Jeugd Mededelingen Verslagen 13:30 ZSGO/WMS 5 - AFC 9 14:30 RKAVIC6-AFC 10 13:30 ZSGO/WMS 3 - AFC 11 Selecties AFC4, Aarts M., Bacx M., Blank J., Bijl H., Boering L., Dekker R., Elias H., Gelder van B., Herder de P., Janowitz R., Laroussien H., Maass K., Ramautarsing D., Reddering M., Reddering P., Rossum van N.(0320 262262), Sandbrink R., Wegman J.(18) AFC 5, Demijttenaerde I, Demijttenaerde J., Diuof T., P. V.d Feen, Frankenhuis W., Hart v.d. E., Hendriksen T., Huisman M., D. Morales, R. Ophuis (020-6893739/06- 15630190), E. Quadvlieg, Reijs L., Smit van Gelder, Straver K., Y. Westerweel, Woude v.d. S. (17) AFC 6, R. Berghuis, D. Bijlsma (2x), R. Dekker, B. Duis, M. Foreman, S. van Log- gem, R. Nabarro, F. Nieuwdorp, N. Ooster broek, J. Roedema (020-6441457), M. Roe- dema, S. Rutgers, B. Speelman, N. Trioio, J. Walker (16) AFC 7, M. Augustijn, J. Beks, L. ten Berge, G. Beijer, W. Drenkelford, M. de Gruyter, W. Hamann, J. Van der Hamsvoort, S. Hen driksen, H. Salemink, N. Schols (055- 5348616/06-50224453), M. Veltema (12) AFC 8, M. van de Bogaart, B. De Bruyn, F. Dankaart, M. van Dooren, Driest v. M., Eding H., M. Eggenkamp, E. Fels, M. Flam, A. de Griede, P. Griffin, E. Hoegee, L. Meijaard (020-4232548/06-55753030), A. Mir, G. Schipper, G. Schrijver, K. Zentveld (17) AFC 9, B. De Bruyn, R. Groen, E. Hartog, Ph. De Liagre Böhl (06-53654656) M. van de Linde, Lokhin Tsui, H. van Maanen, W. Van Maanen, P. de Meijer, A. Nanninga, M. Vriesendorp, P. de Vries, (12). AFC 10, A. Chardet, W. van Gent, R. v.d. Heijden, C. Heeringa, R. V.d. Heijden, J. Hilbrink, J. Kind, S. Koopman, B. Kuipers, A. Roovers, M. de Steur, M. Thomas, J. Willems (020-6158020)(13) AFC 11, C. Blog, E. Blog (020-6429020), A. Eitje, E. Eitje, D. Kornmehl, D. Markens, Markuszower J., M. Roeg, J. Salomon, R. Salomon, J. Samson, D. Sanders, R. Schuite voerder, (13) AFC 12, P. Aalbers, P. Bol, G. Buist, H. Drenth, G. Godet, O. van Grondelle (020- 4004429), F. Kerstens, T. Lenz, N. van Meijel, O. Morel, M. Le Noble, B. Oudega, M. Schouten, F. Wubben (14) Mededeling AFC 13 Helaas hebben wij AFC 13 uit de competitie moeten nemen wegens een aantal volhar dende wanbetalers. Herhaaldelijke vriende lijke verzoeken hebben niet mogen baten. De AFC'ers die hebben betaald worden van harte opgenomen in andere teams. Zij kun nen contact opnemen met Frans Jüch (020 6415902) voor de komende wedstrijden. Ex AFC 13, D. Boor, J. van Essen, P. Kla- mer, C. Merx, D. Overgaauw, E. Spoorma ker, C. Swen, G. De Vries, V. de Wilde (9), bel voor indeling team Frans Jüch 020 6415902. Afgelastingen Bel voor de terreingesteldheid op AFC: 020- 6444350. Advies bij uitwedstrijden: bel de betreffende vereniging. JEUGDTEAM AFC De betrokkenheid van de jeugd bij de vere niging is heel belangrijk. Oudere jeugd spelers die zich willen inzetten voor de voet balactiviteiten van de jongere pupillen wor den dan ook zeer gewaardeerd. Momenteel zijn al een aantal jeugdspelers die bij voet balevenementen (herfst-2daagse, mini-WK), jeugdwedstrijden fluiten en assisteren bij trainingen. De jeugdcommissie wil graag het Jeugdteam uitbreiden. Het doel is dat deze groep steeds meer activiteiten gaat ontwikke len. Naast de activiteiten voor de jongere pupillen is het ook de bedoeling dat het Jeugdteam zelf ook aan allerlei activiteiten deelneemt zoals cursussen, workshops bij de KNVB, bezoek eredivisiewedstrijden, feestavonden. A-, B- en C-junioren die geïnteresseerd zijn in de activiteiten van het Jeugdteam AFC kunen het beste contact op nemen met Roy van Straten tel. 6429168 of Jan Verhagen te.6951656 Leiders bijeenkomst Dinsdag 12 maart 20.00-22.00 uur leiders World cup, Champions League. Attentie!! De leiders van de E en F pupillen worden verzocht de uitslagen van de uitwedstrijden op zaterdag door te bellen naar de wedstrijd tafel tot 13.00 uur tel. 020-6445575 of tot uiterlijk zondagavond te bellen 06- 14597578 c.q. te mailen naar vsteeman@hotmail.com. Dit is ook van toepassing als de wedstrijd is afgelast. 