Zondag A Zondag B Afschrijven bij Cocky van Duyvenbode op donderdagavond!!! 020-6423087 of Wim Crouwel 020-6440335, Marcel Koster 020- 4417671 Zondag 1 Zo 25.11.2001: WV/HEDW 1 - AFC Zon 1 (beker), 14.30 uur. Scheids: Hr A Langeberg. Zo 02.12.2001: AFC Zon 1 - Soest 1, 14.30 uur. Scheids: L.E.M.Eckhardt, Assistenten: J.F. van Schooneveld M Spaans. Leider: Frank Keijzer, verzorger: Ko Grosze Nipper, trainer: Ton Du Chatinier, kleding: Barry vd Glas. Selectie: Peter de Waal, Erwin Smit, Hans Geerlings, Daniel van Meer, Robert Gehring, Mohad Zaoudi, Eshwin de Bruyn, Uli Landvreugd, Liam Westerveld, Maarten Stekelenburg, Dennis Purperhart, Marco van Galen, Joey Esiony, Edwin van Holten, Jerryl Tjon-En-Fa, Rivelino Sleur, Said Mouame, Stefan Sander, Ronald vd Meent, Claudio Rizzuni, Jasper de Reus, Menno van Appelen, Martin Wolfswinkel. Zondag 2 Zo 25.11.2001: Ripperda 2 - AFC Zon 2 (beker), 12.00 uur. Scheids: R.S.Wouda. Zo 02.12.2001: Soest 2 - AFC Zon 2, 10.30 uur. Scheids: O de Hoog. Grensrechter Hans Erik Muller, verzorger Frank Tilmans, trainer Dirk Spits, elftalleider Derk Grot, Comm. A: Lex Koekoek. Selectie: Delano Biezen, Alaya v Empel, Nickey van Kampen, Tjebbe Krot, Thijs Out, Arno Tijssen, Hugo Hoogeveen, Reinald George, Roberto George, Pierre Tosch, Kevin van 't Wout, Djuric Ascension, Hendrik Jan vd Giessen, Zjelko Rumora, A Dibi, Luciano Goedhart, Jermaine Moi-Tuck Chung. Zondag 3 Zo 25.11.2001: Uitgeest 3 - AFC Zon 3, 11.00 uur Scheids: J.P.Kaandorp. Zo 02.12.2001: Voorland 2 - AFC Zon 3, 11.30 uur. Scheids: H Staub. Trainer Martin Verburg, Leider: Rob Ruis, Grensrechter/verzorger: Mark Janssen, Comm. A: A Wijnand Selektie: Laurens Boadu, Rogier de Boer, Elja Rengers, Micha vd Oudeweetering, Jasper Wegman, Gilbert Ruis, Marius Backx, Raymond Pekel, Michael Hoed, Michiel Reddering, Ruben Esteban, Jordi Diepeveen, Jurgen Spalburg, Reinier Meyer, Karei v. d. Vugt. B-Commissie De B-Commissie voor het seizoen 2001/2002 is als volgt samengesteld; Frans Jüch (voorzitter, coördinatie AFC 4, 5, 8): 020 6415902 Roel Berghuis (coördinatie AFC 6, 7, 9): 06- 10218064 Jeroen Hilbrink (coördinatie AFC 10, 11, 12,13): 06 26158998. Trainingen Iedere maandagavond v.a. 19:30 uur voor alle zaterdag en zondag recreatieteams teams o.l.v. Dick Bakker. Iedere woensdagavond v.a. 19:30 uur voor zondag 5 t/m 13 o.l.v. Dick Bakker. Iedere donderdagavond v.a. 19:30 uur voor zondag 4 (en 5) o.l.v. Michael Aarts. Teamindeling Alle teams/aanvoerders zijn zelf verantwoordelijk voor de opkomst en vervangingen bij afwezigheid. Spelers die geen lid zijn en/of een contributieschuld hebben zijn niet vermeld en dus niet speelgerechtigd. Verzamelen bij uitwedstrijden Het is een goede gewoonte een uur voor aanvang van de uitwedstrijd op AFC te verzamelen voor gezamenlijk vertrek naar de tegenstander. Zie voor de adressen de rubriek .Ligging Terreinen'. Afgelastingen Bel voor de terreingesteldheid op AFC: 020- 6444350. Advies bij uitwedstrijden: bel de betreffende vereniging. Verslagen Sporting Martinus 10 - AFC 12 Ondanks het zeer miezerige weer was er onder de vele aanwezige leden van AFC 12 een bijzonder goed humeur te bespeuren. De euforie na de vorige week op de mat gelegde demonstratie was bij lange na nog niet uitgewerkt. Iedereen wilde erbij zijn om een definitief gat te slaan met de nummer laatst (wat lekker om dat te schrijven over een ander team!) van onze poule. Als je wint heb je vrienden, dat werk. Echter, Sporting Martinus had zich versterkt met enkele jonge honden, die normaliter ongetwijfeld op een hoger niveau acteren dan zondag. Men kende eikaars namen amper, en, belangrijker, als er na de wedstrijd niet door alle aanwezigen afgepilst wordt in de kantine (sorry voor het woord bestuur, maar het was nu eenmaal een kantine) dan is het duidelijk dat het team niet bij elkaar hoort. Lijkt ons. Vervolgens moest ook nog onze „kleine