mat
i,,-u a
f& Cl
teren, Hylke Krikke, Paul Overste, Jimmy
Schokker, Donald van de Veen, Floris Wa
genaar, Thomas Weijl.
Leider: Willem van Beek, 020-6763404,
John van Kesteren, 020-4537273/06-
51456791
B4
Hyatt Baker, Darshan Brassinga, Nicky Gui-
jarro, Tommy van Kampen, Marijn ten
Kroode, Thomas de Leth, Chiel Rouwendaal,
Youssef Saigh, Istwan Schiering, Erik Ver
hagen, Soufian Attobi, Manus Polling, Ben
Leenhouts, Christian van Westerloo.
Leider: Klaas de Leth,020-6629585/06-
15536844, Bas Polling, 020-6796288/06-
23752328
Contact opnemen met de jeugdcommissie:
Ruben Zwart en Ashar Medina.
B5
Koen Bos, Daniel Dresden, Olaf den Har-
tigh, Sjors Kaaks, Liran Kroonenberg, Tom
my Markus, Olivier Masson, Flip Nieuwen-
huys, Benno Nihom, Alexander Peters,
Christian Roos, Seth van Straten, Teun van
Waesberge, Geza Weisz, Ruben van der
Woude.
Leider: Roy van Straten, 020-6429168
B6
Tycho Erdman, Vincent Heit, Rik van der
Hoven, Cilian King, Floris Kloes, Jonathan
de Lieme, Lucas Jonker, Kevin Read, Stijn
Reurs, Jesse Rommerts, Jeffrey Schaap,
Victor Versteegh, Robbin Wielinga, Che-
mano Marttherus
Leider: Wim Meuleman, Kees van der Ho
ven, 020-6732030/020-6702996
C-junioren contactpersoon:
John Parsser 020-6440029/06-21288705
Selectie Cl
Jeroen Acda, Raymond Alexander, Thomas
Bleker, Brice de Groot, Allon Cohen, Ben
Ebu-Mordi, Tyrone de Groot, Danny Hijze-
lendoorn, Lamin Jaiteh, Khalid Aulad el
Faddil, Wouter Kloes, Joey van Leijenhorst,
Marouane Malouk, Joppe Out, Norbey
Siepman, Sieuwerd Teerink.
Contactpersoon: Rinus van Leijenhorst 06-
53925408
Selectie C2
Aswad Agard, Sam Bakker, Toninho Ber-
kleef, Tim Croke, Xaverio Esajas, Bandy
Jacobs, Toni Korsten, Gideon Muller, Jesse
Saastamoinen, Jeffry Sam-Sin, Joey Singels,
Orville Struiken, Tjerk Veltman, David
Weinstein, Boyd Zandwijken.
Leider: Peter Buys, 020-6150884/06-
55195650
C3
Mordechai Biallosterski, Jim Brakel, Tino
de Bruyn, Joost Delsing, Merijn Halsema,
David Langenberg, Tim Leeman, Jasper
Pelsma, Kenneth Provacia, Peter Lek, Ro
nald Pieters, Lee Sieradzki, Jeroen Smits,
David van Tiel, Nils van Lingen.
Leider: Boy Smits 06-18163321, Ruud de
Bruyn 06-55195650
C4
Danny Bekker, Daan Delsing, Felix van Es,
Mike Hollander, Jard Schuit, Thomas Meij-
aard, Philip Meyer, Wim Ostendorf, Michael
Parsser, Yarin Ploum, Orgin Senel, Peter
Verhagen, Cees Willems.
Leider: John Parsser 020-6440029, Eddy
Meijer
C5
Thomas Abeln, Darryl Bartens, Andreas
Ewart, Jurdao de Fretes, Laurens Gijsen,
Jack Huiman, Oscar Kemps, Marc Pullens,
Thomas Opdam, Victor Schiering, Steven
Rubinstein, Alex van Stokkum, Elbert Wal
ler, Thomas Wissink, Carl Wobma.
Leider: Erik Wobma 020-4635126 06-
24906840, Ton Pullens 6769759 06-
15227350
C6
Youri Bottse, Diego Caeiro, Johan Castillio,
Issam Darib, Julian Kuin, Anthony de
Leeuw, Olivier Lodder, Charley van der
Meijden, Nittin Pabbi, Mitchell Ramsahai,
Demy Schoute, Joakim Smit, Thomas Wie-
wel, Gilles van Kesteren
Leider: Nol de Leeuw 020-6445462, John
van Kesteren, 020-4537273/06-51456791
C7
Wieger d' Arnaud Gerkens, Thomas Born,
Gianni Termaaten, Ferdinand Grapperhaus,
Boris Guntenaar, Jordan Hagenbeek Philip
Hes, Kees van Nieuwkerk, Alexander van
Leeuwen, Luca Cueni, (Jacob Nijsen), Milan
Ramer, Ricardo Lek, Ruben Rouwendaal,
Brett Schiebergen, Lorian Rotstein.
