n a -v* C:' De jeugd krijgt de aandacht die het verdient De juiste club voor iedere voetbalvriend Met veel inzet gaan de AFC wedstrijden van start Vaak met mooi voetbal maar soms gaat het wat hard Dan ligt er een speler op het veld, te wachten tot de leider zich heeft gemeld Maar zonder waterzak kan hij niets beginnen en met een speler minder is het moeilijk winnen Een waterzak en wonderspons heeft ieder team wel eens nodig en een goede drinkfles is ook niet overbodig De Sint hoopt wel dat weinig spelers zich zullen bezeren maar als het een keer zo is dan hoef je niet meer te creperen en zal je de waterzak met de wonderspons gaan waarderen Veel voetbal plezier, Sint Pieten AFC Fl is een team van stuk voor stuk een getalenteerde speler en is zo sterk als de som van de gemene deler Op doel staat elke keer een ander om beurt zodat niet steeds elke week dezelfde treurt Van deze zet wordt elke speler sterker qua tactiek en bereiken zij als veldspeler elke week hun piek Het team is nu zo goed op elkaar ingespeeld zodat het spel de supporter langs de kant nimmer verveelt Zij staan in de competitie aan kop op dit moment en gedragen zich werkelijk als een echte vent Met het tonen van de goede wil elke week maar weer worden zij kampioen, daar komt het op neer De sint en piet zijn dan ook zeer verheugd Kampioen willen worden dat doet ons deugd Sint en Piet De Sint en Piet zaten vaak te denken, wat zij de F2 nu eens zullen gaan schenken. Trainen doen zij vaak, en dat valt nog steeds bij deze jongens in de smaak. Scoren en pasen op het veld, zal later misschien wel lijden tot veel geld Dit is zeker niet van groot belang, maar voor het plezier en de goede prestatie, doen wij het voor het team belang. Piet keek eens door de schoorsteen en dacht heeft de F2 nu negen punten of geen Hij wist nu ook wat hij de F2 zal geven, iets waar ze samen veel plezier aan zullen beleven. Veel punten op komst, brengt ze dan misschien wel naar DE TOEKOMST!! Sint en Piet willen jullie voor die mooie toe komst veel doelpunten en plezier schenken, en dan blijven wij het hele jaar aan jullie denken. Groeten Sint en PIET F3 Vorig jaar als lid gestart bij AFC Speelden allemaal in de Champions League mee Opgesteld in een ander clubteam Dat had AFC goed gezien Er werd tegen elkaar gespeeld De rollen waren snel verdeeld Leuke voetballers, inderdaad Een team van deze jongens als resultaat Kappen, draaien, ballen koppen Doorgaan daar, waar andere stoppen Mannen met enig talent Aan verliezen niet gewend Winst in een toernooi was er al snel Dus de echte competitie kon wel Nerveus, maar vol goede moed Niets wees op enig tegenspoed Door de KNVB verkeerd ingedeeld Wedstrijden in de hoogste klasse gespeeld Deze verkeerde indeling maakte voetbal een ware marteling Telkenmale ging de F3 Bij de tegenstander over de knie Gelukkig nu in de goede poule Het kampioenschap weer als doel Aart Delsing kan je niet passeren Wil zijn tegenstander een lesje leren Bart Wisman blijft altijd goed op het spel letten Is op iedere plaats in te zetten Carlo Teixeira, altijd met veel inzet Heeft het team al vaak gered David van Paridon, een complete speler In de rol van spelverdeler Ethan Spanjaard, de jongste van het stel Voor de tegenstander veel te snel Jonathan Weinstein draagt zijn steentje bij verdedigt goed en laat geen tegenstander vrij Mickey van der Hart kan heel hard schieten Ook op doel is van hem te genieten Mitchell Harig, scoort met regelmaat Laat zien dat hij graag in de voorhoede staat Nick Frese, op een overwinning zeer gericht Speelt fanatiek met veel overzicht Laten jullie dit het verdere seizoen ook zien dan krijgen jullie allemaal een tien Vergeten jullie de belangrijkste regel niet Van jullie Leiderpiet Vooropstaat de spelvreugde bij het voetbal Naast de vriendschap in het elftal F5 Sinterklaas, ik, goede heer, kom naar AFC keer op keer. Vele jaren doe ik dat nu al, en wat is nu het geval, wederom zijn de F-jes van de partij, met de F5 dit jaar keurig op een rij. De F5, zo heb ik dit jaar gehoord, Is een team waar men zich nooit aan stoort. Voor hun trainers zijn ze een geluk, Elke woensdag aanwezig stuk voor stuk. Nooit hebben ze een grote mond, Gedreven spelen ze de bal snel rond. Dat zijn allemaal belangrijke zaken, Die Sint zeer gelukkig maken. Jullie moeten Sint wel beloven, iets harder naar de bal te lopen, even versnellen, wel samenspelen, en de taken goed verdelen. 11 Jullie vaders en moeders zijn altijd enthousi ast, Soms ook als de wedstrijd is afgelast. Ze zijn altijd bereid jullie leider te helpen, Dat wilde Sint toch even melden. Na een gewonnen wedstrijd worden jullie vaak verwend, Dat is Sint ook wel bekend. In de competitie doen jullie het heel goed, F5 jullie kunnen het, houd goede moed. Niet bang zijn, gewoon knallen, En houd vooral veel plezier in het ballen. Een laatste tip voor de F5 van mij, Vrijdagavond vroeg naar bed, daar blijft Sint bij. E5 Sint kreeg een tip, een nieuw fenomeen Hij stuurde zijn scouts op pad Op een groen veld liepen negen jongens En wakker was er niet één De coach stond te schreeuwen: Loop door met die bal, hij rolt toch niet vanzelf? Het is geen tv, je doet hier zelf mee Nu is het geen tijd om te geeuwen Wat hebben die jongens, vroegen de scouts Gaan ze op tijd naar bed? Dit zijn niet die all stars waar Sint over hoorde Wij ruiken hier toch iets stouts O nee, zei de coach, dit is ons geheim Zo gaat het hier elke week Eerst komen ze achter, voordat ze weer weten Dat ze onverslaanbaar zijn En ja, hoor, zo ging het, het was niet gelo gen, De stoomtrein kwam weer op gang De beer was los, het hek van de dam De scouts sperden wijde ogen Boris en Jasper, ze sluiten de poort Geen aanvaller komt er meer langs Sil en Martijn, met techniek en venijn Die weten pas hoe het hoort Ruben en Sander, twee keepers die spelen Geen voetballer kan ze passeren Onder de lat of voor in het veld Ze weten het spel te verdelen Ruben en Timothy, snel op de flanken Die razen door elke linie Als ze eens missen, het doel niet zien staan Komt de tegenstander ze bedanken En als iemand struikelt, de bal onderschat Dan hoeven we niets te vrezen Daar loopt de spil die het elftal laat draaien Want Tijmen, die strijkt alles glad Met drie punten op zak gaat het team weer naar huis De knieën nog stijf van de modder Snel nog wat eten en dan in de auto Want douchen, dat vinden ze niet pluis

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 11