kapitein" na drie minuten met een zweepslag het veld af, en dan wordt het moeilijk om te winnen. Dat gebeurde dus ook niet. Het team moest door elkaar gegooid worden, waardoor de vaste lijnen van vorige week ver te zoeken waren. Pas na een kwartier was de wanorde weer enigszins hersteld. Het stond toen echter wel al 1-0. En zoals het bijna altijd gaat, onze aanvallen leverden niets op, een messcherpe counter van hun wel...2-0. Over de tweede helft kunnen we redelijk kort zijn, we hebben aardig gevoetbald, echter niet gescoord en de drie keer dat zij over de middenlijn kwamen, leverden allemaal doelpunten op. 5-0 dus, en dat valt rauw op het dak. We staan weer laatste. Is er dan helemaal geen goed nieuws? Jawel hoor: - het was weer erg gezellig in de kantine - we waren deze keer geen fl. 565,00 kwijt - Marcel heeft een leuk vriendinnetje Volgende week de koploper thuis om 11.30 uur, op naar de een na laatste plek! Marcel sterkte en Nico mucho placer! Onno van Grondelle 18 november: AFC 12 - Swift 6 De lange gang naar het voetbalveld.... Eigenlijk heb je al verloren als je aan het einde van de gang moet omkleden tegenover de openstaande deur van de tegenstander Swift 6. De koploper. Had ik maar mijn vieze onderbroek en mijn t-shirt met gele oksels aangedaan dan waren ze op hun manier wel onder de indruk. Nee, mijn wolford sokken werden gedrapeerd over de lege kratten en mijn schoenen stonden op dezelfde gang te wachten alsof ze gepoetst moesten worden door de dienstdoende roomservice. Als een stel kermisklanten trokken we ons tenue aan, klaar voor de voorstelling. We waren de clown van het moment. Zo snel waren wij nog nooit omgekleed, voor een normaal sociaal gesprek in de kleedkamer was geen tijd. Zo snel mogelijk de vernedering verlaten en de ruimte van het veld opzoeken. Warmlopen bij AFC 12 is net als broodjes bakken bij de slager, de één begint te schieten op doel, een ander springt alsof hij vlinders aan het vangen is en de meeste doen aan snelwandelen. Voor de strategische bespreking is iedereen moe. Strategie is er en die wordt niet uit de doeken gedaan. Het signaal en iedereen komt in beweging. Wat na enkele minuten opvalt bij Swift is dat de vrouw van de spits erg lijkt op de rechterverdediger en de vriendin van de doelman veel weg heeft van de linksback. Ja, zelfs de dochter van drie langs de lijn lijkt op de hele reservebank. Mijn god is dit een volwaardige tegenstander of is deze hele organisatie slachtoffer van inteelt? De naam Swift doet het ergste vermoeden. Stel je voor dat deze groep kampioen wordt. Een huldi ging waarop honderd klonen afkomen om hun helden te vieren die vanaf het balkon van de Kip caravan iedereen toezwaaien (of zien wij daar elf middelvingers?) Het Balkon van de caravan zal het wel begeven door het loodzware gewicht van gouden kettingen, ringen en aanstekers. Nee, nee AFC let op het spel. Het spel gaat goed, heel goed. De tegenstander wordt gek van zichzelf (vind ik niet zo raar als je met elkaar op 20 vierkante woont). Ze beginnen te schoppen. Heerlijk, een teken van onmacht en dat kunnen wij weten. De scheidsrechter is klein van stuk maar grootst van geest want hij geeft de Swift spits een gele kaart. Niet voor schop pen. Nee, voor praten. Praten? Volgens mij geeft de scheidsrechter deze jongeman een kaart omdat hij hem niet kan verstaan. 0-0 de rust in. Ik word gewisseld. Wat is amusanter het spel of de aanhang van Swift? Ik weet het nu, maandagavond nog steeds niet. Het spel gaat gelijk op tussen de hekkensluiter en de koploper. Maar dan ontpopt bij de tegen stander Kabouter Plop zich als een geduchte invaller. Met zijn knapzakje loopt hij de hele verdediging aan gort en schiet met zijn kleine schoentje een prachtig doelpunt. 0-1! Rust houden denken wij, vooral het systeem (Bol- tini) blijven spelen. Maar daar is hij weer. 13

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 13