Indeling teams weer vond hadden we aan ons zelf te dan ken, we lieten de teugels wat vieren wat re sulteerde in de 2-1. Op slag van rust had Myron de 3-1 wel op zijn voet, echter links is niet zijn sterkste been zo bleek. Gemotiveerd kwam de tegen stander uit de kleedkamer. Een spannende fase in de wedstrijd met soms wat rommelig voetbal brak aan, maar van beide kanten, werd met karakter gestreden om de bal. De wedstrijd kantelde na een prachtig doelpunt van Darryl die de bal koelbloedig en bekeken in een boog achter de verbaasde keeper schoot. Deze had teveel op een voorzet gere kend3-1. Het verzet was gebroken, vrij makkelijk werd het 4, ..5, (Myron) en zelfs nog 6-1 (Hatim). Zo bleef de dag net zo zon nig zoals hij begonnen was. Frans. P 6 oktober: SDW D2 - AFC D5 5 -2 De D5 moest zaterdag aantreden tegen het sterke SDW dat een aantal potige spelers in hun gelederen heeft. De spits en de laatste man waren ongeveer 1 meter 80 lang en de rest was bloed fanatiek. Dat waren onze jongens in de eerste helft niet. Waarschijnlijk geïmponeerd door al dat fysieke geweld, stonden de jongens bij rust met 4 - 1 achter. In de rust hebben we een goed gesprek gehad met z'n allen en hebben we gezegd dat er voor elke meter moest worden geknokt. De 2e helft gaf een heel ander beeld. De jongens werkten keihard en bewezen dat ze goed kunnen voetballen. Uit een vrije trap scoorden we 4-2, en de jongens gingen op jacht naar meer. We kregen kansen en de 4-3 hing in de lucht, maar wilde er niet in. SDW kwam er nog maar sporadisch uit, en zoals zo vaak viel het doelpunt aan de andere kant 5- 2. Als de D5 het kan opbrengen om 2 x 30 minuten te knokken, kunnen ze ook tegen fysiek sterkere tegenstanders een goede uitslag neerzetten. Maikel 13 oktober: AFC D5 - SDZ D2 10 - 1 De D5 blijft ook in de derde thuiswedstrijd ongeslagen! Na een goede begin periode liep de D5 uit naar 2-0. De jongens dachten dat ze er al waren en gingen slordig voetballen. De passes kwamen niet aan en er werd niet hard gewerkt. Gevolg was dat SDZ weer in de wedstrijd kwam. Door slecht dekken konden ze zo doorlopen naar het doel van Edmar en scoorden dan ook 2-1Na de rust gingen de jongens weer geconcentreerd aan het werk en al gauw kwam de doelpunten machine weer op gang. Uit mooie combinaties werden dito doelpunten gescoord. 10-1 werd het, waarvan Masiet er 5 heeft gescoord. Hiermee kwam het doelsaldo na 5 wedstrijden op 35 voor en 8 tegen. In de slotminuten was er een opstootje, waarbij ook een AFC'er voor 3 minuten uit het veld werd gestuurd. Jongens houd je alleen bezig met voetbal! Laatje niet intimideren door een tegenstander die gefrustreerd is geraakt omdat hij niet tegen zijn verlies kan. Gewoon niet reageren, loop weg en scoor een mooi doelpunt als antwoord. Maikel AFC E4: verslag Zwaluwentoernooi Het voetbalseizoen is al weer vijf wedstrijden oud als de E4 aantreedt voor het Zwaluwentoernooi. In de competitie is het onze helden niet slecht vergaan, en wordt met DWS om de eerste plek gestreden. Coach Frans is hard op weg om met bezieling en visie de talenten van de jonge honden te begeleiden naar goed, en vooral leuk voetbal. In de poule van het toernooi was voor de E4 echter een zware plaats weggelegd: tegen de selectieteams El, E2, en E3. Het werden dan ook lastige wedstrijden, en ondanks het goed partij geven van de E4 waren de tegenstanders net even een tikje beter. Toch hebben onze jongens weer flink laten zien dat ze prima kunnen voetballen, er werd goed overgespeeld waaruit soms fraai gescoord kon worden. De tegenstanders moesten flink uitpakken met soms wel heel fysiek voetbal om onze verdediging en aan val onder de duim te kunnen houden. Voor de coach was het een gouden kans om tussen wedstrijden door nog eens wat spelconcepten door te nemen, zeg maar on-line coaching, dus. Al met al een leuke, zonnige voetbaldag, helaas net niet bekroond met overwinnin gen. Rob Adams 13 oktober: Swift F2 - AFC F1 1-12 Of het nu het mooie weer was of onderschatting van de tegenstander maar bij aanvang waren onze boys nog niet echt wakker. Het begin toonde slordig, maar toch werd