Jeugd Mededelingen Verslagen Griffin, E. Hoegee, Jüch F., L. Meijaard (020-4232548/06-55753030), A. Mir, G. Schipper, G. Schrijver, K. Zentveld (18) AFC 9, Res 6e klasse 619: R. Groen, E. Hartog, Ph. De Liagre Böhl (06-53654656) M. van de Linde, Lokhin Tsui, R. van Maanen, W. Van Maanen, P. de Meijer, A. Nanninga, R. Steenbrink, M. Vriesendorp, P. de Vries, (12). AFC 10, Res. 6e klasse 613: A. Chardet, W. van Gent, R. v.d. Heijden, C. Heeringa, J. Hilbrink, J. Kind, S. Koopman, B. Kuipers, A. Roovers, M. de Steur, M. Thomas, I. Veremeulen, J. Willems (020-6158020/06- 51599970)(13) AFC 11, Res. 6e klasse 614: C. Blog, E. Blog (020-6429020), E. Eitje, E. Eitje, D. Kornmehl, M. Lobatto, D. Markens, Mar- kuszower J., D. Pekel, J. Salomon, R. Salomon, J. Samson, D. Sanders, R. Schuitevoerder, (14) AFC 12, Res. 7e klasse 723: P. Aalbers, P. Bol, G. Buist, H. Drenth, G. Godet, O. van Grondelle (020-4004429), F. Kerstens, E. van Lier, T. Lenz, N. van Meijel, O. Morel, B. Oudega, M. Schouten, F. Wubben (14) AFC 13, Res. 7e klasse 719: D. Boor, P. Burbidge, J. van Essen, M. Frauenfelder, M. Janssen (06-21222746), B. Jonkman, S. Jonkman, P. Klamer, C. Merx, D. Overgaauw, E. Spoormaker, C. Swen, V. de Wilde (13) Alles betreffende de Jeugd bestemd voor de Schakel s.v.p. mailen naar ysteeman@hotmail.com. Op die manier houden we bij de Jeugdcom missie overzicht. Dit geldt dus voor versla gen, foto's, uitslagen en alles wat de Jeugd betreft. Een dringend verzoek aan de leiders om het Leidersformulier elke week ingevuld in te leveren. De respons is tot nu toe bedroevend. Jeugdige Scheidsrechters Let Op! Kijk goed in het programma wanneer en hoe laatje bent aangesteld. Tot zaterdag! Nieuw(s) op AFC's website Opnieuw zijn een aantal teamfoto's op AFC's website geplaatst. Graag willen wij de namen van de spelers onder de foto zetten, maar helaas zijn deze bij de webmaster niet bekend. Almere A2 - AFC A3 Zondag 21 oktober verzamelen bij AFC. Het is maar goed, dat de leiders niet in een Smartje zijn verschenen, want, naar blijkt moet een compleet elftal in twee auto's gepropt worden. Eigenlijk twee jongens meer dan toegestaan in de auto's, maar lopen naar Almere is net even teveel van het goede. De thuiswedstrijd tegen deze jongens werd al gewonnen, maar je weet nooit wat het "uit" brengt. Almere begon beter aan de wedstrijd dan de vorige keer en het duurde dan ook even voor AFC kon scoren. Vlak daarna de 0-2. Tegen rust de 1-2, niet zo'n prettig moment, maar niet zo erg als je onmiddellijk daarna de 1-3 scoort. Na rust geen tegentreffer meer en nog vier AFC-doelpunten, zodat een eindstand van 1-7 viel te noteren. Wat nog prettiger is, is het feit dat dit met leuk voetbal gebeurde en er geen kaart geval len is. Heren, prima gespeeld. Roeland. (Het zou prettig zijn als er bij de uit wedstrijden meer ouders beschikbaar kunnen zijn voor vervoer. Als dit niet mogelijk blijkt moet er maar op eigen gelegenheid gekomen worden. Neemt u dus s.v.p. even contact op met Chris of Roeland als u evt. kunt rijden.) 14 oktober: B 5 op volle toeren tegen Tos Aktief (3-2) Wat een fantastische wedstrijd! Niet omdat gewonnen werd van koploper Tos Aktief en ook niet omdat de tegenstander gemiddeld 20 cm langer en 1,5 jaar ouder was. Maar wel door het uitstekende spel en de geweldige inzet van alle spelers. De B 5 toonde karakter door niet bij de pakken neer te gaan zitten na de snelle openinsgoal door Tos Aktief. Met name over links werd door Teun en Olivier de aanval via Geza gezocht, die met de nodi ge lef z'n boomlange tegenstander keer op keer te slim af was. Een van zijn voorzetten bereikte Tom die van 30 meter de bal in het doel poeierde. Een prachtig doelpunt. Maar de vreugde was van korte duur, want de B 1 van Tos Aktief nam alweer de leiding na een snelle aanval. En opnieuw