3 maart: NEA Cl - AFC C5 2-3 Er zijn van die wedstrijden dat je achteraf nóg vol ongeloof naar de einduitslag kijkt. We hebben deze wedstrijd gewoon gewon nen! Drie punten in de tas. Maar nu ik moet nadenken hoe dit tot stand gekomen is, wordt het lastig om niet te schrijven dat we uitein delijk met vier, vijf, zes tegen twee hadden kunnen verliezen. Goed, Oscar was weer terug en die kon meteen aan de bak. De spits van NEA zal nog wel een paar keer schreeu wend wakker worden als hij Oscar weer naar zijn voeten ziet glijden. Deze toch wel erg goede spits heeft wel acht keer alleen op Oscar afgelopen en één keer gescoord. Daar bij misten zij een penalty en een paar keer voor open doel. En wij? Wij deden net of we aan het voetballen waren en we zagen er natuurlijk weer goed uit in die mooie rode shirtjes, maar echt overtuigend was het alle maal niet. Toch, op de been gehouden door de missers en door Oscar, maakten we het eerste doelpunt. Bal op linksachter wordt goed ingespeeld naar het middenveld, die verlegt het spel direct naar rechtsvoor en via een indrukwekkende ren naar het doel zet Elbert ons op voorsprong. Tot diep in de tweede helft houdt dat stand. Dan scoort NEA. Het gemopper wakkert aan binnen de gelederen. Dan komt de penalty; koppen gaan omlaag, iedereen heeft het gedaan en.... weer blijven we in leven. De spirit komt terug en we scoren twee keer (via Laurens) snel achter elkaar. De spits krijgt het nog zwaarder te verduren omdat Elbert hem tot zijn specialiteit heeft verheven, maar toch weet hij in een flits weer door te breken en te scoren. 2-3. Enkele spannende minuten wachten ons nog, maar we weten stand te houden. Eén les wil ik hier benadrukken; laat je bij tegenslag niet verleiden tot mopperen (of schelden zo u wilt) op elkaar, maar doe dan nóg beter je best en help elkaar. Was de penalty namelijk benut dan waren we vol gens mij compleet in elkaar gestort. Erik Wobma D10 Recht zo die gaat! 2 maart: AFC D10 - Voorland D5 3 - 0 Een scheepvaartterm als titel als hommage aan Nick's opa die daarvoor zelf vandaag vroegtijdig moest afhaken om de naamgeving van diens boot mee te maken. En zeer toe passelijk, want zoals het gaat, gaat het goed! Of we kampioen gaan worden gaat helemaal aan onszelf liggen, want we hebben nu alles stevig in eigen hand. Houten die het seizoen zeer goed waren begonnen hebben na het verlies tegen ons dat ook nog eens tegen Voorland en Ajax gedaan en zijn eigenlijk uitgeschakeld voor de titel. Dus twee concur renten uit A'dam Oost over die we beide deze weken thuis gaan ontvangen. Wij hebben minder verliespunten en minder wedstrijden, dus kun je dit laten lopen De overige clubs in deze competitie zijn geen serieuze tegenstanders zo is gebleken. Maar dat kun nen we nu allemaal schrijven, vanochtend was dat natuurlijk nog lang niet zeker. Bijna al onze aanvallers waren afgelopen week ziek en konden niet trainen. Voor de zekerheid dit keer dan maar Kay uit de D3 gevraagd om op de reservebank plaats te nemen. Hoewel de eerste helft best nog beter had gekund stond er een zeer gemotiveerd team. Beetje slimmer en een beetje geluk en de wedstrijd was al in de rust beslist, nu dus niet, toen stond het nog 0-0. Maar we waren wel duidelijk de betere ploeg, een kansje weggeven, er zeker 5 a 6 zelf gehad. De verdediging stond als een huis, David schakelde hun linkerspits volledig uit, Daan in de eerste helft, en Joey in de tweede, deden hetzelfde met de rechter spits. Mitchell en Victor beheersten het midden van de defensie volledig. Met daar voor de altijd strijdende Thomas, Nick en Rick waarvan de laatste ons meteen na rust 10

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 10