Bestuurs mededeling Zwarte lijst Ledenlijst AFCVBie"- zonderheden Onze le penningmeester Bob Neseker heeft met ingang van heden een nieuw adres te weten: Naarderstraat 25 A 1251 AZ LAREN Onderstaande leden kunnen nog steeds niet worden opgesteld omdat zij contribu tie, boete en/of toeslag nog steeds niet hebben betaald. Vollid Banham S.P. Benninga D.C. (toeslag) Boadu K.L. Calker H.J.J.van Cyclik Y. Drenth H.B. (restant) Driessen R. Dury B. Frauenfelder M. Hoek R.v.d. (3551) Hoek R.T.J.W.v.d. (4190) Hof P. Hond M.D.de (toeslag) Hoogenes M. (nieuw lid) Hoorn R.E. boetes vorig seizoen) Jansen H.E. Kieft W. Koop T. Lesteluhu C.R. Lier E.van Lobatto M. (6066) Meijel N.P.M.van Munsterman S.M. (alleen nog boetes vorig seizoen) Pekel D. Rengers E. (restant) Ruis R. (6633) Rusticus E. (restant) Sjiew-A-Joen M. toeslag vorig seizoen) Sobchinskiy O. Spalberg J. (nieuw lid) Steenbrink R. Strijker J.P. Swart D. Top T. Verhagen H. (toeslag) Vermeulen I.E. Jong Senior Ascension D. (nieuw lid) Babel S.V. Banovic I. (nieuw lid) Bennet P. (nieuw lid) Biezen D.J. BurbidgeP.G. (2 seizoenen Chadli B. Darnoud R. boetes vorig seizoen) Dibi A. (nieuw lid) Ebels P.D.M. Feen C.Z.v.d. George R.K. boetes vorig seizoen) George R. (nieuw lid) GoedhartL.F. Jaddoe J.K. (restant) Mohammad M. Moi-Thuk Shung G. Moreno M.A.D. Oudeweetering M.v.d. Papaseit Vails A. Tosch P. Jeugd A, B en C junioren Abbenhues T. AkhamraneT. (restant) Amhouch B. Brown S.J. boetes vorig seizoen) Burke A.S. toeslag vorig seizoen) Eckhart R.F. Eyarman K. Haven D.H. Herman E. Hirschfeld G.L. (toeslag) Kloosterman R. Koswal A. Linger D. Lodik H. toeslag vorig seizoen) Maduro K. boetes vorig seizoen) Meuleman S.W. Noter P.R.de (nieuw lid) Oosterbroek F.L. (nieuw lid) Pique S.H. Richardson E.A. (restant boetes vorig seizoen) Rochat G. Vugt K.van Jeugd D, E en F pupillen Afzal S. Burke D. (nieuw lid) Fellinga R.W. FerwerdaD.B. Galavazi P. Kok S.L.S. Oude M.A.de (toeslag) Solarte S. (nieuw lid) Zwart A.M. De contributies (exclusief entree en evt. overschrijving) luiden thans als volgt: Vollid 279,07 60+ 149,75 Jong senior €231,43 Jeugdlid €215,55 Kandidaat Lid/Donateur: D R de Vries, don, 06-12-1954, Gerrit van der Veenstraat 24, 1077 ED Amsterdam, 6628628, lidnr 9781 J Strijder, jun, 09-07-1990, Hogewerf 157, 1082 NC Amsterdam, 6465642, lidnr. 6706. Aanvulling op Kandidaat Lid/Donateur uit Schakel 12: J M Snoek (don) heeft lidnr. 9779, J J van Borssum Waalkes heeft lidnr. 9780 Bedankt als lid/donateur: P D M Ebels (6266) Adres wijzigingen: R Lam (9773), D Lam (5765), T Lam (5998), J M Coenenstraat 42, 1077 BA Amsterdam, 020-6628038. S Monpellier, jun, Anfieldroad 200, 1098 WD Amsterdam, 020-6758347, lidnr 5770 W Huig, sen, Willem de Zwijgerlaan 65m, 1056 JG Amsterdam, lidnr. 5871. KNVB Nummers: M C J Schouten (6652) FYXD76Z, K Kuz- manic (6705) FZWM16W. Mutatie donateur naar werkend lid: L Bianchi (9723), sen, wordt lidnr. 4950. Tijdens het Jaardiner van 18 januari jl. werd door de heer Jan Stoutenbeek, projectleider van het bureau Zuidas, een toelichting gege ven over de binnenkort te starten werkzaam heden met betrekking tot de realisering van ons nieuwe complex. Zoals bekend voeren voorzitter Dick van der Klaauw en pen ningmeester Bob Neseker de besprekingen met de gemeente Amsterdam, waarbij zij worden bijgestaan door ons lid Ron Vos kamp. Uiteraard zal het bestuur U de ko mende maanden op de hoogte houden over nieuwe ontwikkelingen. Mevrouw Yvonne Steeman, die op zaterdag optreedt als gastvrouw namens onze vereni ging voor de ontvangst van de op bezoek komende clubs en de scheidsrechters, ver bleef een aantal dagen in het ziekenhuis voor het ondergaan van een medische behande ling. Afgelopen zaterdagmorgen was zij al weer present om haar taak te vervullen. Namens de AFC wensen wij haar een spoe dig herstel. In verband met de Olympische Winter spelen in Salt Lake City zijn er deze weken veel extra uitzendingen met het laatste Olympische sportnieuws. Gedurende deze spelen kunt U iedere dag in de vroege mor gen van 7.00-9.30 uur op Nederland 2 kijken naar een programma met de naam "Olympisch Ontbijt". In dit programma wordt met sporters, politici en andere gasten teruggeblikt op sportieve hoogtepunten van de vorige avond en nacht. Deze uitzending wordt gepresenteerd door ons lid van ver dienste Jack van Gelder, die zoals bekend bij zijn presentaties op de televisie geregeld laat weten dat AFC zijn club is. Ook in Het Parool van zaterdag 16 februari jl. wordt aandacht besteed aan bovengenoemde och tenduitzending gedurende de Winterspelen. In de wekelijkse bijdrage met de naam Op de Klapstoel wordt dit keer Jack uitvoerig geïnterviewd. In de antwoorden komt ook hier de naam van onze AFC veel voor. Als U deze zaterdagkrant nog niet heeft wegge gooid, raad ik U aan dit artikel te lezen, waarin ook uitvoerig aandacht wordt gege ven aan ons ruim 3 jaar geleden overleden erelid Sal van Gelder. In de Telegraaf van 11 februari jl. zag ik een foto bij een artikel over de nieuwe televisie serie Costa, waarvan de voorbereidingen in volle gang zijn. Op de foto en in het artikel werd bij de presentatie van deze nieuwe serie, welke in het najaar op de televisie zal worden uitgezonden, ons lid Michiel Huis man getoond en genoemd. Michiel speelde ook een rol in de bioscoopversie van Costa. U ziet het weer beste lezers, AFC'ers kom je overal tegen. AFC-Ridder George Horn moest bij het Jaardiner op 18 januari jl. verstek laten gaan in verband met een kort verblijf in het zie kenhuis voor het ondergaan van een medi sche behandeling. Inmiddels mocht ik hem al weer ontmoeten op de recente bijeenkomst van de Sociëteit van het Olympisch Stadion en verkeert hij weer in een goede gezond heid. Mevrouw Connie Hermens-Verhelst, we duwe van ons overleden erelid en oud voorzitter Dio Hermens, is opgenomen in 3

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 3