Leider: Tom Schiebergen, 020-4535000,
Rotstein 020-6460964, Rouwendaal 020-
6628884
D-pupillen contactpersoon:
Roy Halsema, 020-6710655/06-51408423
Selectie Dl
Jassir Bounnaanaa, Joop Canes, Herman
Duba Moran, Hatim El-Abbassi, Jeroen Hal
sema, Rik Jongeneelen, Myron de Klerk,
Daryl van Mieghem, Owuraku Asante, Ca
naille Pietrzak, Chevello de Rijp, Robin
Telkamp, Fabian Wells, Milan de Wijs.
Leider: Bas Polling, 020-6796288/06-
23752328, Derrick Grot, 06-24731949
Selectie D2
Sean Bains, Max Dekker, Charles Gyasi,
Bob Hamersma, Floris Heyne, Mitchell
Hulsthoff Jordi Inden, Elja Klein Essink
Benjamin Kool, Daniel de Leau, Danny
Mol, Bart Sandberg, Jonathan Tugendhaft.
Leider: Hugo Hoogeveen 06-20334962, Ed
de Leau, 020-6266694
Selectie D3
Felix Admiraal, Kay Bottse, Dominic Grot,
Raffy Koopmans, Tom van der Meer, Dirk
de Meijer, Yanick Meyer, Robert Jan Mo
lenaar, Tim Noordraven Ercin Senel,
Maxim Singels, Vincent Weijl, Robert
Wevers.
Leider: Bernard Koopmans, 06-51507191
D4
Patrick den Boer, Pieter Fritschy, Tim van
Galen, Willem Klinkenberg, Ruben Moses,
Alexander van Os, Alexander Roos, Tom
Sijtsma, Geert Streur, Bart Vromans,
Xander Waller, Joren Wiewei, Ikalev Yildiz.
Leider: Rob Vromans, 06-51455020
D5
Arne Bartelsman, Robin Buning, Tim David
son, Edmar Dermijn, Fedor de Fretes, Nicky
Heeremans, Raoul Kan-Me, Dani Korsten,
Gautam Kumar, Abel Malschaert, Sam
Massar, Marcus de Oude, Justin Spork-
slede,Majid Faiz.
Leider: Berney Frankfort 020-6001175/
0624205709, Michael Sporkslede, 020-
6434248
D6
Christian Baker, Martin Bishoff, Steven Bos,
Darryl Bruster, Varen van den Ende, Joost
Huisman, Daniel Juliard, Pieter Lubbers,
Jeroen Melsen, Dylan Price, Abe Scholte,
Wout van der Veer, Don Yoon-Ju, Yoris de
Wit.
Leider: Jaap van der Veer 020-6769552, Erik
Bos 020-6275589
D7
Casper Brakel, Jonas Cueni, Patrick Ebu-
Mordi, Ernst Gerolt, Jascha Hausel, Emmet
King, Max Magielsen, Victor Rooze, Kasper
van Veen, Henk Fakkeldij, Thijs Vernooy,
Lars Steunebrink, Don Saarloos
Leider: Victor Haye, 020-6692878/06-
54653814, Tom Hausel 06-21255599
D8
Jason Abeln, Raoul Bohne, Baby Chatzilian-
tos, Sam Cohen, Jesse Hendriks, Julius van
't Hek, Alexander Hes, Merlijn Out, Max
Rooijens, Julian Schild, Tatcio Torcoli, Tim
van Wees, Maxim Lassaly.
Leider: Loudy Bohne, 020-6435280
D9
Philippe Avendano Vera, Midas Dujardin,
Thomas van Geuns, David Groenteman,
Daniel Herter, Benjamin de Lieme, Mare
Smits, Mark van Teunenbroek, Hein van der
Wall, Maxim Cohen, Mark van Wezel,
Michael Haven, Felix van Litsenburg
Leider: Paul Smits, 020-6244491
E-pupillen contactpersoon:
Frits Stoffels, 020-6640758
Attentie!! De leiders van de E en F pupillen
teams krijgen geen wedstrijdformulieren
meer en worden daarom verzocht de uitsla
gen van de uitwedstrijden op zaterdag door
te bellen naar de wedstrijdtafel tot 18.00 uur
tel. 020-6445575 of tot uiterlijk zondag
avond te bellen 06-14597578 c.q. te mailen
naar vsteeman@hotmail.com. Dit is ook van
toepassing als de wedstrijd is afgelast.
Selectie E-elftal, D10
Joey Andela, Rio Biltoo, Oessema Boukhari,
Nick van Dunné, Rick de Graaf, David de
Munnik, Victor Rekelhof, Randall Smit,
14