er in de le helft 3x gescoord. In de korte rust werd er even bijgepraat en dat resulteerde in de 2® helft tot aanmerkelijk beter voetbal. De posities werden weer ingenomen, de bal ging van links naar rechts en onze betere conditie werd uitgebuit. Maar liefst 9x werd het doel van Swift gevonden. In de laatste minuut mocht de tegenpartij nog een goaltje maken. Het blijft oppassen, geen kapsones krijgen, want de sterkere tegenstanders krijgen we nog. Nu zullen die het ook heel moeilijk krijgen met onze achterhoede, die ijzersterk is. Met name Paul afgewisseld door Avital als de twee "stofzuigers"zorgen ervoor dat de voorhoede onbezorgd kan aanvallen oftewel één of twee spelers voorin kunnen blijven hangen, want laten we eerlijk zijn in deze competitie bestaat de buitenspelregel nog niet. Als die zelfde voorhoede dan ook nog het systeem "jagen op de bal" hanteert komen vanzelf de kansen. Daarbij hebben we in ons team Faisal, die het bestaat uit de meest ingewikkelde spelsituaties als winnaar te voorschijn te komen en op rechts Fabian met een verwoestend schot. Ik noem nog één naam, Oger, moest "keepen"in de lc helft (we hebben nl. geen vaste keeper) maar was in de 2e helft de stuwende kracht op het middenveld, vandaar misschien de 9 goals? Ik kan nog veel meer namen vrijgeven, maar de "scouts" liggen op de loer. Het laatste nieuws: Buitenveldert heeft zijn team teruggetrokken. VVA-Spartaan is ingevoegd en hebben hun 1® wedstrijd gewonnen met 7- 0. Swift F1 staat bovenaan, gespeeld 5 met 12 punten. AFC gespeeld 3 met 9 punten, maar in doelgemiddelde staan we ruim voor. Hans Dukker 13 oktober: sv 2000 F2 - AFC F6 2-2 De 6de competitie wedstrijd was een hele spannende wedstrijd. Na vorige week al een zeer goede wedstrijd te hebben gespeeld wa ren we zeer gemotiveerd om te winnen. Na dat we één nul achter kwamen ging Juli- en goed door en het schot van de verdediger ging zo hard tegen hem aan dat hij om viel maar de bal in het doel!! Een mooie voorzet van Pablo op Roderic ging helaas net naast. Daarna ging het ook de tweede helft gelijk op een ongelukkige hands bal (waar moet je je handen anders houden) leverde de tegen standers een penalty op die Jordi nog bijna stopte ook! Ook daarna gingen onze koppies niet hangen en redden Jordi een aantal goede ballen. En onze verdedigers Willem en Anil hadden het zwaar maar mede door de goede hulp van de middenvelders Nathan en Ekim hebben we het er goed van af gebracht. De scheids had wat goed te maken en deelde toen ook aan onze kant een penalty uit (een welverdiende overigens) en die schoot Henk voortreffelijk in en was de stand in de laatste minuut weer gelijk. Tinus van Teunenbroek Mocht u nog opmerkingen hebben over de indeling, wilt u dan zo vriendelijk zijn om het afc-jeugdinformatiebandje in te spreken (020-6008931) of te reageren via E-mail (afcieugd@.euronet.nP. A-junioren kontaktpersoon: Chris Bruystens, 020-6121626 Selectie Al Tahir Akhamrane, Jamal Auriaghel, Salah Bentohami, Sherman Brown, Dyron Daal, Tjidako Gaspers, Michael Goudriaan, Sinan Kelebek, Thijs van Leeuwen, Wasi Malik, Evron Richardson, Jermaine Rock, Louis Stam, Robbert Stuut, Matthijs Visser, David Westerhof, Wesley Wolschrijn. Leider: Dick Visser, 0226-383346 Selectie A2 Karim Ayerman Pieter Bensen, Mathijs Blokland, Pim Brekelmans, Frederik Bronwasser, Vincent J de Groot, Jink Gude, Murat Guzeler, Thomas Heemskerk, Gregory L Hirschfeld, Rory Lighthart, Sandro Pique, Yorden Plevier, Steffan van Slooten, Martijn Stronk, Tom Verhagen, Rik Vermeulen. Leider: Theo Janssen, 036-5313191 A3 Kwaku Agbo, Pim Brekelmans, Merijn Bruystens, Danny Korving, Junior Macniel, Charley Kamphuis, Kevin Maduro, Alex Markus, Stefan Openneer, Haytze Teerink, Quintin Bosnië,. Leider: Chris Bruystens 020-6121626, Roeland Teerink, 020-4961106 A4 Sisken Baykal, David Blok, Sammy Commandeur, Willem Dooijes, Tibo Gude, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Karlo Kuzmanic, Laurens Ligthart, Suria Steijlen, Huib Tijken, Edwin van de Wijngaard, Frits Zuyderhoff, Cong Feng, 14

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 14