Verslagen I Vl.n.r. Yarin Ploum, Benno Nihom, Seth van Straten en Michael Parsser. 18 nov.: B 5 verliest van de overwinning Na de duidelijke overwinning op de BI van Sporting (in) Noord stond afgelopen zondag een lastiger klus op het programma: de B 1 van The Vicotory. Alleen die naam al! Heel slim had Seth hetzelfde shirt aangetrokken als de spelers uit Weesp. 'Rustig terugspelen jongens'. Omdat Sam de A 4 en Olaf de B 3 moesten laten juichen was er door coach Joop voor een geraffineerde aanpak gekozen met Liran, Koen en Daniel in de voorste linie. Al snel na het eerste fluitsignaal van de eminente scheidsrechter Kroonenberg werd duidelijk dat de ploegen elkaar niet veel ontliepen. AFC viel veel aan, maar ook Flip, Alexander, Ruben en libero Tommy hadden in achterhoede nogal wat werk. Doelpunten waren, zo leek het schaars. The Victory was met een knal op de lat dichtbij, en ook ook Teun had bij de start een mooie kans. Via Koen kon AFC toch met een 1-0 voorsprong rusten. Na rust met Geza en Christiaan in de ploeg werd het nog een pittig potje, maar voor AFC daarvan echt doordrongen was stond het al 1-3. Met captain Sjors en Olivier als aanjagers op het middenveld en enkele tactische wijzigingen werd het doel van The Victory onder druk gezet en met resultaat. Een vrije trap belandde op de lat en de terugspringende bal werd keurig 'binnen' gekopt. 2-3, zou het nog lukken? Nee dus, ondanks een paar aardige kansen. Pal voor tijd maakte The Victory z'n naam helemaal waar en was de B5 met 2-4 geklopt in een spannende wedstrijd, die leuk was om naar te kijken. MvdW 11 november: Oriënt Bl-AFC B6 3-8 Natuurlijk is het moeilijk om te winnen en als je je niet blijft inzetten voor het team dan zal je zelf ook niet winhen. Dat het voor de rust van 1-4 tot 3-4 komt is schandalig. De kleinste van ons kopt de bal in 0-1.Dat vraagt om een herhaling 0-2 Jesse en Floris doen de rest en dan is er (rust) met 3-4. Na de rust komt Cillian in de spits. Wat moet hij wel niet gedacht hebben? Zoveel kansen die hij miste, daar kon Jonathan ook wat van! Uiteindelijk maakte Cillian toch de eindstand 3-8. Mede door Floris en een eigen doel van de tegenstander. Aan het einde werd de wedstrijd onvrien delijker en belaagde de tegenpartij zelfs ouders van ons en de scheidsrechter. Nog bedankt Nick voor het vlaggen. Willem 18 november: AFC B6 - Buitenboys B5 Natuurlijk waren de verwachtingen hoog, dus drie verdedigers is genoeg. Jeffrey was helaas niet in vorm, het was dan ook een goede zet om Sven in de tweede helft in te zetten. Hij kon zelfs meespelen met de voorhoede. Sommige spelers weten nog steeds niet dat je speelt voor het team en niet voor je eigen plezier. Help elkaar en speel over. Als er iets is waar je je over ergert mail me: b_and_w@wxs.nl Nu het verslag van de wedstrijd, Victor spits 4 points Jesse rf 1 point Florin mm 1 point robin sm 2 points Dat het 3-3 stond bij de rust was een blamage, gelukkig werd het 8-3 Willem C2: Het Jesse gevoel. Een veelbelovend elftal, met veel leuke spelers. Er wordt leuk voetbal gespeeld. Scouts aan alle kanten van het veld. Het toeschouwers aantal neemt per wedstrijd toe. Het aantal punten inmiddels ook. Wat maakt dit elftal bijzonder? De trainer, de leider, de spelers of de ouders? Het geheel! Sowieso de spelers op én buiten het veld. De ouders buiten (gelukkig maar) het veld. Ouders en spelers staan voor elkaar, geen wanklank, geklaag of iemand iets mis gunnen. Het "Be Friends" belijden ze met hoofdletters. Zoals ik al zei, veel leuke en goede spelers. De één meer getalenteerd dan de ander. De één wel in het "districts", de ander niet. Even verbijten, maar kijk, de kinderen én de ouders gunnen het de ander. Nu dan, het antwoord op uw vraag, hoezo het "Jesse gevoel"? Voor de niet kenners, ik kan me hier overigens weinig bij voorstellen, Jesse speelt in de C2. Hij is kleiner dan de rest, heeft vorig seizoen veel blessures gehad, wordt, ongetwijfeld, gehaat door Zeeburgia en heeft het ook dit seizoen niet makkelijk. Wat ik al zei, klein, spelen in de hoofdklasse en tegenstanders die 1, 2 en af en toe 3 koppen groter zijn. Wederom voor de niet kenners, het is een bijtertje, hij blijft gaan en laat zich niet zomaar wegzetten. Kortom, hij staat er altijd, hoe klein ook. Ik hou nu op over klein. We gaan het nu over groots hebben. Jesse scoort tegen Turkiyemspor, de spelers én ouders gaan uit hun dak. Waarom????? Omdat hij het moeilijk heeft gehad, maar bovenal omdat Jesse één van hen is. Omdat een elftal uit meerdere spelers bestaat, die allemaal hun eigen inbreng hebben, maar even belangrijk zijn, met ook nog eens de juiste steun van de ouders aan de zijkant. Ik ben heel blij dit mee te mogen maken. Een supporter 18 november: Abcoude C2 - A.F.C. C3 Nadat de C3 vorige week op Goed Genoeg met 2-0 van Bloemendaal Cl had gewonnen, moesten de jongens vandaag voor hun vierde wedstrijd in hun nieuwe klasse naar het tweede C-team van Abcoude. Voor het krie ken van de dag werd er verzameld op de Boelelaan om op tijd aanwezig te kunnen zijn voor deze wel op een zéér vroeg tijdstip geplande wedstrijd. Weinig verkeer op de route gaf ons ruim de tijd om met een goede warming-up aan deze wedstrijd te kunnen beginnen, zodat zowel geest als spier klaar zouden zijn voor deze belangrijkere wed strijd. Abcoude stond namelijk achter O.S.V.-C1 op een tweede plaats en een goed resultaat tegen deze jongens zou kunnen betekenen dat we wellicht een rol van bete kenis gaan spelen in het verdere verloop van de competitie dit seizoen. Direct vanaf het begin leek het erop of de C3 in alle vormen van snelheid werd overklast. Abcoude was net iets sneller met passen, met vrijlopen zonder bal en combineren, wat regelmatig resulteerde in gevaarlijke uitbraken. Geluk kig stond daar dan altijd nog onze verdedi gende muur van Jim, Tim, David, Lee en Ronald, die er voor zorgde dat de bal uitein delijk niet achter Tino kon verdwijnen. Na een kwartier leek het erop dat de jongens het wel welletjes hadden gevonden, want de C3 wist steeds meer deze vervaarlijke uitvallen te onderscheppen en vergaten niet om voor zichzelf daarbij ook een aantal kansen te creëren. Slechts de afwerking liet regelmatig te wensen over. Soms leek dit aan het door de scheidsrechter toegestane harde ingrijpen van de Abcouder verdediging te liggen, maar

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 15