In Memoriam AFC's"Bie"- zonderheden Bestuurs mededeling Ledenlijst Wintertijd Routebeschrijving naar Elinkwijk Nieuw(s) op AFC's website PSL*».»t*ïfcwv*. (r m r. Sleutels parkeerterrein Vanaf maandagavond 22 oktober liggen de nieuwe sleutels voor ons parkeerterrein bij onze administrateur Jaap Draisma voor u klaar. Tegen inlevering van uw oude sleutel ontvangt u een nieuw exemplaar. Denkt u in aanmerking te komen voor een sleutel, neemt u dan contact op met 2e penningmeester Edwin Geluk. Contributies Het gaat goed met de contributies. Op moment van schrijven (21 oktober) hebben 1245 leden en donateurs aan hun ver plichting voldaan. Maar toch ook zo'n 350 nog niet! De acceptgiro's met toeslag van f 75,= zijn in de maak en worden binnenkort verstuurd aan die leden die nog niet betaald hebben. Dus als u snel bent Edwin Geluk Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer Frans Willem Heineman in leven lid van de vereniging, AFC-Ridder alsmede lid van de Zilveren Ploeg. Namens de A.F.C. betuigen wij onze oprech te deelneming aan de naaste familie. Dick van der Klaauw - voorzitter Kees Gehring - secretaris Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer Wouter Herman Ernst Posthuma in leven ondersteunend lid van onze vereniging. Namens de A.F.C. betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Dick van der Klaauw - voorzitter Kees Gehring - secretaris IN MEMORIAM FRANS HEINEMAN Op 7 oktober jl. overleed na een liefdevolle verzorging in het verpleeghuis Groenelaan ons lid Frans Heineman op de leeftijd van 81 jaar. Frans werd in 1933 als jongen van 12 jaar lid van onze vereniging en speelde in de hoogste teams van de toenmalige Aspiranten en Junioren. Na de overgang naar de senioren behoorde Frans tot de selectie van de hogere elftallen en was hij jarenlang een vaste keus voor het 2e elftal en incidenteel een wedstrijd in ons vlaggenschip. In de latere jaren na zijn terugkeer uit het Midden Oosten werd Frans gevraagd om lid te worden van de Elftalcommissie A, om daar samen te werken met Cor Kerker en Ton van der Valk Sr. Daarnaast werd op de zaterdagmiddag nog gevoetbald om zijn conditie op peil te houden. Toen in 1990 de Amsterdamse Tennis Club werd opgericht werd Frans uiteraard lid welke beslissing belangrijk voor zijn verdere leven zou worden. Bij deze dochtervereniging van de AFC ontmoette Frans zijn nieuwe levenspartner Jules voor de rest van zijn leven, een partner die tot het einde van Frans zijn leven een fantastische vrouw zou zijn. Vele AFCers bewaren aangename en prettige herinneringen aan Frans. Namens de AFC wensen wij Jules de kracht om het heengaan van haar man te kunnen verwerken. Johan de Bie Bedankt als lid/donateur: A Fiege (6146), N.A.Kronenburg (4810), Weer opvoeren als lid/donateur: P.M.Akkurt, Jong-Sen, 10-02-1981, Boris Paternakstraat 1991, 1102 TC Amsterdam, 020-6994568, lidnr. 5481 J van der Hamsvoort, Sen, 05-10-1972, Paardenstraat 13"1017 CX Amsterdam, 020-7779140, lidnr. 4936. Adreswijzigingen: M vd Valk, Sen, Herensingel 93, 1382 VN Weesp, 0294-481554, lidnr. 6582 G Partinama, Sen, Nieuwendag 29, 1621 AR Hoorn, lidnr. 5069. KNVB Nummers: M Wolfswinkel (6660): CGNZ19R, I Banovic (6656): FZBC51C, T.T.Dekker (6657): BLXD36W, LET OP: Zondagnacht om 02.00 uur gaat de wintertijd in. Dit betekent dat de klok dan één uur vooruit gezet wordt en het dus 03.00 uur is. Zet zaterdagavond (of zondagnacht, als je het laat maakt) je wekker 1 uur vooruit en kom dus niet te Iaat voor je wedstrijd. Sportpark Elinkwijk, Theo Thijssenplein, Utrecht (Zuilen), tel. 030-2440448. A2 richting Utrecht, afslag Ring Utrecht (Noord) Maarssen/Vleuten/Lage Wijde (afrit 6 N230). Bij eind van deze afslag bij stoplichten linksaf N230). Vervolgens afslag Maarssen-Dorp/ Oud Zuilen/ Straatweg/ Zuilen (=2e afslag) volgen. Aan het eind van deze afslag bij stoplichten rechtsaf richting Straatweg/ Oud Zuilen/ Zui len. Na stoplichten en een bocht naar links le weg rechts nemen. Vervolgens weer lc weg rechts en u bevindt zich op het Theo Thijssenplein. Kijk eens bij je elftal/team op onze website onder 'teams' of jullie foto al geplaatst is. Zo ja, geef dan eens de namen door zodat deze onder de foto gezet kunnen worden. Deze sturen naar hanselias@wxs.nl In de sportbijlage van de Telegraaf las ik een artikel over ons lid en oud- eerste-elftalspeler Thomas Rongen. Thomas won de meeste wedstrijden van alle coaches in de Major League Soccer in de USA en is tot 31 december a s. nog coach bij DC United, doch zal ongetwijfeld daarna weer als coach meedraaien in de top van het voetbal in de USA. Namens de AFC wensen wij hem daarbij veel succes. Vele AFCers beoefenen de sport golf en zijn lid van een grote verscheidenheid aan vere nigingen. Recent behaalden Peter van den Dungen Sr. en Peter Brans op de golf-baan van Sloten de eerste prijs in het zgn. Mossel- toernooi. Namens de AFC onze welgemeen de gelukwensen. Zoals bekend bij velen geeft de sportbijlage van de Telegraaf op de maandagmorgen uitgebreide informatie over het amateurvoetbal. Maandag 15 oktober jl. was Ronald v.d. Meent wegens zijn goede prestaties opgenomen in het Metropoolsport Sterrenteam en werd er door André Sitek als vaste columnist een beoordeling gegeven over het elftal van de wedstrijd tegen de FC. Omniworld. Voor de AFC'ers een zeer interessante en gunstige beoordeling. Recent sprak ik met Wielke Fröhlich over haar ziekte en constateerde ik de positieve kracht van deze vrouw. Zij volgt de prestaties van de AFC nauwgezet en wordt tevens op de hoogte gehouden door Henny Somers. Zij stelt telefoontjes, post, bezoek of groeten via, via zeer op prijs en laat alle bekenden groeten. In het blad de Contractspeler (uitgave van de VVCS) van oktober ji. las ik een interview met onze eerste-elftalspeler Robert Gehring. Robert heeft voor zijn studie een scriptie geschreven over het transfersysteem, welke scriptie in zijn geheel terug te vinden is op www.vws.nl. onder het kopje Nieuw Transfersysteem. Het tweede nummer van het blad De Voetbal Amateur is verschenen en bevat wederom een uitgebreide informatie over het amateur voetbal en is speciaal gericht op de regio Groot Amsterdam. Naast alle bladen die al leen maar schrijven over het betaalde voetbal 3

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 3