zoveelste chaos voor het Halfweg doel een speler van de ploeg de bal er zelf in schoot. Niet mooi, maar verdiend. Daarna de mooiste constructie in de 'onver wacht' slechtste wedstrijd van het seizoen en typerend voor hoe de mannetjes het inmid dels wél kunnen. Zoals zo vaak werd de bal afgepakt door Nick, ook nu weer de motor op het middenveld. David stormde naar voren, zag Ethan de diepte in sprinten en liep mee, terwijl aan de andere kant van het veld Mit- chel de beentjes uit zijn lijf liep. Ethan legde precies goed terug en David schoot koel in. Geen voet ertussen, alle passes goed en 3-1. Daarna nog 3-2 door een beetje aandringend Halfweg, maar echte problemen kwamen er niet meer. Marlou van Paridon A-junioren kontaktpersoon: Chris Bruystens, 020-6121626 Selectie Al Tahir Akhamrane, Sherman Brown, Dyron Daal, Tjidako Gaspers, Michael Goudriaan, Murat Guzeler, Sinan Kelebek, Wasi Malik, Evron Richardson, Jermaine Rock, Louis Stam, Robbert Stuut, Tom Verhagen, Mat- thijs Visser, Wesley Wolschrijn. Leider: Dick Visser, 020-6417712/06- 55348716 Selectie A2 Pieter Bensen, Mathijs Blokland, Pim Brekelmans, Frederik Bronwasser, Vincent J de Groot, Jink Gude, Thomas Heemskerk, Gregory L Hirschfeld, Sandro Pique, Yorden Plevier, Steffan van Slooten, Martijn Stronk, Rik Vermeulen. Leider: Theo Janssen, 036-5313191 A3 Kwaku Agbo, Pim Brekelmans, Merijn Bruystens, Danny Korving, Junior Macniel, Kevin Maduro, Alex Markus, Stefan Openneer, Haytze Teerink, Quintin Bosnië, Nabeel El Yaakoubi. Leider: Chris Bruystens 020-6121626, Roe land Teerink, 020-4961106 A4 Sisken Baykal, David Blok, Sammy Com mandeur, Willem Dooijes, Tibo Gude, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Karlo Kuzmanic, Laurens Ligthart, Suria Steijlen, Huib Tijken, Edwin van de Wijngaard, Frits Zuyderhoff. Leider: Tom Blok 0297-530124 Contact opnemen met de jeugdcommissie: Charley Kamphuis, Sam Wennekendonk, Cong Feng. B-junioren kontaktpersoon: Bas Polling, 020-6796288/06-23752328 Selectie BI Stephen Becker, Shawn Campbell, Dennis Darnley, Michael Faré, Sadik Kilic, August Lagadeau, Giliano Linger, Lucien van Loy, Gregory Martin, Vernon Plet, Olivier Poe- derbach, Rahmlee Seedorf, Ernst Imanuel, Virgil Cairo. Contactpersoon: Rinus van Leijenhorst 06- 53925408 Selectie B2 Darco Botic, David Cairo, Jan Mathijs Harderwijk, Naikson Maduro, Winsten Pol ling, Sylvian D Prade, Ernest Sarpong, Mark Schol, Rodney Ubbergen, Roy Verkaik, Resley Stjeward, Laurens Samson, Darryl Mendoza. Leider: Mark Janssen, 036-5313191, Martin Verburg, 020-6471976 B3 Kasper van Beek, Philip Blokhuizen, Dick Bouwman, Mervin Joping, Wilco Hors meier, Jurre van Kesteren, Hylke Krikke, Paul Overste, Andrew Reep, Donald van de Veen, Floris Wagenaar, Thomas Weijl. Leider: Willem van Beek, 6763404, John van Kesteren, 020-4537273/06-51456791 B4 Hyatt Baker, Airto Burke, Nicky Guijarro, Merijn Halsema, Tommy van Kampen, Marijn ten Kroode, Thomas de Leth, Chiel Rouwendaal, Youssef Saigh, Istwan Schje- 17

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 17