kwam het team van Roy en Joop terug via Liran, die een klein foutje van de Tos Aktief -keeper pro fessioneel afrondde. Onder impuls van Alex, die overal op het veld te vinden was, bleef AFC o.a. via Koen gevaarlijk, maar dat gold ook voor Tos Aktief -spitsen, die gelukkig keer op keer werden afgestopt door Daniël, Christiaan en Flip. In de tweede helft werden Liran, Koen en Flip gewisseld voor Sam, Olaf en Ruben, terwijl Tos Aktief z'n topsco rer in het veld bracht. Zou AFC stand hou den en ieder geval een puntje kunnen win nen? Langs de lijn hielden de trouwe AFC- supporters hun hart vast, maar daar was ei genlijk niet veel reden toe want AFC bleef goed tikken en uitstekend dekken. Alex en Christiaan maakten om beurten de nieuwe topspits volledig onzichtbaar, terwijl Ruben de snelle rechtsbuiten geen kans gaf. En als er dan toch een kansje kwam liep Daniël keu rig het gaatje dicht of tikte Seth de bal be kwaam over de lat. De mooiste kansen waren in de slotminuten voor AFC. De beslissende actie was van Sam die Olaf keurig bediende. Het doelpunt van Olaf leidde terecht tot grote vreugde, waarna met heel hard werken de eindstreep met een fraaie 3-2 overwinning werd gehaald. B5, super de luxe! MvdW Zondag, 21 oktober. VVAde Spartaan Cl- AFC C2 't Ziet er aardig uit, maar er staat een be drieglijke wind. Vooraf was er door de boys al druk gespeculeerd over de wedstrijd en iedereen is er zo ongeveer van op de hoogte dat dit de wedstrijd tegen de lijstaanvoerder is. Bij het betreden van het veld is dan ook de spanning van sommige gezichten af te lezen. Mooie akties van Xaverio en Orville, maar geen doelpunten. De tegenstander pro beert met lange passes het spel te ontregelen en dat lukt hen soms aardig. Het is allemaal heel spannend. Ook voor de coach van de tegenpartij: eentje formaat A. Geesink, kap sel van Rijswijk en een buiktasje vol drop, dat volgens mij de eerste helft al leeg is. WA had dit seizoen nog niet zoveel tegen stand gehad. Door de aanwijzingen van deze meneer komt de tegenstander een paar keer gevaarlijk dicht in de buurt van de goal. Puik werk van vooral Anthony en Sieuwerd zorgt ervoor, dat de "nul" tot de rust blijft staan. Als ik naar de kantine loop word ik aange sproken door publiek van de tegenstander wat we van elkaar overigens pas later ont dekken) die aardige opmerkingen over de goede momenten van AFC maken, toch leuk te horen. Onze eigen kenners zijn namelijk wat minder tevreden. De spanning blijft ook in de tweede helft en opwinding langs de kant wordt steeds groter. Als Tjerk de 0-1 weet te scoren, wordt dat met gejuich ontvangen door de meegekomen AFC-ers. Tien meter verderop wordt stevig gevloekt. Er wordt van hun kant gesmeekt om dieptepasses en als Sieuwerd wat verder in de zestien staat, gaat er een bal over hem heen 1-1. Omgekeerde situatie van net langs de kant. Aswad, die zich nog niet zo had laten zien, toonde waarom hij juist op die ene plek staat: vanuit de tweede lijn een mooi schot: 1-2. Ietwat enthousiast haalt hij de bal op, om hem naar de middenstip te brengen en wordt beloond met een knietje. De scheids heeft de zaak goed in de hand, maar de spanning in de pot blijft. Veel afstandsschoten richting AFC-doel en als de ijverige Anthony net even zijn voet tegen de bal van de tegenstander zet, verandert deze net even van richting en wordt Sieuwerd ook kansloos op het verkeerde been gezet 2-2. Net als in de eerste helft komt er nog een vrije trap voor WA op het randje van de zestien, maar ook deze gaat er niet in. Jammer, dat er voorin een paar keer gemist wordt, want met de echte kenners ben ik het eens: we hadden dit kunnen winnen. Als er gewoon van eigen kunnen uitgegaan wordt hoefje ook voor de nr. 1 niet bang te zijn. Succes tegen RKAVIC. 12

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 12