Ligging terreinen
Zaterdag
Zondag
Zondag B
Leider: Henk Bijlsma/Fred ten Nijenhuis,
verzorger: Ko Grosze Nipper, trainer: Ton
Du Chatinier, kleding: Barry vd Glas.
Peter de Waal, Erwin Smit, Hans Geerlings,
Daniel van Meer, Robert Gehring, Mohad
Zaoudi, Eshwin de Bruyn, Uli Landvreugd,
Liam Westerveld, Maarten Stekelenburg,
Dennis Purperhart, Marco van Galen, Joey
Esiony, Edwin van Holten, Jerryl Tjon-En-
Fa, Rivelino Sleur, Said Mouame, Stefan
Sander, Ronald vd Meent, Claudio Rizzuni,
Jasper de Reus, Menno van Appelen, Martin
Wolfswinkel.
Aalsmeer, Aalsmeer, Sportpark Hornmeer,
Dreef, 0297-326380
Abcoude, Abcoude, Sportpark Hollandse
Kade, Nieuwe Amsterdamseweg, 0294-
283984
ADO '20, Heemskerk (NH), Sportpark De
Vlotter, Oosterweg, 0251-244534
Almere, Almere, Sportpark De Marken,
Hofmark, 036-5310005
Amstelveen/Heemraad, Amstelveen, Sport-
laan, 020-6452443
Amsterdam Seref Spor, Amsterdam, Sport
park Riekerhaven, Overschiestraat, 020-
6170570
AS '80, Almere, Sportpark Klein Brandpark,
Eilandendreef, 036-5331335
Beursbengels De, Amstelveen-Zuid, Sport-
laan (veld van NFC), 020-6412696
Blauw Wit/Osdorp, Amsterdam, Sportpark
Sloten, Sloterweg, 020-6171944
Buitenveldert, Amsterdam-Zuid, Sportpark
Buitenveldert, De Boelelaan, 020-6445577
CSW, Wilnis, Sportpark CSW, Pieter Joos-
tenlaan, 0297-285247
CTO'70, Duivendrecht, Sportpark de Hoop,
Biesbosch 39, 020-6005728
DCG, Amsterdam-West, Sportpark Ook-
meer, Troelstralaan, 020-6139209
De Dijk, Amsterdam-Schellingwoude, Schel-
lingwouderdijk 220, 020-6920920
Diemen, Diemen, Sportpark de Diemen,
Sportlaan, 020-6992048
DWS, Amsterdam-West, Sportpark Spiering-
horn, Seineweg, 020-6881627
Eendracht '82, Amsterdam-West, Sportpark
De Eendracht II, Bok de Korverweg, 020-
6131829
Geuzen/Middenmeer, Amsterdam,Sportpark
Voorland, Middenweg, 020-6927617
Haarlem, Haarlem, Sportweg 8, 023-
5252233
Koninklijke HFC, Haarlem, Spanjaardslaan
(ingang Emauslaan), 023-5287085
Legmeervogels, Uithoorn, Sportpark Rand-
hoorn, Legmeer, Randweg/Noordammerweg,
0297-563681
NAS, Zwanenburg, Gemeente Sportpark
Zwanenburg, Populierenlaan, 020-4974549
Omniworld FC, Almere-Stad, Sportpark
Fanny Blankers Koen, Competitieweg 22,
036-5336665
OSV, Amsterdam-Oostzaan, Sportpark Oost-
zanerwerf, Oostzanerdijk, 020-6311476
P T, Amsterdam, Sportpark De Eendracht,
Bok de Korverweg, 020-6133170
Pancratius, Badhoevedorp, Sportpark
Schuilhoeve, Wijnmalenstraat/Lindbergh-
straat, 020-6593507
RKAV, Aalsmeer, Sportpark RKAV, Beet-
hovenlaan 120,0297-321587
RKAVIC, Amstelveen, Sportpark Escapade,
Escapade 5, 020-4961737
Roda '23, Amstelveen, Sportpark Boven
kerk, Noorddammerweg, 020-6451835
SCW, Rijsenhout, Konnetlaantje 25, 0297-
321763
SDW, Amsterdam-West, Sportpark Spiering-
hom, Seineweg, 020-6882127
SDZ, Amsterdam, Transformatorweg 020-
6821819
Sporting Martinus, Amstelveen, Sportpark
Overburg, Amsterdamseweg 251020-
6413882
Sporting Noord, Amsterdam, Sportpark
Oostzanerwerf, Oostzanerdijk, 020-6310236
Swift, Amsterdam-Zuid, Olympiaplein, 020-
6764074
Valleivogels, Scherpenzeel, De Bree West,
Willaertlaan 123, 033-2772773
Volewijckers de, Amsterdam-N., Sportpark
Buiksloterbanne, Baron de Coubertinlaan,
020 6316433
WVHEDW, A'dam-O., Sportpark Midden-
meer, Radioweg bij Kruislaan, 020-6941899
Zeeburgia Amsterdam-Oost, Sportpark Mid-
denmeer, Kruislaan, 020-6942741
ZRC Herenmarkt, Amsterdam, Sportpark
Sloten, Sloterweg, 020-6178278
ZSGO/WMS, Amsterdam-West, Sportpark
Ookmeer, Troelstralaan, 020-6118707 of
6136672
Zaterdag 1
Afschrijven trainer/speler: Peter van der
Waart (023-5401081).
Zaterdag 2
Afschrijven Sebo Woldringh 023-5492900
of 6666656 of 06-14672961.
Zaterdag 3
Afschrijven bij Anton van Broeckhuysen 06-
53214371.
Zaterdag 4
Afschrijven bij Hans Dekkers 06-51545649.
Zaterdag 5
Afschrijven bij Dick Huisman 6418133 of
06-54650321.
Zaterdag 6
Afschrijven bij Eric Euwes 06-55326235.
Zaterdag 7
Afschrijven bij Camiel Huisman 4004305 of
06-22978733.
Zaterdag 8
Afschrijven bij Rob Lobatto 6691723 of
0297-562120 voor donderdag
Veteranen 1
Afschrijven bij Cocky van Duyvenbode
6423087 of Wim Crouwel 020-6440335 of
Marcel Koster 06-53134078
Zondag 1
Zo 10.03.2002: AFC Zon 1 - Argon 1, 14.30
uur. Scheidsrechter: Hr J Wezenberg, ass.
scheidsrechters: Hr C C van Elswijk en Hr E
H Zefrin.
Zo 17.03.2002: Omniworld 1 - AFC Zon 1,
14:00 uur. Scheidsrechter: Hr P W E Damen,
ass. scheidsrechters: Hr J.T.P.M.. van Gils
en Hr M Hellemons
Zondag 2
Zo 10.03.2002: AFC Zondag 2 - Argon 2,
11.30 uur. Scheids: Hr N Puijk.
Zo 17.03.2002: ADO'20 2 - AFC Zon 2,
11:00 uur. Scheids: C B D van Velzen..
Grensrechter Hans Erik Muller, verzorger
Frank Tilmans, trainer Dirk Spits, elftalleider
Derk Grot, Comm. A: Lex Koekoek.
Delano Biezen, Alaya v Empel,Nickey van
Kampen, Tjebbe Krot, Thijs Out, Arno Ti-
jssen, Hugo Hoogeveen, Reinald George,
Roberto George, Pierre Tosch, Kevin van 't
Wout Djuric Ascension, Hendrik Jan vd
Giessen, Zjelko Rumora, A Dibi, Luciano
Goedhart, Jermaine Moi-Tuck Chung.
Zondag 3
Zo 10.03.2002: Zeeburgia 2 - AFC Zon 3,
11:00 uur Scheids: M Dineer.
Zo 17.03.2002: DWS 3 - AFC Zon 3, 14:30
uur. Scheids: J Key.
Trainer Martin Verburg, Leider: Rob Ruis,
Grensrechter/verzorger: Mark Janssen, Com
missie A: A Wijnand
Peter Akkurt, Marius Backx, Laurens Boadu,
Rogier de Boer, B Chadli, Ruben Esteban,
Michael Hoed, Jegny van der Kust, Jeffrey
Jaddoe, Raymond Pekel, Elja Rengers, Mi
chael Riksen, Rogier Ruis, Gilbert Ruis,
Oleg Sobchinski, Jasper Wegman.
Thuiswedstrijden Zondag 10 maart
14:30 AFC 6 - Arsenal ASV 4, scheids S.
van Loggem
14:30 AFC 10 - KDO 6, scheids H. Fritzsche
14:30 AFC 12 - Buitenveldert 12, scheids H.
Elias
Uitwedstrijden Zondag 10 maart
12:00 ZRC/Herenmarkt 2 - AFC 5, scheids
Passies J J
14:30 Sporting Martin 4 - AFC 7
12:00 OSV 3-AFC 8
14.00 Dijk De 7 - AFC 9
10:00 ZRC/Herenmarkt 4 - AFC 11
Thuiswedstrijden Zondag 17 maart
14:30 AFC 4 - Concordia 2, scheids Berkleef
GR.
14:30 AFC 6 - Overamstel 4, scheids S. van
Loggem
11:30 AFC 12 - RAP 12, scheids A. Springer
Uitwedstrijden Zondag 17 maart
11:30 P en T 2 - AFC 5, scheids Lubbers
MR.
14:30 RKAVIC 5-AFC 7
14:00 Dijk De 4 - AFC 8
9